bugün

delikli sabun.
plajda gözlük takınca görünmez olduğunuzu sanmayın.*
sevgili abazalar;

isminizden ötürü siz şerefli kafkas halkı, türkiye'deki bazı geri zekalılar tarafından yanlış nitelendirilmekte. onları siklemeyin, biliyorum bazıları yazar, bazıları şarkıcı, sunucu... sallamayın onları.

edit:

(bkz: abaza)
(bkz: abazan) *
eğer memesiz kaldıysanız bakkala gidip bi tane balon alın. yarıya kadar suyla doldurup mıncıklayın. aynı kadın memesi gibi oluyor. isterseniz balonun ağzını, yani şişirme kısmını bile kemirebilirsiniz. o da meme ucu gibi bi his veriyor. bi nebze olsun rahatlıyo insan. deneyin!
Bu başlık altından millete tavsiye vermeyin.
plajlar'dan ve havuz kenarların'dan uzak durunuz. pajalsta pajalsta.
abaza olmayın, çerkez olun, ne bileyim tatar olun... ama abaza olmayın. gözünüzü seveyim...
Abaza olmayın demek yeter de işe yarar mı bilmem.
kıza öküz öküz bakacak isen güneş gözlüğü ile bak.
ramazan munasebeti ile ilgiyle takip ettigim tavsiyelerdir.

koskoca sozlukte bir ben abazan bir ben ramazan nerede nasil yasanir gelde bana sor.
eğer dünyada bir salgın hastalık başlar, devlet otoritesi kaybolur, toplum düzeni bozulur, sanayi biter, siyasal sınırlar ortadan kalkar ve böylelikle dünya vahşi doğanın esaretine teslim olur ise sırf zevkine öldürüleceklerin listesinizdesinizdir, kısacası aklınızı başınıza alınızdır.

hepinizin listesini yapıyorum, sniper ile tak tak tak indirecem olm hepinizi. böyle hayalperest bir psikopatımdır.
bi siktirin gidin amk yaa. boyunuzdan posunuzdan utanın lan.
kadınları rahat bırakın. onları seks nesnesi olarak görmeyin. onlara değer verin.
(bkz: erkeklerden erkeklere tavsiyeler)
bayanların kıçını kaldırdınız kaldırdınız bakın ne oldu şimdi?
boyle devam canlarim. *
hayatın boyunca barney stinson olamacaksın. boşver insan olmayı dene. gerçek bir adam olmayı.
bi adam olun, sonra kızlar bizi de sizin gibi sanıyorlar. burnu havada kızdan geçilmiyor.
elizabeti azalatacan.
kadınları rahatsız edicek kadar gözlerinizle yemeyin,değer verin,götlerini kaldırmayın,hediye verin odun gibi davranmayın amk.
---spoiler---

Evet sayin birand, bilim adamlari karsinizda gordugunuz ve yeni kesfettikleri yari erkek yari sigir karisimi canliya ''abaza' ismini verdi. Onlar icin kucuk ama dunya icin cok buyuk bir bok yediler.

---spoiler---
her kadın size verecek olsaydı yaşamanın ne anlamı olurdu ki?
allah aşkına daha fazla çoğalmayın. sözlükte kız düşürmeye çalışmayın, mümkünse antalyaya uğramayın. hem yer kaplıyorsunuz, hem de abazalıklarınız yüzünden güzelim kızlar bir süre sonra ön yargılı yaklaşmaya başlıyor. antilop olmayın.

son olarak; ayağımın altından çekilin ibneler.