bugün

erkeklerin bacaklarindaki killari neden almadigi uzerine bir soru. cok igrenc gozukuyorsunuz yani soyleyeyim dedim.
Birininkini almak yeterince yorucu olduğu içün.
türk kızıyla ten uyumu sağlansın diye.
Erkekle kızı ayırt edebiliriz böylece.
https://www.youtube.com/watch?v=u62LcIqWrD4
Kim ugrasacak simdi bacak kılı almayla, kendime iskence yapasim hic vala.
(bkz: neden mizah)
(bkz: neden olmasın)

insan cinsi erkeklerin bacaklarındaki kılları neden kesmedikleriyle ilgili bir sorudur.

El cevap: Hayır kadın dediğinin bacağı yalanır göbeği yalanır o yüzden kılsız kadın istenir. Sen napıcan kılsız erkek bacağını?
kadınlar bacagimiza bakıp elleriyle ayipli seyler yapmadiklari icin olabilir.
Mide bulandırmak için.
Kadınlar tek mi çift mi oynasın diye.

Ortada hiçbir şey yoktur, kız kardeşinizle oturuyorsunuzdur. Altınızda uzun şort üstünüzde normal tişört vardır. Kardeş kişisi siz televizyona bakarken birden bacağınıza yapışıp tek mi çift mi der.

Evet, tek mi çift mi, o andan sonra kurtuluş yok zaten. Seçersiniz, tek ya da çift dersiniz ve kıl öbeğiniz bir anda kardeşinizin elindedir.

Sayar onları, keyfine göre bilemedin bir daha diyip hamlede bulunabilir, tabi alışkanlık olmuşsa o hamleyi ustaca engellersiniz.

Sürekli diyor valla iyi ki almıyorsun bacaklarını kollarını diye.
kezban oldukları için.
biz sizin sakalınıza karışıyor muyuz diye cevap verilir.
Cevabı kişiden kişiye değişen sorudur.
Kızlar siz de almayın ödeşelim. Bu kadar kıskançlık olmaz.
Her rengi boyadılar fıstıki yeşil kaldı.
keşke sadece bacağımızda kılımız çıksaydı ablacım hangi bir tarafı alalım. Bu başlığı açanın da yaşını sorgularım.
çünkü erkeklerin bacaklarini kizlara begendirmek gibi bir derdi yoktur.
Ilik degiliz de ondan almiyoruz.
Ben almak zorundayım. Bacak anatomim çok iyidir. Calf kasımı belli ediyorum. Çok seksi bence.
çünkü iğrenç duruyor.

yani birkaç kezo memnun olacak diye kıllarımla uğraşmak zorunda değilim.

benim bedenim benim kararım.

vücudumdan elini çek.

teşekkürler.
Boyle sevmiyor musunuz ya biz o yuzden uzatiyorduk.
asıl tepki bacak kıllarını alan erkekler için olacaktı. toplumda kalıplaşmış bir zihniyet olduğundan dolayı farklı olanı her koşulda kötüler.
sorun erkeklerin neden almıyor oluşu değil kadınların neden alıyor oluşu bunun neden bir güzellik timsali zorunluluk olarak hayatımızda öteden beridir var olduğu. tanrı isteseydi bizi kılsız yaratırdı. kılları aldırmak doğaya kafa tutmaktır.
HALI SAHADA MACTAN SONRA SIKERLER.
sen al diye bekledigim icin.
bence almalılar..göz zevkimizi bozuyorsunuz.. bay hüsamettin kıllı bacaklılar.
güncel Önemli Başlıklar