bugün

sırtlarındaki uzun ve siyah kıllardan, yağlı ve sıfır kassız vücuttan, vasat bir tipten ve acınası özgüvenlerinde tiksinme durumu. Keşke gay olsalarda kurtulsak. Allah aşkına tipiniz iyiyse gay olmayın, gay olacak yurdumun birçok kıl yumağı erkeği var zaten.

Sevgilerimle.
ben lezbiyenim diye bağırmanın bir diğer yoludur.
sonu fena bir cinsel tercihe uzayabilecek bir olayın başlangıç cümlesi olabilir.
önce ki ilişkilerinde istediğini bulamamış, hayatta erkekler tarafından hep kandırılmış veya bir köşeye atılmış kadın davranışı.
sadece tarif ettiği tipteki adamları görmüş ve sadece onlara layık olmanın acı dolu hezeyanıdır. kaderine isyandır bir nevi. yazık lan kimin kızıysa.
çok da anormal olmayan durum. ben de tiksiniyorum erkeklerden. yani sevmem için tek bir neden yok arkadaş, öyle böyle değil... bir kadından daha güzel bir şey varsa; o da iki kadındır!
ara sıra bazı bazı oluşan durumdur. çirkin, bıyıklı hatunları görünce de er kişi kadınlardan tiksiniyordur muhakkak.
o iğrenç vücutları çıplak görülürse gerçekleşecek durum. Bu yetmiyormuş gibi yurdumun naif kızlarına kezban derler. Ahah.

Sevgilerimle.
karı kız muhabbeti ya da futbol muhabbeti dedikleri hadiselerin içine beş dakikadan fazla dahil olunduğunda; onulmaz üstün gelme, güçlü görünme ve ön plana çıkma içgüdüleriyle her karşılaşıldığında yaşanması kaçınılmaz tiksinti.
Eger bu durum genel bir durumsa olay pradoksa donmus demektir.
Hanim kiz erkeklerden tiksindigini idda ediyor ve hemcinsine meylediyorsa erkek gibi davranmiyor da nedir.
erkekler de size bayılıyordu canım dedirten insanların düşündüğü olay.. kim üzdüyse o kadar artık.
sozlukteki erkekleri gormeden tiksinmeyin diye cevreye duyurulmali.
Zamaninda bir erkek yuzunden travma gecirdiginizin gostergesidir.
erkek olmamdan kaynaklanan durumdur.
Benimle henüz tanışmamış olan kız düşüncesidir.
(bkz: böyle başlığa böyle entry)
http://www.youtube.com/watch?v=AICJLBbcxao
lezbiyenliğe doğru gidişte ilk adımdır. yada sadece sevgilisinden ayrılalı birkaç saat geçmiştir.
En pro-feminist gorunumlunun icinden bile bi sapik, veya sevgilisine siddet uygulayan bir yaratik cikabildigine taniklik etmeye devam edersem muhtemelen basima gelecek sey.
pis erkeklere karşı yapılacak eylem. ayrıca yakışıklısını bulsanız bokunu yersiniz pis kezbanlar.
(bkz: yahudiler den tiksinmek)
insanı lezbiyen olmaya iten durumdur ama bazen de (bkz: harry styles) (bkz: leonardo dicaprio)vs görünce kendime geliyorum.
Bazen haberlerde yapilan igrenclikleri okudugumda benim de yasadigimdir. Ama herkesin oyle oldugunu sanmiyorum. illaki iyileri de vardir.
bir kere birini seversiniz böyle karşıdan karşidan masum masum hic konuşmadan etmeden. sonra dersiniz lan bir kerede konuştuğum birine aşık olim herkes öyle seviyor acep nasil birşey. bir kere seversiniz sizi bin kere pişman eder sonra birdaha mı? ASLA. bir kiz eğer hepiniz aynısınız diyorsa hepsinin elinden gectiği icin diyil diğerinin de ilki gibi olabileceğini göze aldığı icin, bir kez daha kirilmamak icin öyle inanmaya calişir.
Önüne gelenin altına yatmaktan kaynaklanan durum.
evet cogu zaman bende tiksiniyorum.

gözleri ile taciz etmelerinden.
erkekliklerini penis boyu ile ölcmelerinden.
lagim agizli olup, surekli kufur etmelerinden.
elleri apis aralarinda yurumelerinden.

vb.