bir bayan giyim markası.
elle dergisi askılı bluzlerini hediye olarak vermişti. gayet kaliteli.
tanım:kumaşları ve tasarımları güzel olan ama bir o kadar da pahalı olan bagyan giyim markası.
* *
kaliteli ve gerçekten güzel modelleri olan çalışan ve klasik giyimli bayanların vazgeçilmezi olan marka. gerçekten modelleri kendini belli ediyor. kötü tarafı bedenleri biraz dar. 38 beden giyiyorken birden hoop 40 bedenin içine giriyorsunuz. psikolojiyi baya sarsıyor. ayrıca göğüs ölçüleri de dar. bu eksileri dışında tamamen eksiksiz.

http://www.herry.com.tr
güzel ve şık ürünleri olan fiyatları indirime girmedikçe pek yanaşılmaması gereken marka.
tasarımları da diğer firmalardan daha kendini sıyırır niteliktedir.
ürünleri hatalı olsa bile fişiniz olmadan iade almayan giyim markası.
müşteri hizmetleri konusunda kalitesiz marka.
en büyük yanılgı yabancı marka sayılması. oysa bakırköy'de başlıyor hikâyesi.. *
bu sonbahar- kış koleksiyonu şahane. * fiyonklu ceketler, kısa kaşe kabanlar, pantolonlar, rugan ayakkabılar, kahveler, mor ve griler var. hepsini almak ister bu deli gönül. aldım, almadım da değil ama bir şeye değinmeden geçemem. mağaza camında bilmem kaçlara varan indirim yazıyor. nickimsist cekete elini atıyor ''hanımefendi onda indirim yok''.
nickimsist bir başka şeye elini atıyor hanımefendi o 189'dan düştü diyor.

ocağımı batırdınız, uzun süre uğramayı düşünmüyorum.
ama güzel, aferin size değer.
muhteşem gömlekleri, elbiseleri, ceketleri olan giyim markası. dolabımın neredeyse yarısını kaplıyor. bir insanın tarzını bir marka bu kadar mı güzel yansıtabilir, insan şaşıp kalıyor.
boyner'den sonra; gezi parkı'nda yapılması planan avm'ye katılmayacağını açılan giyim mağazası.
Kesinlikle iade almayan giyim markası.

Girişine "değişim ve iade yoktur" yazan küçük esnaftan hiçbir farkları yok.

Defolu bir ürün için "iade almıyoruz, merkeze danışmam lazım" ne demektir? Bu ne kepazelik?
Kayseri forum şubesi çalışanları özellikle korkunçlar.

Dışardan bakınca hizmet alacağınızı zannediyorsunuz ama maalesef. Gördüğüm muameleden sonra kapısının önünden geçmeyeceğim marka.