bugün

erkeklerden tiksinmek...
gayet normal ve sağlıklı bir durum. aslında olması gereken de bu (benim açımdan) düşünsenize.; kendimi bir erkekle sevişirrken hayal ediyorum da...
tak tak tak allah korusun, düşünmesi bile iğrenç.

edibüdü: tak tak tak tahtaya vurma efekti.

edibüdü2: yok lan lezbiyen değilim, bilmeyenler için erkek ve heterosexüel olduğumu da belirteyim.
Çok fazla içlerinde olmayı gerektiren bir durumdur.
(bkz: kadınlardan tiksinmek) kadar aptalca bir eylem.
anne babası hiç yok sanki bunların.
bir f*minazi söylemi.
bir tane k*ro bir herifi tercih edip efendi adama ezik muamelesi yapıp o k*ro erkekten aldatılınca suçu tüm erkeklere atıyorsunuz.
kim cinsiyet üzerinden düşmanlık yapıyorsa o aptalın önde gidenidir.
Erkeklerden nefret ediyorum.
Kadınlardan nefret ediyorum.

Bu iki söylem de bana çocukça geliyor. Altındaki sebep; istenilen ilgiyi, sevgiyi alamamak ve alamadıkça da öfkelenmek olmalı. Fakat sonsuza dek sürmez geçici bir psikoloji.
takıntı haline gelirse--erkelerden veya kadınlardan tiksinmek--profesyonel yardım alınmakta gecikilmemelidir.
dile getirilmedikçe ve tiksinilen kişiye zarar verilmedikçe kişisel bir tercihtir. saygı gösterilmelidir. mesela ben de kadınlara uyuz oluyorum - tamamına değil - ama dile getirmeden, kimseye zarar vermeden sadece zihnmde taşıyorum. bunun da kimseye zararı yok.
iğrençsiniz, ay kusucam glb. hahaha.
bizde size çok bayılıyorduk zaten amk.
Oysa evde oturup ne yesem diye düşünüyodum, sanırım evdeki makarnaya kötülük yaptım.
Kadınlar daha çok tiksindiriyor.
Bende tiksiniyorum.
Gunumuzde kadinlarin da sevilecek bir taraflari yok.

Calistigim ofiste 3 kadin var. Ucu de birbirini birbirine sikayet ediyor, arkalarindan demedikleri laf, etmedikleri hakaret yok. Gelin gorun ki o arkasindan o*spu dedikleri o kadini gorduklerinde caniiimmm, gel Sana kahve yapayim diyip otekini cekistirirler.

Dogustan bir karakter yoksunlugu var hepsinde. Egitimsizinden, egitimlisine hepsi boyle.

Siz siz olun asla bir kadina sirrinizi vermeyin. Emin olun aleyhinize kullanir.
Sapıklardan tiksinmek daha mantıklı sanki.
insan vardır melekten üstün insan vardır şeytandan beter...
paslı demirin tadını bilmek için özellikle paslı demir yalamaya gerek yok amı paslı demir tatlılar. paslı demiri tuttuktan sonra farkında olmadan elinizle ağzınızı silmiş, bu sayede o pis pas tadını almış olabilirsiniz örneğin.

bilmem anlatabildim mi, sevgili amı paslı demir tatlılar.
Off bilezik gibi geçirdi.
haklı eylem, kadınlar da tiksindirici aslına bakarsanız. çocuklar ve hayvanlar sevilesi tek canlılar.
https://www.youtube.com/watch?v=Igo7wiD0tEA
O gene iyi ben tüm insanlardan tiskiniyorum.
Konu türk erkeği ise haklı yere olan tiksinme durumudur..
Ama avrupadaki yakışıklı, fit yabancı erkekler siz üzerinize alınmayın sakın Siz çok tatlişsiniz hepinizi yerim.
Tiksinme sonra lazim falan oluruz üzülürsün.
(bkz: nasıl lezbiyen oldum)
olm çok pis kıllı yaratıklar bunlar lan. bi de her yerdeler. öğk.
gerçek erkeklik burada anlatılanlar değil, yapmayın etmeyin kızlar, kezbanlar. acız.
dönüp dolaşıp yine o tiksinti duyduğun erkeğin koynuna gireceksin. sen tilkisin erkeğim kucağıda Kürkçü dükkanı. mal bu ya sev yada tatava yapma bas geç. olmadı eğilimini değiştir.