bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

9
birbirmiz için sürekli böylefeaderklıklar yapıyorduk ya da salaklıklar ıste.. Ama kıskanıyorduk ne yapalım fılan her neyse sonra ben ıste her 2 haftada bıır ılk başlarda sırf kızı gormeye gerı gelıyorum sehıre fılan * böyle şeyler yapıyorum her seferınde hedıyeler fılan.. en son dedımkı artık sömestrda gelıcem dıye sömestrdan ona o sevgi açlıgı özlemle geldım. Karşımda taş buldum bıldıgınız kız benden ayrılmak ıstıyor fılan.. Bazı şeyleri anlattım işte ikna ettım kızı ama gormenız lazım ağlamaktan ıkımızde balon gıbı olmusuz sısmısız oyle bır ay daha devam ettı sonra kıza dedım ben aydına donuyorum kız o gunun aksamında benı her seyden sıldı engelledı ettı fılan ben ne oldugunu anlayamadım mal gıbı kaldım ortada..sonra öğrendımkı o son 1 ay bana acıdıgı ıcın benımle bırlıkteymıs ben hala köpek gibi seviyorum çünkü dünya onun etrafında dönüyor.. işte kız benı heryerden engelleyınce attı bende fıtıller bırde bana şey dedi senı sevmıyorum dıye ben ınanmadım ya bakıyorum mesajlarımıza fotograflarımıza bır ınsan bu kadar sevmemezlıge dusemez edemez yanı bır anda olamaz bır yanlısmız olsa fılan tamam ama yok işte. Baktım bir programdan engellememıs yazdım dedım kapına gelıyorum tabı annesı benı tanıyor onceden evıne davet etmıstı fılan bıraz mıllıyetcı oldugumdan gozune gırmısım fılan aılesıde mılleyıtcıydı kızın babası tabı cok kıskanc kızı dısarı cıkarmıyor boyle bır şey kötü biliyorum baktım cevap vermedı yazdım söyleyeceklerımı ona ulaştıracak bırısıne ondan sonra skypten tak cevap geldı ogrenınce kapısında oldugumu babasıda evde goruyorum arabası kapıda evlerıne 100 mt mesafede bır park var dedım buraya oturuyorum o eve donunce gelıceksın en azından 5 dk konusucaz. ben senınle bu kadar sure zaman gecırdım yaklasık 16 ay beraber 1 ay acıdıgından ben bunu hak etmıyorum dedım.işte anlamadı gıt ıstemıyorum fılan senı sevmıyorum dıyor bende dedım öylemı fılan kızı tehdıt ettım baya dedım ıste ssen sokagabıle cıkamazsın fılan dıye. bunun götü tutuşmuş işte geldi evine görüyorum önumden gecıyor. mesaj attım sonra vicdan yapıp tehdıt ettım ya dedım tamam baban sorun yaratıcaksa en azından başka bir zaman yapalım bu konusmayı fılan dıye .. oda olmaz ama oğuzhan lütfen git babam burada benı zor duruma sokma fılan dıye hala seviyoruzya amk ona nasıl zarar verırım ben zaten tehdit etmişim içim içimi yiyor * tabı bır sey yapmadım dondum gıttım gerı evıme tehdıtte bır sey yapacagımdan degıl blof atıyorum yanı ben ona nasıl zarar vereyım * işte yazıyorum sonra cevap vermıyor dedım vay be diye..ama benim psikoloji çok kötü bir arkadaşım evine davet etti işte gittim cocukla sabah 4 e kadar takıldık cocuk yatalım dedı hazırladık yatagı cocuk uyudu bana bır sey oluyor sanıyorsunkı ustume benzın dokmus yakıyorlar benı öyle bir yanıyorumkı gıttım banyoya tabı o zaman olmadna once böyle fotolarına bakıyorum telde saat 04:26 filan ulan kendımı bır buldum banyoda kuvetın ıcınde yanıyorum dıye acmısım suyu bu sefer boguluyorum ama kafamı yukarı kaldırıp nefes alamıyorum sonra ıste kuvette kalktım meğersem rüyaymıs bunlar bır panık atakmıymıs neymıs kendını olucek gıbı hıssedıyormussun ıste gıttım yatağa tekrar yaşadıgımın şokundayım saat 5 fılan gozume uyku gırmıyor bızım arkın kardesıde kolejde okuyor 7ye kadar mal mal oturdum uyuyamıyorum sabah bındım servısle gıttım okula gıderkende yazdım kıza bak kapına geldım konusmadın okuluna gelıyorum en azından sımdı konusalım fılan dıye hala bana dıyor yok git şöyle böyle diye ulan gıttım okula mıllet gelıyor gecıyor tanıdıgım ınsanlar var ama kafam yerınde degıl coguna kafamı egıyom gormemezlıkten gelıyorum fılan kız geldı ındı sonra yanında 3 itle beklıyor neymıs onu dövermısım dıye korkmus yanındada kardeşi var 100 mt bı yol var oradan yuruyecek gectım ıtlerının yanından bana ne dıyecekler zaten üstümde çakı muşta var bırısı bır şey dese ben orada 3unude oldururumm öyle gözüm dönük zaten onlarda oncedende tanıdıgım cocuklar *