bugün

(bkz: bayram akgül/#11891364)
bu adam üzerinden beşiktaşlıların galatasarayımızı neden suçladığını anlayamadığımdır. Ortada bir gerçek var ki bu bjk yönetimi tarafından da doğrulandı ''ersan'dan vazgeçtik''. Bayram akgülün ticari kurnazlığı veya adanaspor klübünün işgüzarlığı bunlar bizi ilgilendirmez. eğer siz aradan çıktıysanız ersan gibi gelecek vaad eden bir stopere teklif götürmek neden ayıp olsun ? Hayır neresi ayıp neresinde etik olmayan bir hareket var ? ha ersan beşiktaşlıyım demiş , kimse kusura bakmasın herkes tuttuğu takıma göre transfer yapacaksa bunun adı profesyonellik değildir. o topçular da gitsin mahalle arasında oynasın o zaman. Sonuçta bu iş para için yapılıyor. * Ha gelelim ersan için galatasarayımızın teklifine etrafta 5.5 milyon euro teklif ilettiğimiz yazılıp çiziliyor tamam ersan iyi bir stoper daha da genç ama ersana bu para fazla arkadaş. hem para fazla hem de önceliğimiz ersanın oynadığı bölge değil. bjk yönetimi gibi transferden çekilip başka oyunculara yönelmeliyiz. fatih terim - hasan şaş ve adanaspor flörtü ne doğuru bilinmez.
alakasiz bir bicimde, trabzonspor'a imza atmis futbolcu.
ben edirne'de yaşayan bir adanalı yım. adanaspor'un da bu sene hariç evvelki senelerde ki çoğu maçına giden biriydim. Ersan Adem Gülüm'ü de çok kez çıplak gözle canlı olarak izledim. En başından beri "Bu çocuk süper lig de oynar" diyordum ve gönlümden Galatasaray geçiyordu. Kısmetinde Beşiktaş'a gitmek varmış, beşiktaş'a transfer olduğunda kendi adına sevinmiştim ancak şahsım adına hayal kırıklığı yaşamıştım. bakıyorum da şu sıralar galatasaray a gelmesi gündemde ve beşiktaşlı arkadaşlar Ersan'a yükleniyorlar, daha önceden beşiktaşlı olduğunu belirttiği halde böyle bir imzayı atıyor diye. evet bizde futbol amatör ruhla oynanıyor taraftar içinde bu amatörlük geçerlidir. şahsen, bu olayları tepe taklak edip tam tersi bir durum yaşansa yani gs den bjk ye giden bir futbolcu olsa ve bu futbolcu daha önceden gs li olduğunu açıklasa bende hüzünlenip sinirlenirdim ancak şöyle bir durum var, dünyanın sonu değil arkadaşlar bugün ersan gider yarın beşiktaş'ın altyapısından nice yetenekli futbolcular gelir hem belki bu transferle onların önü de açılmış olur. hayırlısı diyelim.
Israrla beşiktaş'ta olmasını istediğim futbolcudur ancak adanaspor senebaşı 2milton isterken sene sonu 5.5 istemesi yüzünden vazgeçilmiştir umarız daha sonra beşiktaş'a gelir ve yıllarca hizmet eder.
evet, sonunda sözlükteki transfer haberleri ile transistör-lerimi yakmış durumdayım, kafayı kırmış, transfer budalası olmuş halde köprü altlarında yatmaya başladığımı bildiririm. hepsi sizin suçunuz, normal takım tutmayalım mı? illa kodumu oturtan, istediğini çat! diye alan, insanı kastırmayan, germeyen, real madrid'imi tutalım. bize de yazık!
(bkz: aslında seviyorum real i)
--spoiler--
galatasaray, trabzonsporlu selçuk'un ardından bir çalım da beşiktaş'a atarak ersan gülüm'ü renklerine bağladı. galatasaraylı yöneticiler, geçtiğimiz sezon beşiktaş'ta kiralık olarak forma giyen savunmacı için adanaspor'la 5 milyon euro'ya el sıkıştı ve ersan'ı 4 yıllığına kadrosuna kattı.
--spoiler--
futbolun güzelliği nerede biliyor musunuz, kraldan çok kralcılar olasında. milyonlarca avro kazanan futbolculardan o takımı daha içten destekleyen taraftarlar var.
2. ligde oynayan tüm takımlardaki oyuncular hangi takımı tutarsa tutsun 3 büyüklerde oynamak isterler. Bu onların işi, ekmeğini bu şekilde kazanıyorlar.

