ortamda görevini başarıyla yapan kimseyi siklemeyen sözlüğe kan veren über ötesi yazar. evet...
iyi bayramlar kanka.
gider misin lütfen istemiyoruz seni.
hep bi atar giderli olan yazar.
Aramızda geçen dört mesajlık diyalogtan sonra notunu verip donuzu çaktığım yazar.

Edit : dil bilgisi öğrenip ondan sonra sözlükte yazmasını tavsiye ederim.
ersoy ulubey = çomar

Çomar = donuz

Donuz = bok.
Cumhuriyet karşıtı.
gerçek hesaplarla karşıma çıkmaya götü yemeyenlerin sahte hesaplarla nick altında hakaret edilen tokmakçı yazar...

sikliyormuyum tabi ki hayır. götü yiyen nick altına gerçek hesabıyla yazar. evet...
(bkz: doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar)
Türklerin kürtleri sevmeme nedenidir. Evet net evet evet.
Ahada buraya yazıyorum. RTE indirildiği gün bu ve takımı en büyük RTE düşmanı, inci nin sancak askeri olup, bizide RTE cilikle suçlamazlarsa, ben birşey bilmiyorum. Zamanında götünü yaladıkları feto yu bize nasıl yamamaya çalıştıklarından var artık tecrübemiz.
ite köpeğe asla pirim vermeyen yazar. meyve veren ağaç taşlanır felsefesini iyi bilir. evet...
memati tarafından ağzı burnu dağıtılıp apartmandan aşağı atılarak kendisine yakışır şekilde öldürülmüş ve tüm aleme ibret dersi verilmiş kurtlar vadisi pusu karakteri.
O kadar leş bir yazar ki mecbur donuzladık...
it ürür kervan yürür manifestonunu yaşayan über ötesi yazar.

alayınızı sakız gibi çiğner ütü paket yapar geldiğiniz yere postalarım. evet...
Zevk kafasını tinerle yaşamış anası babası ki böyle bir şey meydana gelmiş. Troll bile olmayan yazar...
Dikkat etsin de Aslanlar kendisini bir köşede sıkıştırıp yakalamasın sakın dediğim yazar. Fena çizerler..
atatürk düşmanı bir varlık. aklıma fetö'cular geliyor. onlarda atatürk düşmanı idi. şimdi çoğu terörist sıfatı ile hapiste.
çocuk gibi zırlayanlara gülüp geçen yazar. ah caınımmm kıyamam nasılda dokunmuş,

(bkz: meme)
neyi sildiğini objektif yazacak yazar. evet...

başlığın adını unuttum zal başlığıydı. ona sulu ağır yalama yaptın 3 eksi oylaman geldi bikaç saat sonra sildin. başka sorun varmı yok o zaman uzayın buralardan.
asla fetöcü olmayan yazardır. süleymancıların sempatizanıyım.

fetöye sokayım amk size bişey olmasın evet..
bir trol. zira çok bariz bir trol olduğu için tartışmak zevk vermiyor.
dava adamıdır .

ilgiyle takip edilmekte .
biraz karizması varsa camii duvarına işemesin...
am benim için bir eğlence sebebi, kavga değil...
ak partili olmadığından emin olduğum şahıs.