bugün

entry'ler (210)

yaptığı espriyi açıklamaya çalışan insan

ben ölücem dedim inanmadınız bak nooldu diyen insandır.

gelin arabasına yazılacak alternatif yazılar

(bkz: göte giren şemsiye açılmaz)

sevgiliyle ilk defa sevişmek

hiçbir zaman ilkin tekrarı olmadığını düşündükçe insanı üzer. her zaman o güne dönmek istenir. çünkü birdaha hiç olmayacak kadar saf ve sihirlidir.

üstsüz güneşlenirken erkek sanılan kızlar

nedir bu olmayan şeyi gösterme hevesi oldum olası anlayamadım.

kadınlar piç sever efendiyle evlenir

bir erkeğin içinde hem piçi hemde efendiyi barındırması gereken durum.

türkler dünyanın en zeki insanlarıdır

dünyada ahşaptan yangın merdiveni üreten tek ülke olsak bile ımf i bizden başka soymayı kimse başaramamış.

zamparanın basılma anında söyleyeceği ilk sözler

açıklayabilirim.

sevgiliye her şeyimsin demek

acizliktir, muhtaçlıktır ve beni terk edersen büyük sıcarım he cümlesini altında barındıran iltifat görünümlü acındırma sözüdür.

eski sevgilinin yeni sevgilisi

kekeme olur, cüce olur, pis olur, korkak olur ,cimri ve hatta benden 2 yaş küçük olur. olur da olur.

kızları çirkin gösteren detaylar

olur olmadık lafa, olur olmadık yerde yırtınırcasına gülmek.

doktor olmayan ezikler

jinekolog olup bütün gün 70 yaş mandalinası parmaklamaktan iyidir diyen eziklerdir.

ay dur bi osurayım deyip zaaart diye osuran kız

içinde kalıp kanser olacağına dışına çıksın konser olsun felsefesini benimsemiş kızdır.

kızlardan kızlara tavsiyeler

başarısız olta.

bir kadının yapmaması gereken 100 şey

(bkz: küfür etmek)

fenerbahçeli yöneticilerin dönek olması

evet fenerbahçeli yöneticiler efsane dönek bu yüzden benim anlam veremediğim bi nokta var. kulübün neredeyse bütün sponsorları kaçışıp, üstüne aziz yıldırım da içeri girdikten sonra bu takım nasıl hala liderliğe oynuyor? bu takımın bütün yöneticileri şikeden mimli olmasına rağmen bu takımı neden çökertemiyorlar? mehmet ali aydınlar ın bugün istifasının tek sebebi medyanın fenerbahçe nin bu duruma düşmesinde suçlu gösterilen isim olmasına karşılık fenerbahçeye kendini borçlu hissetmesidir. bu ligin diğer takımlarında bu fedakarlığı yapacak kaç tane yönetim kurulu üyesi var? ayrıca bu olaylar türkiye de hangi kulübün başına gelirse gelsin takım ve yöneticileri dağılır gider. Fenerbahçe hariç.

ağzının tadını bilseydin burnundaki sümüğü yerdin

bu durumda yemekleri beğenen insanların kendi sümüğünü yediğini anlamamız gerekir.

türk erkeklerinin türk erkeklerine hitap cümleleri

-mesajlarda-
amk
ak
kank
bro
-yüzyüze-
yaram
it
gerizekalı
kaarşim benim.

türk kızları kainatın incisidirler