bugün

Saadet partisinin öncülüğünü yaptığı kadın demeye bin şahit gerekecek canlıların başlattığı eylemdir.

Sinir hücrelerimi bir bir içime atıp keşke pembe bir gezegen yapılsa da siktir olup gitseler dememe sebep olan eylemdir.

haber: http://www.medyafaresi.co...uk-etmek-istemiyoruz.html

Edit: Hangi camide vaaz verildiyse tüm cemaat eksilemiş lan... Vatan sağolsun. amin.
(bkz: niye siz lezbiyen misiniz)
imam hatip mezunlarınca söylenmiş olma ihtimali yüksektir. yakında sokaklar da haremlik selamlık olsun isteyecekler,korkuyorum.
Boşuna korkuyorlar, isteseler de bir şey yapmayız onlara. insanı o işten soğutur bunlar.
otobüs olduğu yerde kalır, şoför erkek değil mi ?
(bkz: beyin bedava)
sadece kadınların olduğu otobüslerde kimse yer vermeyince kendilerine akılları başlarına gelir o zaman görürler ebelerini.
ben bayılıyordum sen gibi eblekle yolculuk etmeye..
iran'a falan gitmesinler, kendilerine gelsinler, kafi.

tamam, demokrasi güzel bir şey de saçma sapan vaziyetlere gebe olmamalı.

ben de kadınlar sokakta çıplak gezsin diye imza verecek 50 bin kişi rahat rahat bulurum. mantıklı mı?

70 milyon kişinin yaşadığı ülkede şüphesiz ki hepimizin istediği olamaz ve beraber yaşamayı öğrenmek zorundayız.

bunu istemek kadar ayıp bir şey olamaz.
sakıncalı olacak bir uygulamanın sloganı.

neden derseniz, evet otobüsler kalabalık ve rahatsız, buna tamam. fakat bir yerden sonra, ben ülkemi biliyorsam, pempe otobüse binmeyen kadın orospu muamelesi görür. adı elletmek istiyor a çıkar. doğal yollarla iyice haremlik selamlık bir topluma dönüşüm geçirilir. öyle şeriat gelecek ya korkusu ile konuşan bir tip değilim ama bu istek art niyetli birşey.

ayrıca orada 60 bin kadın imza atmış yazılmış, o 60 bin kadının yüzde 75 i daha neye imza attığının bile farkında olamıyacak kadar olaydan bihaber kadınlar.
iyi amk gidin at arabasına binin. Atların erkek olması sorun çıkarmazsa.
(bkz: türkiye nin din devletine doğru gidişi)
(bkz: gelirsen ekime gelmezsen sikime kadar)
Sokakta gördüğü her kadına bakıp tahrik olan erkek gibidir bunlar.
Erkek görünce hemen ar,namus gelir akıllarına ya da tahrik oluverirler.
insanı insan olarak değil de kocaman bir cinsel organ olarak görürler.
E irade yok tahrik olma durumunu engelleyemedikleri için de,'bari gözden uzak olsun ' derler.
Şekerpare filmi geldi aklıma,
Şener Şen Cumali'ye Peyker'i kakalamak ister.
içirir,soyup koynuna sokacaktır.
Evde kalmış kızkardeşi yüzünü kapatıp koşarak olay yerine gelir.
Kızkardeş:Erkek mi erkek mi?
Şener Şen:Erkek erkek,ucundan tut hadi!!!!

http://www.izlemex.tv/sek...-sener-sen-erkeik-erkeik/ .
neyin kafası falan diye topa girmekle olmuyor güzel kardeşim. ne kafası öyle mi? insan kafası bu, kadın erkek eşitliğini kavramış insan kafası, sen şimdi eğer;

"istanbulda metrobüslerin hali malum özellikle yoğun saatlerde balık istifi gidiliyor, bundan dolayı tacizcilere gün doğmuş oluyor; böyle olmasa bile istemsiz bir şekilde kalabalıktan dolayı kadınların rahatsız olabileceği sonuçlar çokça ortaya çıkıyor."

diyorsan, o zaman istanbul'un, metrobüslerin, toplu taşımanın değişmesi, iyileşmesi, yoğunluğunun azalmazı, güvenliğinin artması için imza toplarsın. başka ülkeler diye verdiğin örneklerin yarısından fazlası, lafı dolandırmadan, açıkça "geri kafalı" ülke yönetimleri. tokyo dünyanın en kalabalık şehri olmasıyla istisna, brezilya'yı bilemiyorum açıkçası.

