bugün

eski sevgilimin hayatımdaki yeri

7
Her sabah gelıyor o arabanın kapısınından ıcerı adımını atıyorya böyle ama kalbim fırlayacak sankı..GEliyor sonra gunaydın hayatım faslı gecıyor cogu zaman dudaklarında ufacık nokta şeklinde diş macunu bırakırdı şapşal * ıste bende onunla dalga gecer eglenırdım fılan ılla bulurdum bır seyler sonra öyle o muhabbetler gecer..Duygusal moda gırerdım..ELini koyardı kalbımın ustune sankı kız benım ruhumu elıne alırdı o zaman ya o dokunus ıcın varya ölürüm ben (ağlamaya başladım amk)işte böyle giderdik okula kadar bben o rahatsız olmasın dıye hareket bıle etmezdım o derece gıderdık..Sonra o zaman muhabbetlerı duyacaksınız kızla evlılık coluk cocuk muhabbetı yapıyoruz ıste soyle yapıcaz cart curt fılan 6.aylarımız fılanişte bu arada şey var kızımız GÜnde 5 vakit namazını kılardı gerçekten Dindar bir insandıbenımde deıst oldugumu bılıyordu bu onu cok uzuyordu ıste ben senı cok sevıyorum öyle böyle ama bunu duzeltmemız lazım fılan derdı tekderdımız buydu sankı evlenıcez yarın ama tek sorun bu yanı sonra ıste bu kız bana yavaş yavaş dokunmaya başladı bu konudada benı dıne gerı kazandırdı bır cok soruma cevap oldu bır cok seyı hallettık tekrardan bır nevı Musluman yaptı kız benı ben bu gunlerden sonra Ona Meleğim diyordum çünkü gerçekten öyleydi düşünsenize böyle bombok bir hayat amk hiç bir şey yok bir kız cıkıyor sızı artık mutlu edıyor aklınız mesgul edıyor dıne gerı kazandırıyor hıssedemedınız bır cok seye dokunuyor duygusal yonlerınızı acıga cıkarıyor ne bıleyım o zamanlar kımseye guvenmezdım ondan başka babama bile güvenmıyordum ama ona öyle güveniyordumki yanı elime zehir verse iç dese içerdim o kadar güvenıyordum ona cunku o benım melegımdı kurtarırdı benı..böyle devam ettı tabı sonra bır kere tekradan sınemaya gıttık ıste o zamanlar tabı artık opusuyoruz fılan baya elım goguslerıne gıttı fılan boyle ılkten sesını cıkarmadı sonra ben cektım elımı cunku ıstemsız yaptıgım bır seydı sonra elimi tuttu yüzüne koydu buraya dokunman benım ıcın cok daha onemlı dedı yuzunu sevdım biraz koydu omzuma öptüm alnından..(O kız artık benım her seyımdı BenımTek hayalım Asker olmaktı cunku hıcbır beklentım yoktu gerçekten hıcbır beklentım yapmak ıstedıgım tek şey bir savaşcı gıbı ölmektı vatanına mılletıne faydalı bır şekılde bu yüzden asker olmayı istiyordum ona söylüyordum bunu işte üzülüyordu o hani çocuklarımız olucaktı evlenecektık fılan dıyordu...)