bugün

ben esat kıratlıoğlu tarzı kelimi kapatmak için uzatıyorum. aynen şu şekil;

görsel
Headbang ?
gençlik. yaşları 15-25 arası olup da bu işe teşebbüs etmemiş çok az erkek vardır dünyamızda.
Saçı uzun bir erkeği eleştirmek tamamen cahillik ve geri kafalılıktır. Erkeğe yakışmıyor diyebilirsin de kadın gibi falan demek tamamiyle geri kafalılık.
Nasıl duracağını merak ediyordur belki.
ben bol bol seveyim diye olabilir.

tamam bu konuyu uzatmıyoruz.
%90 olasılıkla özenti ya da ilgi çekme isteği.
Saçlarım kıvırcık, uzatınca bonus oluyo ben de düz olmasını isterdim ama genlerim böyle napalım, bonus yapınca bi dönem iyi havam olmuştu 2 sene öyle kalmıştı sonradan sıkıldım ve kısalttım şimdi kısa olarak mutluyum çünkü kıvırcık saç zordur tarama özürlü keller değil kıvırcıklar olur.

Not; saçınız kıvırcıksa uzatmayın dediğim gibi bonus olur bağlamakta sıkıntı çekersiniz, düz saçsanız uzatabilirsiniz, tabi tipiniz yerindeyse.
(bkz: çünkü eşeğin sikinden dolayı)
Bir çoğu metalcidir.
Vurdurmaya meyletmektir.
Barış Manço hayranıydım.
Uzattım.
Lmfao çakması oldum.
Kestirdim.
kendi adıma konuşmak gerekirse tamamen meraktan ibarettir.

rasta hevesiyle uzatmaya başladım, 1 sene oldu. 2 sene daha uzatıp rasta yaptıktan sonra uzatmamak üzere kesmeyi düşünüyorum.
Berbere gitmeye üşeniyoruz. Berbere gidiyoruz üstüne bir de para veriyoruz kim uğraşacak.
(bkz: Üçüncü omzun çıkması)
Tamamen parasaldır. Ulan en basit hesap mahalle berberi 20 lira alıyor. Ayda bir kere gitsen yılda 12 kere berbere gitmiş oluyorsun. Bu hesabı 5 seneye yay bak bakalım kaç para yapar.
(bkz: kırk yapar)*
Saçlarını uzatanlar rahat durmuyo şuan. Basıyo eksiyi.
yakıştığı içindir.
(bkz: )holigan.
bunca yildir aradiğı berberi bulamamış olmak.
Özenti gençlik.
saclarını uzatınca kısa saclılardan daha üstün oldugunu sanmak.
marjinal olmak.
yakışıyordur ve ya saçlarını seviyordur. kimileri kısa saç sever , uzun saç sevmez. kimileride uzun saç sever.
berber parasını cebe atma düşüncesidir.tasarruftur.