bugün

(bkz: türk reklamcı zekası)
erzurumlu değil "erzurumli" dir kendisi.
ülkemiz tarihindeki en yüksek teminatsız kredisini alan ve en az maliyetle en fazla kar eden firma olan turkselin saçacak yer bulamadığı parasının yeni rotası olan çay bardağıdır.
(bkz: ben erzurumlı bir çay bardagıyam)
anası su bardağı, babası sürahi, kız kardeşi de pet şişe olan bir çay bardağıdır.
(bkz: turkcell in erzurumlu cay bardagi reklami)
tekirdağlı rakı bardağı'nın arkadaşıdır.
nesnelerin gözünden dünyaya bakma temasiyla süslenmiş, türk reklam sektöründe ilerleme olarak görülen reklamdir,
ayni reklamcilardan, ayni temali tuvalet kağıtı reklami bekliyoruz..
bir sosyal sorumluluk projesini, projeden faydalananların en önemli simgesini kullanarak anlattığı için ayrıca kutlanacak reklam. şu an erzurumluların turkcell çağrı merkezi için büyük bir minnet beslemeye başladıklarını duyar gibiyim.
fena halde sinir bozmuş bardaktır, günde üçyüz kere gören bünyeyi çaydan tiksindirmiştir. yeter artık da!
tekirdağlı çay bardağı versiyonu'nu daha çok sevdiğimiz reklamdır.
http://www.facebook.com/v...o/video.php?v=55172054139
ilk çıktığı zamanki seslendirmesinin daha sonralarda değiştiği turkcell reklamının * baş kahramının yardımcı oyuncu dalında oscar adaylığına laik görülesi bardaktır.
kilo almis bardaktir.

erzurumlu dedigin ince bellide icer cayi.
derhal bulup evlenme teklif edeceğim çay bardağıdır. kıtlamanın sesini ve erzurumspor'u seviyormuş. ne kadar çok ortak yanımız var. zaten hep erzurum'a yerleşmeyi isterdim. **
üsten basık yanlarda şişik bardaktıt. bunlar görünüş olarak iyi olmayan ve erzurumların cimriliğini göstergesi olan bardak şeklidir.
(bkz: erzurumlu çaybar dağı)
"erzurum'lu ise iyi anlaşırık" diye tahmin ettiğim yazardır, hoş gelmiştir.
şekerle halvet olamayacak bardaktır. (bkz: kıtlama)
büyük projelere imza atmayı düşündüğüm arkadaşımdır. hoşgelmiş, sözlüğe çok şey katacaktır.
Kötü başlığa güzel cevap takdir ettim. (#14879847)
Bugün, Türk Milletinin özgürlük ve vatanı için gerektiğinde neleri feda edebileceğini bir kez daha kanıtladığı bir dönemi simgeleyen 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günüdür. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün, “Çanakkale Zaferi, Türk askerinin ruh kudretini gösteren şayanı hayret ve tebrik bir misaldir. Emin olmalısınız ki, Çanakkale muharebelerini kazandıran bu yüksek ruhtur” sözlerinde ifadesini bulan bu zafer, aynı zamanda Mehmetçiğin vatan ve millet sevgisinin de ölümsüzlük anıtıdır. Milletimizin gönlünde daimi yerini alan şehitlerimiz, ülkemizin bağımsızlığının ve bölünmez bütünlüğünün korunması, huzur ve güven içinde yaşamamız, milli çıkarlarımızın savunulması ve vatanımıza hizmet etmek için canlarını feda etmişlerdir. Üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu vatanı, bağımsızlığımızın, özgürlüğümüzün, vatan sevgimizin, birlik ve bütünlüğümüzün simgeleri olarak, gönlümüzde yaşayan aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların, vatan ve millet için yaptığı fedakârlığın değeri, hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Türk vatanının ve milletinin ebedî varlığı ile devletimizin bölünmez bütünlüğü uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle şükran ve rahmetle anıyoruz.
ve bu yazara sevgilerimi gönderiyorum.
güzel yazıları olan bir yazar.
iyi yazıyor gibi . çok da takiplemedim ama.
kendisiyle baristigim yazardir. Ben kirilmadim ona.
benim hakkımda az olan düşüncesinin çok yanlış olduğu yazardır..

kıtlama çok güzeldir bu arada aklıma geldi.. gidip çay alıcam şimdi..