bugün

türk basını ve televizyonu ne seviyede olduğunu gösteren kovulmadır efendim.
yazık lan yazık. ben sizin gazeteci kimliğinize haberci şahsiyetinize tüküreyim. hatta ve hatta bu gibi programları izleyip böyle ucuz bir yoldan para kazanan insanlara prim yaptıranlarada tüküreyim.
siz gidin biz sizin özel hayatınızla ilgili konuşcaz, ama biliyoruz ki siz tepki verince biz büyük bir ihtimal sıçabiliriz. o yüzden siz en iyisi kalkın gidin, bizde rahat rahat arkanızdan atıp tutalım...onlarca yıl süren bir birlikteliği o meşhur 70 milyon önünde rezil bir duruma getirelim. buyrun erol büyükburç, buyrun...

ha erol büyükburç beyefendiye de pek bayılıyo sayılmayız, ama adam türk müzik tarihinin bir gerçeği. sikko 2 menopoz teyze yüzünden adamın bütün şaftı kaymış durumda. yok bide buna mı yanarsın, yoksa hiç olmadık yere kafadan 2 hafta yine bunu gündem yapacak olmalarına mı?

neyi tartışıyoruz ki...artık insanların ikili ilişkileri o kadar ucuz, o kadar iğrenç olmaya başladı ki..
ne yaşayanlar rahatsızlık duyuyo, ne irdeleyenler.

düzgün birşeyler yaşamaya çalışanlarda ister istemez aynı kefeye konuluyo.

nerde yaşanmışlıklara saygı, adanan yıllara hürmet, geçen bir ömüre ihtiram?

(bkz: vah halimize)

yakında kim kime hangi pozisyonda dayıyor haberleri de görürüz.
--spoiler--
-biz size kırılmayın diye de söz verdik.
--spoiler--

kendini bi bok sanan, daha konuşmasını öğrenememiş iki tane gerizekalı kızın ve aptal bir kanalın aptal bir programının bi insanı küçük düşürmesinden ibaret bir sahnedir.
sözün bittiği yer değil aslında bu olay ama sözlükten ancak bu kadarı söyleniyor. hakkındaki videoyu izleyenler o motorlara neler neler diyorlar tahmin bile edemiyorum.
çok büyük saygısızlıktır. hem adamla ilgili haberden nemalanıyorlar hemde hadi siz gidin. çok ağır küfürleri hak eden hareket.
adamcağızın tıpış tıpış yayını terketmesi.*
saygısızlıktan öte gerizekalılıktır. yakın zamanda komik durumlara düşmüş olsa bile erol büyükburç bu ülkenin yetiştirdiği değerli insanlardan bir tanesidir. dandik bir şirkkette sekreter olsa kovulacak iki tane görgüsüzün daha program sunmayı bırak, adabı ile nasıl davranılacağını o yaşa kadar öğrenememiş olmaları gerizekalılıktır.

ama erol büyükburç'ta esas kabahat, sen bir zamanlar nerelere kadar çıktığını unutup, kim oldukları belli olmayan iki tane sonradan medeniyet görmüş hatunun programına çıkarsan başına bunlar gelir, üstüne de canlı yayında cevap da veremezsin. çıkmıycaksın bunların programına; "sie ordan, siz kimsiniz ki benim s.kko programınıza çıkçağımı sandınız, sizin gibi kaç tanesini tost yapıp s.kmişliğim var çerez niyetine" diyceksin ki ne olduklarını anlasınlar bi, sonra insan gibi konuşmaya çalışıp komik duruma düşmesinler.

