bugün

Hiç bir şey. Ne duygusal ne de maddesel anlamda koskoca bir hic. Eskidiyse hakkını vermek gerekir. Eskiyen seyin hayatınızda yeri olmamalı. Benim icin bir sey eskidiyse artık tat vermez ve oyle ise kafa yormaya da gerek yoktur.
Beni terk ettikten sonra ben kendimin farkina vardim. Tipimin karakterimin aslinda ne kadar guzel olduguna aslinda ne kadar guzel huylu oldugumun farkindayim. Aslinda evlilik cagina geldigimde ne kadar istenen ozellik varsa cogunun bende oldugunun farkina vardim. Sevgililigi degil ama terk etmesi bana cok sey katti.
Bir çift küpe. Adamın benimle o kadar alakası yokmuş ki kulağımın delik olmadığını bile bilmiyordu. Epey sakladım 5-6 ay önce bir arkadaş aaa kanka altın bu demesiyle mali krizim yüzünden bozdurdum.
Orijinal bi coca cola kutusu Demir üzerine kabartma desenli 80’lerden. Ananem takma dişlerini koyuyor ama ne yazık ki çok sevince kıramadım.
insanın içinde bir ukte olarak kalan söylenme zamanı geçmiş ve söylenmesi mümkün gözükmeyen tonlarca kurgulanmış cümle.
Yeni tanıştığım herkese karşı çok daha ihtiyatlı davranmam sayılabilir sanırım. Kimsenin asla değişemeyeceğini sandığım kadar değiştiğini gördüm. Beni bu yaralamıştır belki de, sevdiğim gibi kalmaması.

Gerçi ne kadar dikkatli olursan ol, deemi sözlük? başa gelecek çekilir.
kalmadı valla bir şey ne var ne yok götürdü.
Soru okuyunca, acaba ne yapıyordur dedim şimdi. Ulan 10 dakika sözlükte takılalım dedik bitirdin beni.
Ne yapılmalı.
1 adet siyah sütyen, odamı toparlarken buldum. şuan sarılıp ağlıyorum, yeri dolmuyor.
tecrübe.
bir daha tekrarlanamayacak olan yaşam deneyimi.
hepsi benim bebeklerim, asla kin beslemem.
Bir tutam gözyaşı.
Hüzün...
görsel
hiçbirşey
giydiği terlikleri bile attım.
ressamın kalemi kırılırdı, gülerken gözlerini görseydi demişti. hayatımda duyup duyabileceğim en güzel iltifattı benim için.. mekanı cennet olsun
Hiçbir şey. Ama belki de her şey.
134 adet mektup. atmaya kıyamayıp annemin evine gönderdim.. olum nasıl atılır lan neler yazıyor onlarda..
Bir toka, bir iki bilet ve bir bardak.
Müzik oynatma listesi.
90 lira borç.

kazak almıştım şerefsize.
bir adet siyah sütyen. arada koklar koklar ağlarım.
hiçbirşey
kalmasında zaten istemem
ortak kullandığımız atmosfer bile fazla.