ersan da her ne kadar beşiktaşlı olursa olsun galatasaray'da oynamak isteyecektir. Bundan daha doğal bir şey olamaz. Toz toprak çamur sahada sıcak duşun olmaduğu tesislerde, en fazla 30-40 tane taraftarın izlediği antramanlarda hayatını geçirmek kim ister.Olayın maddi boyutuna hiç girmiyorum.

Bu yüzden beşiktaşlı taraftarların ersana laf atmasını çok anlamlı bulmuyorum.Neticede önce klüple anlaşılması gereken bir süreç var. Klübü 3 büyüklerle anlaşıp da yok ben 2. ligde devam edeceğim diyen futbolcu duydunuz mu hiç.

inşallah galatasaray'ıma transfer olur. Beşiktaşlı olabilir ama maçlarda terinin son damlasına kadar oynayıp formasını terlettikçe benim için problem yok.
umrumda değil hangi takımlı olduğu ve umrumda değil beşiktaşlıların ne düşüneceği. hem genç hem takıma faydası olabilen futbolcu. ne olcak yani tayfur havutçu'nun elinde yaşlansın mı adam. fatih terim'in gençlere önem verip, sık sık kadroda yer verdiğini ve yerli oyunculara yabancı oyunculardan daha çok değer verdiğini biliyoruz. kariyeri için de iyi olur galatasaray'a gelmesi.
https://fbcdn-video-a.aka...1dc0407fe819035dc41e230d4

--spoiler--
her zaman beşiktaş'ın yanındayım. beşiktaş'a canım feda
--spoiler--

--spoiler--
seneye daha büyük başarılar yakalayacağız
--spoiler--

aha bu da twitter'dan;

--spoiler--
I'm going to stay at besiktas this is what I want all that's is left is adana and besiktas to negotiate with my transfer
--spoiler--

--spoiler--
I will stay at besiktas ve kampa hazir olurum
--spoiler--

--spoiler--
Bugun ki idmani cok yordu beni. Ama her calismam yeni sezona icin. Guclu donmek istiyom besiktasima
--spoiler--

tamam, futbolda profesyonellik önemli ama; ben gs'li olsam hazmedemem aga. bilmiyorum.
bildiğimiz demirören ve tanıdığımız adalı bu adamı asla ve kat`a kaptırmaz gaassaraya .
şu anki dedikodularsa büyük ihtimalle beşiktaş yönetiminin bilgisi ve isteği dahilinde sürüyor.
daha önce anlaşılan miktardan çark edip çok fazla para isteyip hatta üstüne de bjk olmazsa gs ye satarım mantığıyla hareket eden adanaspor başkanın kamuoyunda küçük düşmesi için bekliyor olabilir beşiktaş yönetimi.
bekleyip ve göreceğiz.
adam; "ben beşiktaşlıyım" diye bas bas bağırıyor ve buna rağmen galatasaray alırsa diyecek söz kalmıyor.
galatasaray'ımın anlaştığı futbolcudur. hayırlı olsun.
serdar kesimal ve orhan sam fenerbahçe' ye gitti. alınacak kaç iyi stoper kaldı? belki parmakla gösterilebilir. transferi gerçekleşirse galatasaray' ın savunmadaki sıkıntısına ilaç olabilecek stoper. beşiktaşlıymış. fenerbahçe formasıyla şampiyonluk yaşayan galatasaray' dan yetişme kaptanları gördükten sonra artık hiçbir şey bana ilginç ve garip gelmiyor.
yeni başkanıyla iyice şaşırıp sağa sola saldıran,nasıl transfer yapacağını şaşırıp transfer üslubunu unutan galatasarayın aldığı isim.
söz konusu takım adanademirspor olsa anlıcağım dicem ki yıllarca önceki 10-0'ın rovanşını bu şekilde alıyorlar ama sözkonsu takım adanademirspordan hiç haz etmeyen adanaspor ve şu olanlara bak. ersanın şansına başkan dediği adam döneğin teki çıkınca olaylar böyle sarpa sarıyor işte.

