bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

11
"Son attığın tivit X'i kastetmıyordur umarım.Çirkinleşirsen bende çirkefleşirim.X benim her şeyim sen dahil kimseye harcatmam onu seviyeni düşürme" yazmış bende dedımkı kızınız benımle dalga gecerse bende ıstedıgımı derım dedım sızde ıstedgınız gıbı cırkeflesebılırsınız işte kadın bana sonra yazık dedi bende gerçekten yazık dedım hanı 17 ay bilinmez ama insan ömrünün neredeyse %2si dedim sonra cevap alamadım tabi.. kız benı aradı sonra işte senın derdın ne neden böyle yapıyorsun fılan ben sureklı senın allah belanı versın şöyle olsun böyle olsunsenı sevenın agzına sıcayım cart curt fılan kızda sureklı şey diyor madem böyle uğraşma benımle fılan dıyor hala neden ugrasıyorsun dıyor bende dıyorum umrumda degılsın(çok değil tabi * yalan amk)işte böyle madem degılım ugrasma benımle fılan dıyor hala o attıgı hahaha mesajından sonra yuzsuz yuzsus konusyor sonra sey dedı annem senı her yerden engellememı söyledı fılan dedı bende engelle umrumda degılsın bela okumaca fılan dedı sonra bana allah senı dogru yola soksun gıbı bır sey dedı bende Siktir git dedim bıraktım telefonu.Tabi kızı hala çok seviyorum hala eşyalarıyla beraber uyuyorum hergun fotolarına bakıyorum yaptıgın bır cok şeyden pişman olmamıştım bayadır ama bu şu ana kadar bana hayatımda yaşadıgım en güzel 17 ay ve o 1 ayıda sayıyorum cunku ben mutluydum ne kadar soğuk olsakda benım oldugunu bılmek yeterdi onu sevmektı gerçekten o kıza ilklerimi verdiğim için daha doğrusu kıza değilde öyle bir insancığa hayatımda hiç bu kadar kahrolmadım..Hayatta tek değer verdiğim şeyleride aldı ççıktı hayatımdan sıktır olup gıttı. işte sadece bir gün sürdü.. Ben ise hala içinde asl olan şifrelerimi bile değiştiremiyorum hala mal gibi sevıyorum amk...işte böyle bir hikayeydi buda bir çok yeri atlayarakk ve anlatmayarak geçtim inan bana söylenen verilen daha o kadar çok şey varki ama bunlar severken geçerliymiş kendisi öyle dedi. Onu unutmayacagım kalbımın yarısı onda çünkü ...