yine de bil ki, orada o hatunlara ana avrat sövüp ağızlarına ağızlarına vursan "eline sağlık" derdim.
çok çok üzücü bir durum. o iki kendini beğenmiş kız affettiremezler kendilerini. kaç tane erol büyükburç gibi sanatçımız hayatta!!
saksı muamelesi yapılmıştır.
oradaki "hayat işte" kadar iç parçalayıcı bir an daha var mıdır? adam kim bilir neler düşündü o an?
popülist tv programlarının geldiği son durumdur yadırgamamak lazım.
türkiye'ye bir müzik türünü getirirsiniz ve öncüsü olursunuz, yaşlandığınızda basarlar size tekmeyi gururunuzu ayaklar altına alırlar bir hoşçakal bile demeden.
zaman son sürat devam ediyor, bunu 20-30 sene önce hangi sunucu yapabilirdi ? yozlşmanın temeli ilerleyen zamanmış.
erol amcayı oraya yollamak için mi çıkarmış aptal insanlar bilmiyorum. yani zaten 3 dakika kalmış programı kapatmana. yarın okusalar haberi ölürler sanki. bu reyting uğruna yapılan ucuz adiliklerden biridir. şirref* insanlar.
oha lan yapılmaz bu yani. hani bırak şu adamı, doğuşa bile yapılmaz lan. yemin ederim utandım.
gerçekten büyük bir utanmazlık, saygısızlık örneğidir.ayıp be, ayıp.
büyük üstatdır, kraldır, çakmadır, saksıdır, duayendir yada değildir. sorun bu değil.

sorun; ülkemizde uzun yıllar belli bir alana emek vermiş insanların, "emekçilerin"

üç kuruşluk insanlar tarafından bu hale getirilmesine izin verilmesidir.

erol büyükburç senin ne işin vardı üç kuruşluk programlarda? oda ayrı bi soru.
Beyni sadece ünlülerin ne bok yaptıklarına çalışan, ıq seviyesi istanbul plakasıyla aynı olan insanlar tarafından kovulan üstatdır.
güzel bir karşılamanın ardından yapılan uğurlama. nesi eleştiriliyor anlamıyorum, bahsedilen program bir dedikodu programı. o programa çıkmak bir hata zaten.
türk rock'ına yapılmış büyük bir ayıptır.
ulan görende erol büyükburç davosu terketmiş sanacak . adam zaten magazin programı kıvamında bi programa katılmış. sunucularda enteresan bi biçimde kendisine biz kovmayalım sen istifa et diyolar ama adamın yüzündeki o iç parçalayıcı yüz ifaesi canının sıkkınlığı programdan ayrıldığı için değil boşanma haberi üzerine. zaten kalkarkende ''neyse yani hayat işte '' gibi bi yorum yapıyo habere üzelerek .belli adamın içi sıkılmış bu konuda iki kelam ettirmediler . oda özet geçti ''hayat işte'' .
hepsi türk televizyon izleyicisnin suçu. seçici değiliz ne gelirse izliyoruz e tabi o zaman da kendini bilmezler böyle hareketler yaparlar.

tepkili olmak gerek. bu kadınların yaptığının arkasından birileri izlememeli o programı.
acun erdoğanın annesine saygıdan program iptal edip 24 şehite aynısını yapmazsa bunu sadece sözlüklerden forumlardan bağırmayıp somut şekilde de göstermeliyiz.
dizilerin bir saatlik özetine çemkiriyorsak izlememeliyiz ki düzeltsinler
esra ceyda kardeşlere, ajdara, ve benzerlerine toplum ahlakını bozuyor diyorsak prim vermemeliyiz.

işte böyle.
ben ezildim ; ben büzüldüm. bu nasıl bir saygısızlıktır!*
erol büyükburç hakkında nötrüm. ama yapılan, hiç bir şeye saygısı olmayan insan müsveddelerinin terbiyesizliğidir. her şeyi geçtim, yaşına saygı gösterseydiler keşke. onların saygısızlığına karşı alabildiğine saygılı davrandı bence ve içim kıyıldı o giderken.
rezalettir.
o nasıl bir üsluptur öyle. yemin ederim ben utandım...
dışarı çıkarken ki "hayat işte" sözü her şeyi anlatıyor.

(bkz: hayat)
erol büyükburç gibi bi efsaneye yapılmış olan ayıptır. sen git biz arkandan konuşucaz dediler resmen. kurt kocayınca köpeklerin maskarası olurmuş sözünü akıllara getirdi.