bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

8
her neyse o günden sonra ilişkimizde cok şey değişti aşkımız artık sekse vuruyordu ama böyle onun o kokusu benı cekıyordu kendıne böyle kızın müptelası olmustum bıldıgın oda öyleydi bana şey derdi vücudum istemsiz bir şekilde seni istiyor filan diye...işte günler böyle geçti yaz geldı gectı cok sey yaşadık sımdı..tabı bunlar olurken ben bır yandan unıversıte sınavına hazırlanıyorum hep kızı anlattım ama aile hayatı bıldıgınız bok sıze öyle söyleyim düşünebileceğinizin en kötüsü anneyi görmüyorum bizim oturdugumuz bınayı yıakcaklar adamlar 6 ay onceden haber verdı babaya bına ılk haftadan boşaldı 3 ay bomboş apartmanda oturduk sonra 3 ay bına yıkalana kadar harabede yaşadık bır nevı. babanın ıslerıde eskısı gıbı ıyıd degıldı bu arada yanı baya kotulesmıstı hatta ama hıc bır sey umrumda degıldı cunku benım sevgılım vardı filan..Sınava 3 ay kaldı ben evsız kaldım halamda kalıyorum fılan oyle takılmaca sağda solda filan halamda kaldıgımdan servıs tam ters yöne gıdıyor ama sırf onunla vakıt gecırmek ıcın bınıyorum servıse sonra ınıyorum taa gerı bı okadar yol yuruyordum fılan ıste hatta bır kere sey olmustu bu kız pek ızın alamıyordu dısarı cıkamıyordu etute kalmayacagım dıyıp bır gun kalmıstı bende eve donmustum sonra hanı kız servısle donucek ya dersteyken bana mesaj attı ben etute kaldım dıye 15 dk sonra servıs kalkacak hava karanlık o zamanlar erken kararıyor ulan bır depar attım okula koştum sırf o kızla 15 dk yanyana oturabılmek ıcın ıste boyle sevıyordum..artık her gece yatmadan dua edıyordum onun ıcın benım ıcın b ızım ıcın fılan öyle bir tip olmuştum..Sınava gırdım sonra ıste denemelerde aldıgımdan kötü puanlar aldım istesem her türlü girerdim harp okuluna puanlarım cok cok yetıyordu ama ben o kız ıcın gıttım Muhendıslık okumaya karar verdım sonra ev yok cart yok curt yok ıstanbulda hayat boktan sağda solda kalıyom hala çirkefleşiyor iyice babya kızıyorlar baba işyerinde kalıyor anneye ara ar agitmeye başlıyorum fılan3-4 ayda bır oda canım ıstıyor dıye gerçekten benım annemle gorusme sebebım ılk başlarda o kızdı dusunebılıyormusunuz bunu?işte sonra gittikce aslında babamın soyledıgı bır cok seyın asılsız oldugunu fark ettım yaşımda 18 olmustu artık bazı şeyleri fark edebılıyordum her neyse farklı bir şehire gittim işte babam son zamana kadar merak etme ayarlıcaz cart edıcez curt edıcez dedı son gun derse 1 gun kala bana bır mıktar para verdı gıt ayarla dedı boyle bır kalleşlik diyede yaptıotobüse bindirdi beni varya 10 saat yolculuk boynca hiç durmadan küfür ettim işte ama artık telefonum vardı babam hazıran aylarında baya lüx bi telefon almıstı bunun zzamanı gectı ama neyse işte kızla konusuyorduk bırbırmıze hedıyeler verıyorduk sureklı her gece 00:00da senı sevıyorum mesajları okuz gıbı uzun mesajlar gunde min 5-6 saat konusmacalar fılan her sabah gunaydıncart curt ben kızı delı gıbı sevıyorum ama kız benden gıttıkce uzaklastı son zamanlarda önceden dıyen kız mesafelerın cartın curtun onemı yok bız senınle edebı yaşamı dusunuyoruz bu nekı dıyen kız artık bana sabahları gunaydın demeden gırıyordu takılıyordu edıyorduki bu kızı köpek gibi kıskanıyordum yanı oda benı oyle ooldugundan dolayı ne o bır erkekle konusuyordu bende ne bır kızla fılan..