bugün

işte herkesin ilk mesajı mesela;

zall
yer: istanbul

selam the kene,

yazar oldun. aramıza hoşgeldin.
Cevap Yaz | Sil | 17 Nisan 2006, Pazartesi 19:17

çaylaklıktan kurtulmuşsun. hemen sanki inanmıyorcasına bi entry girip sol framede görmek istiyorsun. evet evet görünüyor. online listesini açıp bir de özel mesaj çakıyorsun ki o da gidiyor gerçekten!

işte böylece başlıyor sözlükle olan ilişkin. ayar yiyorsun, ayar vermeye çalışıp göt oluyorsun, zirve yapıyorsun derken sanki ikinci bir ailen oluyor sözlük. bir sürü tanıdık. yüzlerini hiç görmesen de ufacık bir derdinde imdadına koşan dostların.

hüzünleriyor tabi insan. nereden nereye!
mesajların gerçekten de özel olduklarının göstergesidir...
zall

yer: istanbul

hatalı gördüğün entryleri yanında bulunan "!?" butonu ile haber verebilirsin.

zallım ballım peteğimden bu mesajı aldıgımda duygulanmıştım, şimdi yine duygulandım.
ilk ve tek mesaj olarak sayılabilen "hoşgeldin" mesajını yanlışlıkla silenler için* geçerli olmayan duygusal durum.
6 - sözlük için çabalarını takdir ettiğim yazardır.
(Bohemian Rhapsody, 18.10.2006 07:58)

Bohemian Rhapsody kardeşimin, benim için girdiği entry okuduğum zaman çok duygulanmıştım, takdir edilmek güzel.
ya tesir'ül fırfiri ( kelebek etkisi) aramıza hoş gelmüşsün, muharrir olmuşsun..hayurlu ve uğurlu olsundur..destur deyun sözlük ahalisi..
cevap yaz | sil | 17 muharrem 1108 pazarertesu kuşluk vakti
hala okuyunca oturup ağladığım hoşgeldin mesajıdır.
artık sözlükte olmayan eski dostlarla edilmiş sohbetleri okuyup her kelime için bir gözyaşı dökmektir.
hanzade sultan
yer:istanbul
tesir'ul fırfıri, muharrir olduğun vakit itibariyle zat-ı alinizi takip ediyorum..mütenasip olursa cemalinize nail olmak isterim..üsküdar'da kayık sefasına bekliyorum.
cevap yaz | sil | 11 muharrem 1109 cumaertesi ikindi vakti
--spoiler--
zall

(bkz: çaylaksınız)
--spoiler--

ne günlerdi be hakketen hüzünlendim şimdi. bi de işin daha da kötü yanı bu adamın bana gönderdiği tek özel mesaj bu. (bkz: ben acılar çocuguyum)
(bkz: akşam oldu hüzünlendim ben yine)
çöplüksever biriyseniz * ve özel mesajlarınızı silmiyorsanız bir hayli keyifli olan eylem. çoğu muhabbetiniz olan yazarların artık silik olduğunu görüp hüzünlenebilir, vakti zamanında kimlerle hangi konularda tartıştığınızı görüp yeniden sinirlenebilirsiniz.