bugün

Bir kadını meslek erbabı olarak, hiç düşünmedim. Ne bileyim bir takım mesleklerdir.
Babası toprak ağası.
Hostes,
Voleybolcu,
Model,
Bankacı,
Fizyoterapist,
Pilates eğitmeni.

Her erkeğin hayalindeki kadın meslekleridir.
Avukat ve sekreter.
akademisyen.
öğretmenden başkası değildir, veritas vitae magistra..
(bkz: sekreterlik)
Çellocu veya Kemancı. Evet
görsel
Ev hanimligi.
öğretmenlik felandır zira bir erkek olarak merhamet kadında aradığım önemli 1 ölçüttür
Mesleğin kadını erkeği olmaz. Meslekle çekicilik olmaz.
Çekiciden kasıt sempatiyse bana öğretmen, doktor ve mimar geliyor. Böyle saygınlığı var ve özgün bir tipmiş gibiler. Belki de küçüklükten gelen bir sempati.
hiç biridir. kadınların cinsel çekiciliğini anatomileri belirler.
statüsünün yahut parasının cinsel çekiciliğine etkisi neredeyse %0'dır.
Net olarak psikolog ve ingilizce ogretmenidir. Nerden mi biliyorum? Cunku benim meslegim ikiside lanet olsun ki.
Hemşireler. Yüzde doksanı aşırı fettan. Evet ölçtüm.
hiç şüphesiz ki fedakarlık yaptıkları mesleklerdir yani dişçilik ve öğretmenlik.
top 5'imi açıklıyorum.

1) voleybolcu

2)veteriner

3)şarkıcı

4)hostes

5)modacı/tasarımcı.

sadece çok çekici geliyor. nedense. ısınıyorum bu meslekten kadınları görünce. iyi ki varsınız vallahi, ne diyeyim.
(bkz: doktor)
Mimar, ressam, psikolog ve sanatla uğraşılan diğer meslekler. Harikulade.
tensel ya da tinsel sebeplerle erkekleri etkileyen işlerdir. benim için:

oyuncu, model, spiker, müzisyen, hemşire, öğretmen, avukat.
Üniformalılar. Özellikle asker üniforması giyenler. Deniz kuvvetleri tercihimdir.
sanat tarihi okumuş, bu alanda akademik kariyer yapan biriyle dünyanın her yerine gidebilirim.

ya da yazar olmak isteyen bir kadının, tüm yazılarını ilk önce okuyup onu desteklemek isterdim.

sanırım kadın ve sanat benim için çok yakın ve çekici şeyler.
bence spikerlik. türkçeye efsane hakim olmaları diksiyonlarının baya iyi olması falan beni çok etkiliyo. bide ekrana seçilenler genelde güzel bayanlar olduğundan etkilenmemek için bir neden bulamıyorum.
Doktor, avukat, psikolog.
Öğretmen. (hadi bir daha tekrar edelim)