bugün

görünüş olarak miranda kerr, zeka olarak marie curie olan karakteri annelerine benzeyen, kendilerinden önce hiçbir şey yapmamış olan ama kendileri ile her şeyi yapan, dizlerine yatıp çocuk gibi pasif olmalarına bazen de baba gibi kıza göğüs germesine izin veren bu ikisini de onlara yaşatan, ağır top kızları isterler.
aynı zevkleri paylaştığın aynı duyuguyu hissettiğin aynı dili konuştuğun kızdır.
Meme çeperinin küçük olması yeterli. Uçları emiklenmeye müsaitse daha da iyi olur.
görüldüğü üzere çeşit çeşit ideal kadın tarifi vardır. dolayısıyla hiç bir kızımız açıkta kalmayacak. siz kendiniz olun kafi.
seat ibiza cupra gibi olmasi yeterli.
güzel olmasından çok kendine bakması ve en önemlisi karşısındaki insanı anlayabilecek ideal kız modelidir. *
dışarıda namuslu evde tam bir orospu. işte budur ideal kız.
kültürlü ve güzel, sadakatinden bir an bile şüphe ettirmeyen modeldir. aradım taradım yok efendim.
yazılanlardan da anlaşılacağı üzere değişken olandır. ancak bu ideal kızlar tasvir edilirken erkekler kendi özelliklerini de göz önüne alırlarsa daha gerçekçi beklentiler içerisine girebilirler.
dürüst olsun yeter.
sadık olsun yeter.
Allah -özel bir imtahan vesilesi olmadıkça- herkese dengini verecektir.

şahsen ben istemiyorum...

ben cima/seks arkadaşı değil, hayat arkadaşı arıyorum. uzun uzadıya yazmaya gerek yok. allah yazdıysa o beni bende onu bulacağımdır bunda şüphe yok.

her erkek en üşengeci bile bu konuda cilt cilt yazabilir istediklerini...

ben istemiyorum...

olmaması temennim...
hiçte dürüst olsun değildir efendim . gizemliliğinizi yitirdiğiniz a değeriniz düşer .
ideal kız soru işaretlerinden başka birey vermeyendir. arada araya birazda serpiştirmek gerek.
nefes alsın yeter.

edit: sadece almasın versin de...
(bkz: sarah rafferty) olsun yeter.
Çok konuşsun. Zira az konuşan kıza kız denmez.
Trip atsın. Zira trip atmayan kıza kız denmez.

En önemlisi de sadık olsun. Evet.
diğer erkeklerle fazla haşır neşir olmasın. azcık aktif olsun.
erkek özelliklerine sahip olmasın.
azcık sakalı falan olsun, koltuk altı kılı milos teodosic gibi olsun, bıyıkları burak özçivit gibi olsun.

iki dakikada kız yarattım.
Nefes almasi sart olan kiz modelidir. Pazardan kavunmu aldigini saniyorsun. Bir dusuncesine bir gulusune bir durusuna asik olursun tipi modeli umrunda olmaz. Lakin ergen genclere sordugunda alisveris listesi gibi liste yapar gogusler ilk sirada cikar.

Ben ve benim gibi dusunen kizlar ozelden mesaj atsin.

Edit: kizlar saka yapmistim yeter artik mesaj atmayin.
Edit2: saka saka. Heveslenmeyin ergenler hic bir kız mesaj atmadi.
yatakta orospu dışarda namus dolu.
mutfakta aşçı, sokakta hanımefendi, yatakta fahişe.
sessiz sakin ve cilveli olarak aranan kız modelidir.
Gerçekten sevsin yeter.
dürüst ve anlayışlı olsun yeter lan..

bir şeyleri yaşadıktan sonra genel olarak insan sadece bunu istiyor.. saçı sarı kaşı kara falan hikaye bunlar.. huzur bulmak istiyor sözlük, huzur...