bugün

En az Türkler kadar ırkçı
en az ruslar kadar siyasətci
çocuk katilleri
kadın katilleri
Irz düşmanları ve bu üçünü yapıp da erkeklikden konuşan insanlar
kızlarını rusa ingilise fransıza hetta türke verib sonra da dünyanın en güclü diasporu bizde diye qururlanan zavallılar
kavkaz gibi has erkeklerin namuslu Kadınların yaşadığı coğrafiyanı kendilerinki bilmeleri
yahudiler gibi isyankar Allahı dananlardır.
kadın erkek çoluk çocuk demeden Azerbaycanlıları öldüren şamiyanı neredeyse kavkazın merdi kavkazın kartalı Allah adına ruslara karşı erkekce vuruşan Şeyx Şamille bir tutanlardır.
Daha söyleyimmi 1000 öləni 100000 sayan ölüsü ile dirimizi öldürmeye çalışan yalancılardır ki ermeni soykırımı da deyib başqa şey demirller. Daha neler neler.
hain millet.
(#29513881) (bkz: musa ne diyor bu)

Para için biyerlerinden soykırım uydurup zırlayan millet.

Söyle azerilere yaptığını.

Adam olan techiri değil nedenini de söyler.
dünyadan yok edilmesi gereken organizmalardır.
1. Haçlı seferi sırasında zırh tamircisi olan bir ermeni haçlıların antakya şehrine girebilmeleri için pencerelerden birini açmış ve şehre giren haçlılar antakyadaki bütün müslümanları katletmişlerdir. oysa yağı sayan komutasındaki türkler şehri 9 ay boyunca korumayı başarmış ve haçlılara karşı direnmişlerdi. Neticede bir ermeninin ihanetiyle antakyaya giren haçlılar çok büyük katliamlar yapmış. öldürdükleri bazı genç müslümanları kazanlarda kaynatarak etlerini yemişler ve daha sonrada antakya haçlı prensliğini kurup başına bohemond isimli bir baronu getirmişlerdir.
(bkz: yağı sayan)

edit: yağı sayan haçlılara karşı şehri koruyan selçuklu türk komutanı ve antakya melikidir.
Dünya'da tek dayanakları rusya olan korkak ırk. Söz konusu ülkenin desteği olmasa çoktan azerbaycan tarafından haritadan silinirlerdi. Ayrıca soykırım soykırım deyip, soykırımı yakın tarihte kendileri yapan ırktır, ama lanet lobileri sayesinde türk devletleri hariç dünya'nın umrunda değildir yaşananlar. Bu aşağılık ırk ülkemizde de kürt postuna bürünerek maalesef cahil kürt ırkını kandırmakta ve ülkede huzursuzluk çıkarmaktadır.
Ana tarafından soyumdur. Türkiyede köydeki zamanlarımızda değnekle kovalar, ermeni tohumu diye kizarlardi. Küçüklükten beynime kazınmıştı, ermeni olmak gerçekten kötü müydü diye. Değildi. Hiçbir zaman benim elimde olmayan sebeplerden dolayı sahip olduğum ırka mensup olmak kötü değildi, ovunmenin iyi olmadığı kadar. Hayatımda her zaman hakkı yenenlerin hakkını savundum. Yarım asırlık ömrümde iyi ve doğru olmaya çalıştım. Kul hakkına girmedim. Ben kötü biri miyim yani sırf ırkım yüzünden? Değilim. Siz kötüsünüz. Hiç bir köpek sevmemiş gibi kötüsünüz. Irkımla övünmedim ama biz gereksiz değiliz. Herkesin kanlı tarihi var. Sizin yavuz selim'iniz gibi.
Ülkelerinde yaşayanlarından daha fazlası dünya geneline yayılmış bir halk.
Bir boka derman olmayan soykırım uydurup zırlayan türklerin ℅2 lık kısmı hariç genetik olarak alakası olmayan ırk.
Ülkeleri diye bir şey yoktur. Sözde ermenistan'ın asıl adı revan hanlığı'dır ve türklere aittir. erivan sanılan yerin adı da revan. Neymiş? R e v a n. 1988 yılına kadar türk çocuklarının doğduğu, türkçe "ana" dedikleri ve ilk adımlarını attıkları yer. Şanlı ve yaralı vatanım.

