bugün

bu kesinlikle bir seçenek değil zorunluluktur. şansı çoğaltmaktır. çünkü kızların insafına kalırsanız yarraa yediniz. kimi kızlar peşlerinde koşturmaktan zevk alıyorlar. sevgili olmuyorlar ama yol da vermiyorlar. hep ellerinin altında tutmak istiyorlar. durun bu konunun devamını başka bir başlıkta inceleyeyim.
(bkz: sevmeyip seviyormuş gibi yapan kız)
GERÇEKTEN YÜREKLERi PARÇALAYAN DURUm. hiç de sevmezler, tercih etmezler çünkü aynı anda 9 kıza yürümeyi.
maksat sikmekse, o sayı çok eksik.
Biz basket takımı değiliz ki amerikadan zenci getirtelim. Elimizde cingen Cevat var.
31**
Aci bi durumdan bahsetmis arkadas. Memleket tam 1 meric cenneti. Onun icin kizlar o piti piti yapiyo ve yedek kulubeleri de hinca hinc dolu.
Vallahi öyle bir vaktim yok. O nedenle anca birine yürüyorum olmazsa başkasına yürüyorum.
neden ????
sözlük için geçerli değildir. 9'u da erkek çıkabiliyor!
ben 1 tanesine zor vakit ayırabiliyorum, helal olsun koçerolar iyi biriyle dışardayken ötelilerden biriyle dışarda pişti olmuyorsunuz.
"yollar yürümekle aşınmaz" derdi, rahmetli süleyman demirel.
1 kişiyi seçip adam gibi sadece ona yürüyün. O zaman kabul ederler, merak etmeyin. Adınız ‘ bu da herkese yavşıyor.’a çıkarsa o kötü.
Denk gelme şansım 3-5 yılda 1e düşse de seçici davranmaya çalışıyorum. Yaşla insan zamanla öğrenebiliyor en baştan kiminle yapıp kiminle yapamayacağını. Kısa süreli maceralarla vakit kaybetmeleri terk edeli çok oldu. O daha çok yıpratıyor insanı.