bugün

uğraşmak ve o kadar acıya katlanmak istemiyorlardır belki tabi ki kişisel tercih meselesi ama ben ilerde ki kocacığımın kıllı olmasını istemem.Sütun gibi olsun pasparlak oy.
Erkek olunca kıllı olmak zorunda mı oluyosunuz. ister alırsınız ister almazsınız keyfiyen. Bunu gay olmakla ilişkilendirdiğiniz için. Şunu kızlar yapar bunu kızlar yapar diye ayırdığınız için kıllarını almaya yeltenemiyor erkekler.
Bacak kilini spor yapan adam alir biz Türk erkeklerinin cogu spor yapmadigi icin gerek duymaz.
Kadınlar neden alıyor? Seklinde bir soruyu akla getiren sorudur.
(bkz: bacak kılı olmadı diyelim koltuk altı oldu o da olumlu) koltuk altı kıllarınızı kesip deodorant sıkın yeter beyler.
(bkz: erkekler neden bacak kıllarını alıyor)
Çünkü o kadar tüy dökücü alacak param yok amina koyim ben de temiz bacak isterim ama paintte boyanmış gibi ya.
ispirto döküp yakicam.orman ya orman.
genelleme yapmayın lütfen weffa düzenli olarak alır mesela.

dip boyası filan da geliyormuş.

çok tatlı benje.
Eşim sevdiğim kişi derse alınır. Aksi halde onunla ugrasmak zor. Jilet vurmak bile bir intihar.
Üşengeçlik ve acıdan dolayıdır. Yoksa şahsen ben de çok memnun değilim kıllardan. Çirkinler bir kere ve estetik yanları da yok.
spor yaptığım zamanlarda alıyordum evet hemde ağda ile. estetik durmuyor abi havuzdan çıkıyorsun halı fleks kaplama bacaklar göbekte ki o kıllar dışarıdan maymun gibi duruyor komikte hiç gerek yok. ama normal zamanda ne gerek var o acıya bence hiç gerek yok.
ılık olmadıkları için olabilir.
Üşengeçlikten olma olasılığı yüksektir. Düşünsenize habire birde bacak kılları ile uğraşmak. Yazarken bile çok yorucu.
oldu kardeşim bide uzanalım şuraya yüzüstü çıplak. diye cevap verilmesi gereken soru. çok kıllı olanlar alsın ama lan harbi.
pis gozukmeyi sevdikleri icin.

cunku pislik icinde gezmek onlar icin vazgecilmez birsey.

disari cikiyorum.

bir bakiyorum sanki ormandaki sempanzeler sehre inmis.

vay arkadas ya.

goz zevkimi bozmaya hakkiniz yok.
Üşengeçlikten yıllardır sakal traşı dahi olmayan bünyeme çok ağır geleceği için. Diğer erkeklerinde muhtemelen nedeni aynı.
Ben aliyorum ancak vucut gelistirmeci oldugum icin zorunluluktan bir nevi.
Çünkü ne spora gidiyorlar, ne güzel şortlar giyiyorlar. Kıllarını almalarını gerektirecek hiçbir sebep yok şu hayatta. Yaz gelince çeksin amele bermudasını bitti. Peh.
Bacak kılını alan ılıktır. Net.
(bkz: korkarım cevabı beğenmeyeceksin)
amele, pis, spora biel gitmiyor diyen herkese cevap veriyorum.

15 seneden daha uzun bir süredir, lisanslı ve lisansız sporun içerisindeyim. bir zamanlar aldığım da oldu. her türlü ortama da girip çıktım. gördüm ki bunu erkeğin bacağının kılına takılan bir tek türk kızı.

neden mi almıyoruz? amacımız bacaklarımızın güzel görünmesi değil ve sadece siz kızlar beğensin diye bu triplere giremeyiz.

aşırı rahatsız edici bir durum yoksa buna takılmak gereksizdir.
(bkz: çünkü erkeğin ziqinden dolayı)
Ben bisiklet sürdüğüm için alıyorum ama sporla uğraşmayan neden alsın ki ? Bence kadınların almasına da gerek yok. Bir soru...
yeri geldim mi kedi seven insanların sorduğu sorudur.
zamandan tasarruf etmek için olabilir mi?