mango, koton, herry, ipekyol, network kelimelerini unutun. yokmuş gibi davranın. asgair ücretle aile besleyenleri, afrika'daki açları düşünün.
kullandığınız kredi kartının bir 'ek kart' olduğunu ve limitinin asıl kart sahibi tarafından belirlendiğini unutmayın! belli mi olur; gün gelir, çok beğendiğiniz bir çantayı mağazanın kasasında bırakmak zorunda kalabilirsiniz.
tavsiye, yol haritası olarak sunulmuşsa iyidir, savaş öncesi statreji geliştirilmesi icin sunuluyorsa işte bu felakettir.

yeryüzüne uzun süredir ayak basan biri olarak söylüyorum ki; gücün, ceşitli şekillerde kullanarak üstünlük kurmaya calışmak en tehlikelisi.

seks, para veya akıl farketmiyor. zamanında ab'nin öne sürdüğü kriterler nasıl ki asıl maksat gizlenerek yalandan uygulamaya konuldu, aşk da aynen öyle. 'elde etmek' amaclı kullanıldığı sürece ne erkek ne de kadın başarıya ulaşabilir.

çok tehlikeli bir silahtır hakimiyet kurmak(ya) calışmak. ya duygularını yitirip günün birinde insan kıvamından cıkartır ya da yalnızlaştırır.

son kelam.
şiir okumak iyidir, okuyun okutun.
erkeklerin %99'u bir şey ima etmeye çalışmaz. aynen söylediği gibidir. inanın. geri kalan %1'de allaha havale edin zaten.
az konuşun, küfür etmeyin, teşhirci olmayın.
(bkz: ferrari de kızla giderken yandaki şahin e bakmak)
1- Yalan söylemeyin.
2- ya göründüğünüz gibi olun yada olduğunuz gibi görünün (sahte olmayın) çünkü er yada geç ortaya çıkıyor.
3- Bir şey izlerken yada yaparken durup durup soru sormayın dinlemiyoruz çoğu zaman.
4- Yalvarıyorum bir hatamız varsa surat asıp ama dertleriniz anlatmam azlık yapmayın kriz geçiriyor insan ya.
5- Gerçekten seveceksiniz birlikte olun, erkekler sandığınız kadar güçlü olamıyorlar bazen.
6- insan içinde gurur kırmayın.
erkeklere annenizle evde yaşadığınız, yahut küçükken yaşadığınız sıkıcı maceraları sürekli anlatmayın:

-annem sonra bana güdümlü anne terliği fırlattı. aihihihihi. ayh çok korktum.

gibi. kızın annesi erkeğin aklına gelince bütün şehvet uçuyo çünkü. erkeğin şehveti giderse aşk da gider.
yarı yolda bırakmayın lan!
(bkz: 35 baskı)
gösterip vermeyin.
erkeğin koca kafalı, derin bakışlı, matrak olanı makbüldür.
cebi boş olandan uzak dur kızım.
ne popçu ne topçuya varmayın
peşin edit: davulcu zurnacıyı da unutun be güzelim peşin peşin
Rüyanızda beni görün.
ya kendinize gelin ya da bize gidelim. *
kiloluysanız sarhoş olmayın amk. taşımak zor oluyor.
Lütfen düşük bel kot giymeyin bir süre sonra ortaya iyrenç bir görüntü çıkıyor. Beliniz pantolondan aşşağı sarkıyor.
Özenti olmayın.
Türkçeyi düzgün konuşun.
Tırnak uzatmayın bir çok erkek uzun tırnaklardan tiksinir.
erkeklerle takılırken her zaman dikkat edin. bunu bir erkek olarak söylüyorum...
ağda yapın iyi bir tavsiye olabilir mesela. kıllı kızlar hiçbir erkeğe çekici gelmez. ayrıca lütfen mangoya gitmek istemeyin. ömür törpüsü vallahi.
giymis oldugunuz deri, latex, musamba gibi; parlak ve dar olan kumas türleri sizi vücudunuzun hatlarini ortaya cikardiklari icin sexy görünmüyor.
erkekler o tarz esyalardan sadece yeni otomobil gibi kokutugu icin hoslaniyorlar.
evet sevmediğim yönleri var ama hele bi evleneyim/elde edeyim ben düzeltirim o yönleri yanılgısına düsmeyin sakın.
8000 şey isteyip tavsiye etmekten önce bir aynaya bakın, özellikle manevi anlamda. başka tavsiyem yok.
dışarı çıkmak istemeyen adamın sizi direk sizi sevmediğini değil cebinde parası olmadığını aklınıza getirin artık; mına koduum starbucks'ında her içeceğin adını bilirsiniz ama fiyatını biz daha iyi biliyoruz.
-dünyada 3 milyar kadının daha olduğu gerçeğini unutmayın.
-bir erkeğe senin koynuna girdim, bana böyle yaptın demeyin şartlar eşit o da sizin koynunuza girdi.
-zengin olduktan sonra dünyanın en çirkin insanıyla bile birlikte olursunuz, iç güzelliği muhabbetini bırakın.
-selam veren her erkeğin size asıldığını düşünmeyin, komik oluyorsunuz.
-yolda sigara içmeyin.
-eşitliği savurken, adil olun. hesap ödenirken mal mal bakmayın en azından cüzdana elinizi atın, sömürgeci gibi duruyorsunuz.
-sevgilinize hediye alın.
-muhabbet etmeyi öğrenin, kalas gibi durup dizilerden söz etmeyin
-artık birinizde ilk buluşmada eve gelmeyin. *
ilk hamleyi beklemeyin. bir şey kaybetmezsiniz.
güncel Önemli Başlıklar