ersan sanada birşeyler söylemek gerekirse derim ki, gidiceksen cimbomada git eğer onlar içlerine bas bas ben beşiktaşlıyım diyen bir adamı sindirebiliceklerse git bize katkılarını yaptın git bari en azından galatasaray kontejanından yararlanır milli takıma ilaç olursun seni biz sevdik yine severiz birde o sevgiye milli takım sevgiside eklenir git ersan bu yaşnana saçmalıklar senin suçun değil başkan dediğin adam sözünden dönen * çıktı. bizde öğrendik her adanalı allahın adamı değilmiş.

ayrıca hatırlatıyım beşiktaş taraftarı ben galatasaraylıyım diyen okan koç ları çakma beşiktaşlı, tümer metinleri hiç bir zaman haz etmedi kabul etmedi ancak ben beşiktaş çocuğum diyen nouma'ları,i.mansızları en tepeye çıkarttı.

beşiktaş sana canım feda diyen bir yazar.

edit: imla.
lig tv' nin son dakika haberine göre artık galatasaray'dadır. hoşgeldin cesur yürek demek istedim kendine.
yeni bir mehmet topuz vakasının kahramanı.
zamanında mondragon için yapmadığı piçlik kalmayan beşiktaşlıların, arkasından "hüüüü elimden oyuncağımı aldılar" edebiyatı yaptığı futbolcu. hadin geçmiş olsun!
bildiğim kadarıyla, beşiktaş ve adanaspor bonservis ücretinde anlaşamamışlardır bu futbolcu için, ersan'a ve ya galatasaray'a sallayan kızan beşiktaş'lı arkadaşlar önce kendi klübüne kızsın bence. sonuçta galatasaray hemen teklif etmedi, araya girmedi, beşiktaş'ı bekledi, beşiktaş'ta anlaşamayınca teklifini yaptı, kabul edildi, bunda gocuncak bir şey yok, yok o beşiktaş'lı nasıl tribüne çağırcaksınız falan cümleleri çok acizce, sonuçta adam profesyonel unutmayın ki ne beşiktaşlılar galatasaray'da,ne galatasaraylılar fenerbahçe'de,ne fenerlilerde beşiktaş'ta oynadı ve oynamakta.
lig tv'e göre adanaspor ile galatasaray anlaşmıştır. oyuncunun isteği ortada yoktur ki, istemedikten sonra nereye gönderiyorlar.

not: bu arada, lig tv'e göre robinho her pazartesi ve perşembe beşiktaş'a geliyordu.
ilerde müzmin sakat olacağını düşündüğüm oyuncu sakatlıktan kurtulursa galatasarayda 3-5 maça çıkabilir diye düşünüyorum.
gelirse, ve onun gelişiyle, gökhan ve balta giderse, çok hayırlı bir transferdir. böylece defansımızı sağlama almış oluruz. onun yanına, bir yabancı stoper, yedek olarak da, servet ile bir yerli stoper, stoper mevki için yeterlidir.
yerli Tomas Ujfalusi.
yanına biri türk biri çok kaliteli ve hızlı olan yabancı stoper takviyesi (mesela christian zapata) gerektiren oyuncu. eğer böyle olursa hem yedeklenir (ya da kendisi yedek olur) hem de servetten kurtuluruz.
galatasaraya hayırlı uğurlu olsun!
not : bu arada ntvspor kendisinin galatasaraya 20 milyon euro'ya malolduğunu falan söyleyebilir. itibar etmeyiniz!
not 2: entry ersanın galatasaraya geldiği varsayımı üzerine yapılmıştır. ama futbolcu karar vermeden transfer kesin diyemeyiz.
güncel Önemli Başlıklar