orası benim revanım, türk'ün revan'ı. Derimi de yüzseler, zincire de vursalar, darağacına da assalar toprağımdan ve davamdan vazgeçmeyeceğim! ve bir gün vatanımızı geri alacağız! Bunu beyinlerine soksunlar!
vay, ülkeleri varmış lan. valla mı? Sürüp soykırım yaptıkları revanlı türklerin toprağını gaspetmiş olmasınlar?

türklerin balık hafızalı olmalarından yararlanıyorlar. Arkalarında da rus abileri var, onlar olmasa ortada ermenistan olmazdı.
karabağ'dan çıkması gereken grup.

not: ah sözlük izin verecekti de yazacaktım. sönmez'e bağladım evin içinde.
Bu millet demeye dilimin varmadığı köpek soyları küçüklükten Türk düşmanlığıyla büyütülüyor ve çoğunun kıçlarına giyecek donu olmadığından erkekleri kaçak işçi olarak çalışmak için kızları ise fahişe olmak için ülkemize geliyorlar. Böylede onurlu bir millet bunlar, rezalet içersinde bile sesleri çıkıyor.

Aramızda bazıları vardır ermeni olmasına rağmen insan evladı olan belki şimdi okuyorlardır bu yazdıklarımı ki onların yerinde olsam kendime veya bir başka akrabama ermeni demezdim, insan hiç kendi kendine hakaret eder mi ?
türkiye de yaşayanları kendilerine nerelisin diye sorulduğunda, ya izmir ve civarından bir il söyleyip, mezhebi sorulduğunda aleviyim dediklerinden yıllarca bu ülke de bu şekilde barınmış soysuz itlerdir.

bunları hala görmeyip biz kardeşiz diyen arkadan vermeye meyilli götverenler yüzünden ülke bataklığa ve yozlaşmışlığa gitmektedir.

aleviler tenzih edilir. onların kimliğini kullanırlar demek istenmiştir.
insandır hepsi,sen ben gibi..tek fark, sen ben ermeni nefretiyle büyüyoruz,onlarda türk nefretiyle..
entryleri okuyup insanlıktan bir kez daha tiksindim, insanlar ikiye ayrılır iyiler ve kötüler gerisi boş sıfatlar çıplak doğan insanın kendini kandırmasıdır.

vatanım yeryüzüdür, milletim insanlık.
Severiz.
kansızın, yavşağın önde gidenleridir. millet değil bir avuç o.çocuğudur!
Iran dan kovulan böceklerdir.
soykırıma uğrmaış, ezilen bir milliyet.
sike sürülecek akıl olmayan türkiye düşmanı olan ama hepsi türkiye'de olan orospunun dölü halk.
Karabağ hiç unutmayacam. Bu mına Godumun aşağılık yaratıklarını da. Dünya da başka böyle adi bi millet varmıdır acep. Inşallah bir gün bu rusun gücü tükenir ozman görürüm seni Ermeni piçi. Sırf 20 kişiyle girip Karabağda değil sadece bölgedeki sözde devlet özde kağıt üstü Ermenistanda ne kadar kuduz Ermeni varsa hepsinin amından şırıngayla kan almazsam en adiyim.
ilginç bir şekilde kıpçak türkleri de bunların arasında erimiştir yanı bir kısmı turk kökenlidir***
Ermeniler tek bir kökenden gelenlere denmez doğuda sasaniler orada yaşayan halkları (bu halklar genelde iran kökenlidir) hakimiyet altına almak istiyor batıda bizans imparatorluğu ile yunanlılar bunları Ortadoks hristiyan yapmaya çalışıyor bu halklar da asimile olmamak için Gregoryen mezhebi etrafında birleşiyorlar

Sonra bu gereksizler ortaya çıkıyor.
şimdi bunlar aryan ırkından gelme. gelgelelim pek bir arilikleri de yoktur. pek çok cani barındırlar. işkence ederler, adam öldürürler. küçücük çocukların derisini yüzmek gibi bir namussuzluk da yapmamış değillerdir.