1. 1.
  sırtlarındaki uzun ve siyah kıllardan, yağlı ve sıfır kassız vücuttan, vasat bir tipten ve acınası özgüvenlerinde tiksinme durumu. Keşke gay olsalarda kurtulsak. Allah aşkına tipiniz iyiyse gay olmayın, gay olacak yurdumun birçok kıl yumağı erkeği var zaten.

  Sevgilerimle.
  8 -13 ... yesil basli govel hulk
 2. 2.
  ben lezbiyenim diye bağırmanın bir diğer yoludur.
  4 -2 ... asilgokturklu
 3. 3.
  sonu fena bir cinsel tercihe uzayabilecek bir olayın başlangıç cümlesi olabilir.
  ... baksimdinedicem
 4. 4.
  önce ki ilişkilerinde istediğini bulamamış, hayatta erkekler tarafından hep kandırılmış veya bir köşeye atılmış kadın davranışı.
  2 -1 ... potansiyelzampara
 5. 5.
  sadece tarif ettiği tipteki adamları görmüş ve sadece onlara layık olmanın acı dolu hezeyanıdır. kaderine isyandır bir nevi. yazık lan kimin kızıysa.
  1 -2 ... djnre
 6. 6.
  çok da anormal olmayan durum. ben de tiksiniyorum erkeklerden. yani sevmem için tek bir neden yok arkadaş, öyle böyle değil... bir kadından daha güzel bir şey varsa; o da iki kadındır!
  1 -1 ... gazoz_kapagi
 7. 7.
  homofobik erkeklerin de sloganıdır. sanırım ben de gizli homofobiğim.
  1 ... birazdangelirim
 8. 8.
  ara sıra bazı bazı oluşan durumdur. çirkin, bıyıklı hatunları görünce de er kişi kadınlardan tiksiniyordur muhakkak.
  4 -1 ... aristocrazia
 9. 9.
  o iğrenç vücutları çıplak görülürse gerçekleşecek durum. Bu yetmiyormuş gibi yurdumun naif kızlarına kezban derler. Ahah.

  Sevgilerimle.
  2 -2 ... yesil basli govel hulk
 10. 10.
  karı kız muhabbeti ya da futbol muhabbeti dedikleri hadiselerin içine beş dakikadan fazla dahil olunduğunda; onulmaz üstün gelme, güçlü görünme ve ön plana çıkma içgüdüleriyle her karşılaşıldığında yaşanması kaçınılmaz tiksinti.
  3 -2 ... dafaiss