bugün

(bkz: nefes alsın yeter)
gerek yoktur.
spontane bir bakış kafidir.
biraz bakışlar güleryüz, espri de yapabiliyorsan daha ne.
-buda yeni mi?
+ohoo 3ay oldu ya kız!
-hee hala o mu!? napıyım kızım sürekli değiştiriyorsun.
+sıkılıyorumda ondan sende değiştir anacım!
-bitane olsada değiştirmesem bana kim bakar ya
+Necmettin erbakar
-bakan değil miydi o?
+püüf espridende anlamıyorsun. gel sana erkek tavlama tekniklerinden bahsediyim.
-aaa nerden çıktı şimdi?
+nasıl nerden çıktı? işte erkekleri elde edersin
-tavlayla mı?
+ne? ne tavlası?
-erkek tavlası demedin mi?
+ya bi git! kız travması geçirtirsin adama.
-ne trabası ya! *
+biliyorum erbakar etkisi!
-cidden erbakar mıydı o?

erkamaj
kişiliğine bakıyorsa o erkek tamam da, gerisi ise boş, yalandandır.
spor yapın*,yemek yapın*,ortamınız aynıysa bir kaç kişiyi ayarlayın siz yokken sizi övsünler.*
günümüz 17-23 yas aralığındaki ortalama bir kız için zor olsa da mantıklı ve kendinizden emin olun, bir de sevdiğinizi hissettirin, size saygı duyduğu anda bu iş tamamdır. *
güzel kızların işi çok kolay. soyunun. kesinlikle hayır diyemez.
bir umut, leblebinin l si bile yeter.
erkekler tavlanmaz, kızlar tavlanır.*
kimseyi tavlamak için uğraşmayın. zaten onlar size gelir.
isteyin yeter.
durum bu kadar kötüyse eğer, kesin çözüm estetik uzamnına gitmek olacaktır. üzüldüm ama şimdi. ımmmm, yardım babında yem olmaya hazırım. hadi atın oltanızı. *
abazalığını belli edin, çantanızdan kese kağıdını hiç eksik etmediğinizi de laf arasında ekleyin.
kız erkek demeden, hissettiğini açıkça söyleyen biri için (ki bu durum erkeklere ilgi belirtimi durumlarında da geçerli) memleketim insanlarının yazdığı bu entrilerden sonra 1 saniyeliğine "acaba bende bi yanlış mı var lan" diye düşündüğüm konudur.
ya ben bu işi bilmiyorum, ya da böyle stratejilere zaman vermeyi aklım almadığından, açıklığımla söylediklerime kafası yatanları seçebilme yöntemi kullanıyorum.
kızlara tavsiyelerdir.

gitar çalın ve şarkı söyleyin, hayatınıza derin bir şekilde girecekler.
içimdeki maçoyu açığa çıkarmak gibi olacak olsa da efenim...

delikanlı adam tavlanmaz, tavlar. çok net.
ilk adımı erkeklerden beklemeyin bir kadın erkek için çok şey uğraşıyorlar gereksiz triplerde bulunmuyorsa o kız kesin saf berrak bir aşkı vardır. zaten erkekler böyle bir durumda bırakacağını sanmam.
ne umursayın ne umursamayın...umursamıyor gibi görünüp umursayın yada. ne çok ilgilenin nede tamamen ilgisiz bırakmayın. amaaan yada nasıl bilirseniz öyle yapın kelin ilacı olsa misali benimkisi...
Kadinlar kendinden ödün vermezse eger erkek gayet tavlanir fakat bazen bir gulucuk bile erkegin tav olmasina yeter.
Eser miktarda meme gösterin yeter.
tavlamaya çalışmayın, tavlanmak için açık kapı bırakın.
Her daim 'kurban olurum o memelere' diyerek ağızlarından salya akıtarak gezdiklerinden memeniz büyükse olay bitmiştir. Korkmayın karakterinizi, ahlâkınızı siklemez bunlar.
teknik kasmaya gerek olmayan tekniklerdir. doğal ve açık olman yeterli.
brazzers sitesinde bütün teknikleri detayları ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. ilgilenenler bakabilir.