bugün

öğrenmek isteyene itinayla anlatılması gerekir.
çaktın mı duvara yapışacak, taktın mı koluna yakışacak, vurdun mu* yatakta coşacak.
dışarıda kar yağarken, yorganın altına geçip çerezi ve birasıyla, laptop'tan güzel bir film izlemek. normal film.
doya doya osurmak ister.
başının ağrımasına sebebiyet vermeyecek bir yastık ve kare olmayan bir yorgan.
biz şimdi neyiz ? sorusunu duymamak ister.
bir kadının isteyebileceğinden farklı olmayan arzulardır. ne gibi mi: sarılacak, konuşacak, yiyişecek biri. nedendir ki aynı gökkubbenin altında yaşayıp, insanlar yalnız uyurlar. tutacak bir el yada sevişecek birisi, her ne olursa olsun, nedir bu bencilliğin sebebi? aynı gökkubbenin altında kendimize hücreler yaratmak yerine, biraraya gelsek, sarılsak ya sıkısıkıya, yada telefon diliyle sikisikiya.
işveli cilveli bir kadın ister.
bütün erkekleri içine alan bir genelleme yapmak doğru olmaz sonuçta herkesin ilgisi fikri farklı ama bana göre kendisi kadar istekli bir partner ister..
tatmin ister.
elin yorgan altından yavaşça malum nesneye dokunmasıdır.
ancak kıçı dönüp yatmak tarif edilemez bir mutluluktur.
(bkz: cevap istiyorsan al sana cevap)
rahat yastık.
domine edilmek iste(yebili)r.
yorgan ister. Üsür.
osura osura, gürül gürül uyumak isterler.
Alçak yastık. Biraz da yumuşak oldu mu tadından yenmez.
yorucu bir günden sonra yastığa başını koyup deliksiz uymak ister.
sıcacık ayak istiyorum ayaklarım donuyor.
kışsa yorgan gibi kadın ve seks...
rahatça osurmak.
Eline bira ve çerezini alıp iyi bir dizi izlemek ister.
yatak ta, kaybolan, çorabının bulunmasını. o değilde yatak ta kesinlikle kara delik var lan, çorapları farklı renklerde giymemin başlıca sebeplerinden biridir.

edit: noktalama.
Laptop sehpam, sicak icecek bir seyim. Duzgun bir dizi. Yeter lan. Kipir kipir yanimda donup durmicaksa bi sevgili de olur.
kuru üstü pilav.
sarılmak istiyorum lan. Böyle sessizce sarılıp uyuyacaksın çok istiyorum. O iş her gece olmasa da olur.