bugün

Kemal. Seni bir sikerim. Daha giremezsin buraya. Adam olun lan iki rekat. Her şeyin zamanı var.
Yarbay kes ağlamayı sokarım bağlamayı.
https://youtu.be/WKmPlZHakQo

Yazanın suratına Bir Eylül akşamı parçasını zıbaaaamk diye çarpmak istediğim birtakım saçma sözler içeren başlık.
her şeyi içinde bulunduğu dönem ve şartlara göre değerlendirmek zorundasınız. hem kolay olmayan şartlarda müzik yapıp hem de türk kulağının uzak olduğu bir tarzı insanlara sevdirip dinlettirebilmek bile çok büyük bir başarı...
kör ölür badem gözlü olur demiş atalarımız

Birader işi noktaya götürme istersen.

Benim Mastor iken dahi 60 tane entryim vardır.
her gün biri gidiyor gibi dün özkan uğur

bugün o.

Sıra bizede gelecek.

zaman hepimiz için tükeniyor..

Hangi filmden alıntıydı bu acaba.
rock yapacağız diye güzel başlamış kendi kültürel yetersizlikleri türkiyenin konjonktürü dünyaya açılacak cevvallik ve beceri eksikliği vs. vs. gibi sebeplerle dünyaya açılamayınca arabesk sıçışlarla derin bataklılarda boğulmuş bir çığırtmacı.o arabesk rezillik neydi öyle ya o orjinal sandığınız bir sürü şey aslında hint ezgilerden çalma çırpma işleriydi. para için değermiydi.
Sanki bana yüz yılın sanat duayeni de eleştiri yapıyor godoş. Safi yazmak için yazmış. Sen kim erkin koray'ı eleştirmek kim.
Trollüğün bile bir adabı vardır. Bu trollük değil başka bir şeydir.
Son derece kırıcı, talihsiz, sinir bozucu bir iddia. Yöneltene yazıklar olsun. Biraz olsun saygınız olsun insanlara !
ilgi orospusu olmuş yazar görüşü , sorsan dinci kesim yanlısıdır,
(bkz: Ölmüş kişinin arkasından konuşmak)
Başlığı açıp linç ettim sanan yazarı kınıyorum.
Seni mi sanatçı sayalım? Biraz saygı duymayı mı öğrensek ya. Sen hangi konumda hangi vasıfla sanatçılığını sorguladın ki mesela? Ya da bir sanatçı nasıl olur ne kadar fikrin var ki?

Tamam anlıyorum yalnızlıktan filan olsa gerek ilgi çekme çabası oluyor bomboş başlıklarla ama bari ölen insanın ardından yapmayın olur mu? Bi dünya konu var seni amacına ulaştıracak.
Mantıklı yazmalar.
Bütün dünyanın bayıla bayıla dinlediği psychedelic rock coverları yaratan adam hakkındaki edepsiz, ahlaksız ve dümdüz yanlış beyanlarda bulunmak da be bileyim?

T: Pek gereksiz lakırdı.
görsel
Sanatçıydı, kendi müzik dalının gerçek sanatçısıydı.Rahmetle anıyoruz.
başka kim sayılacaktı mk.
tarihe malolmuştur.
-eşek hoşaftan ne anlar-
kaliteli bir sanatkar, iyi bir müzisyen'di, erkin koray.
duruşu ve müzik kalitesi ortada'dır.
çatlak seslerin kimi güzelliklere gölge etmeye gücü yetmez.
allah rahmet etsin.
Anadolu rock müziğinin temel taşlarından biridir.