toplu taşımadan şikayetçiysen, iyileştirilmesini talep edersin. kadın-erkek ayrımcılığı ile çözüm getirebileceğin bir husus değil. otobüsleri ayıracaksın, ya durakları? fortlayan adam mecidiyeköy metrobüs durağının girişinide çıkışında yapacağını yine yapar. çağ dışı haremlik-selamlık kafası çözüm demek değildir, açıkça ayıptır.

ama sen hala erkeklerle yolculuk etmek istemiyorsan, verirsin parasını alırsın arabanı, kadın şoförlüsünü bulursan taksiye binersin.
metrobüslerin ne kadar kalabalık olduğunu düşünürsek pembe metrobüs bir alternatif olabilir.kocası ya da sevgilisi olmayan kadınlar rahatlıkla binebilirler buna.
kocası ya da sevgilisi olan kadın da karışık metrobüse biner.zaten eşi yanında olduğu için tacize de uğramaz.güzel fikirmiş.destekliyorum.
bazı erkekler kocası olan kadını ne yapayım diyebilir tabi.itirazlar olacak elbette.
(bkz: benim bedenim benim metrobüsüm)
hani noldu?
''benim bedenim benim metrobüsüm'' şeklinde, mantığın götünü elleyen bir yaklaşımla bu düşünceyi destekleyenlerin olduğunu da bize göstermiş olan saçmalıktır. şaşırdık mı? hayır tabii.

benim bedenim, benim kararım
benim bedenim, benim metrobüsüm...

görsel
Haklı istek, bu sebeple taxiler var. Verirsin parasını binersin istediğin yere gidersin.
bu işin sonu yakında bu ablaların isteği üzerine mahallede ki genç ve bekar delikanlılar buralarda dolaşmasına, arkamızdan yürümesine, köşelerde balkonumuzun altında oturmasına, bunlara başka bir semt kurulsunda orda yaşasınlara kadar saçma sapan isteklere kadar gideceği belli oldu.
O zaman yürüyerek gitmeleri gereken ''insan'' topluluğu. gerçekleşmesi imkansıza yakındır, hadi o amk otobüslerini pembeye boyadınız, kadın otobüs şöförü ne kadar var ülkede? hayır yarın öbür gün bu mallar, kadın otobüs şöförü de ister o zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum.
fikir özgürlüğüdür ben de böyleleriyle yaşamak istemiyorum bana da şöyle yurtdışına bi pembe uçak veremezler miydi? kuzeye doğru...
önünü göremeyecek kadar içkili, yarım ağızlı, küfür edince kendisini delikanlı sanan ve rahatlayacak kadar ezik, adam müsvettesi soğan erkeği, adam olmayan adamların övdüğü hadisedir.
kürtaj yasaklanmasın, chp hükümeti gelsin, metrobüsü de sikin ama harbiden esaslı istektir bu. erkeklerle yolculuk etmek istemiyoruz.

edit: eksileyen arkadaş! kaç kere taciz edildin sorarım. biber gazını dişi kişi toplu taşımada sıksın da sen de mi zehirlen? zaten havaalanında, girişi güvenlikli gece clublarında/alışveriş merkezlerinde kaç kere biber gazı kaptırır bir dişi, bunun finansal götürüsü nedir haberin yok. ayrıca yasal bile değil. ellenmeyelim diye el altından illegal yöntemlerle kendi korumasını temin etmeye çalışan dişi, konserve kutusu gibi toplu taşımada yaşar en yoğun rahatsızlığı. ülkenin imajı zaten eksi bin beş yüz. bari kaporta sağlamda dursun.
gündeme gelmek için uydurulmuş sözde bir taleptir..60,000 sayısına kimse aldanmasın..bunların nasıl cemaat mantığı ile oy ve imza topladığını herkes biliyor..

bu güvercin teyzelere kim bakar allah(c.c) aşkına ya ? hani güzel yada alımlı olsalar neyse ? bunların derdi dikkat çekmek..
--spoiler--
tam destek veriyorum ben de bir erkek olarak. ne erkeklerle yolculuk edicem lan bi otobüs dolusu kadınla yolculuk etmek varken. kih kih kih.
--spoiler--