bugün

Herkese mi değdirtelim. Yollu değiliz biz.
berber namustur, fizana gitse oraya gidilir.
berber namustur, fizana gitse oraya gidilir.
temas etmeyenini bulursanız yapışın bırakmayın. evet.
bence gizli ipnelik belirtisidir.

görsel
geçen ay berberden söve söve gelen babamın bu ay yine aynı berberden söve söve gelmesiyle gözlemlediğim sadakat çeşidi. lanet olası özellik nesilden nesile aktarılıyor.
Sahi ya. Zaten kısacık kestiriyoruz ve bunu her berber yapabilir.
Erkeklerin sadakat anlayışının tek var olduğu an denilebilir mi? keşke eşlerine ve sevgililerine de berberlerine sadık oldukları kadar sadık kalmayı bilseler...
iyi de kesse , kötü de kesse saçımızı bırakamıyoruz berberimizi.
iyi berber kötü kadından daha faydalıdır seni jilet gibi yapar şeklinizle prim yaparsınız.
Ortaokul dan şimdiye kadar traş olduğum berber artık işi bırakınca saç sakal birbirine giriyor hala traş olmadım. Çok özledim onu.
Tamamen istediği saç şeklini anlatma zorluğu ve berberlerin çoğunun anlayamamasından kaynaklıdır. Anlayan berber vardır ama pahalıdır her zaman gidemezsin. Bu yüzden saçını tanıyan, bilen berbere gidersin sürekli, saç kesimini de beğendiysen. Sadakat falan değil yani tamamen kendi çıkarları. Sadakat çıkar gözetilmeksizin gösterilir.
ulan öyle bir sadakat ki bu ben geçen fark ettim eleman saçlarımın afedersiniz amına koymuş ve ben senelerdir aynı yere gidiyorum. Bıraktım değiştirdim bende. mutsuzum ama yapacak bir şey yok.
keşke hayatlarındaki kadınlara da bu kadar sadık olabilseler.
Kadınlara olan sadakatinden bile güçlüdür.
bende olmayan şey, nerede bir boş berber bulsam tıraş olabilirim sorun yok
Benim burda bir Salih abim var on numara yapar. Üç ayda bir giderim adam tık demedi. Kes kes bitmez ama anlayışlıdır.

Salih abi koy tası kes.*
Eşimin berberi benim, Hakikaten de sadıktır. Onda görmeyi istediğim her saç modelini kesiyorum, Gıkını çıkarırsa tarağı kafaya yer.
risk alamamaktır. her erkek muhakkak hayatında bir kez yeni denediği berberin hezimetine uğramış, o saç istediği gibi olmadığı için 1 ay morali bozuk gezmiştir. o çirkin saçın derdi yanına bir de sike sike eski berberine tekrar gideceğini, eski berberi de geçen ay gelmediğini farkedeceğini ve yiyeceği bakış ve lafların gerginliği eklendiği için bir daha bu duruma düşmek istemeyen erkek sadakatidir.
izmir Buca'da yılmaz kuaför.
Mahallemiz değişti yine gidiyoruz, öyle bir sadakat.

Yeni evin altında berber var yarım saat yol gidiyorum.
Afedersin, affetmezsin çok da sikimde.

sikimde bile olmaz.

insanlarla Çok samimiyet gereksiz özellikle berber gibi cahil, boş adam, karı gibi laf yapan kitle ile.
Gereksiz sadakattir. Neresi boş ise oraya giderim, ayrıca berberin az konuşanini severim.
yoktur.
istediğim yere giderim.
umurumda değil.
Dayamayan berber bulduğumuzda sadakatle bağlanıyoruz. Zor bu zamanda valla!