bugün

-evinizin en görünür duvarlarından birine eski sevgilinizin büyükçe bir resmini asın
-en sevdiğiniz yemeği pişirttirip bir şeylerin eksik olduğunu ve ailenizden herhangi birinin adını verip bu yemeği ne kadar güzel yaptığını ballandıra ballandıra anlatın
-evindeki çiçeklere isim takın
-yaptığı esprilere gülmeyin
-saatlerce telefonda konuşun, o sizinle konuşmak istediğinde tv. seyretmek istediğinizi söyleyin
-en yakın arkadaşlarının yanında geceleri ne kadar çok horladığından ya da gaz çıkardığından bahsedin
-o konuşurken dinlemeyin
-saçını kestirdiğinde ya da traş olduğunda farketmemiş gibi yapın
-doğumgününü unutun o sizinkini unuttuğunda üstüne benzin döküp yakın
-takma tırnaklarınızı salatasının içinde unutun
iyi veya kötü yönde egosuna oynayın.

(bkz: iğneleme)
(bkz: pohpohlama)
kıçını başını oynatmak.
Bir de bunlar var belki işinize yarar....

(bkz: adim adim erkek tavlama)
(bkz: bakisarak erkek tavlama sanati)
direk benimle çıkar mısın? demek yeterlidir.
ne istediğini bilmek bazen yeterli olmayabilir. *
*gözlerinin içi gülsün yeter.
1)bir erkek bulunur.
2)itina ile yarım şişe votka içirilir.
tekniğe gerek yok.
gösterip vermemek.
ayarı kaçırmadan naz yapmak.
çok abazan kafayla düşünüyor olmamdan mütevellid, fazla ihtiyaç duyulmayacak gibi duran teknikler. sabah bir daha okuyup değerlendirmek gerek. şimdi gece gece..
annem göster ama elletme dedi demek.
(bkz: mini etek)
kaçan kovalanır
tabiki gülüş ve ilgidir.
karşi cinsten olmak yeterlidir.
gözler kalbin aynasıdır ve buna ek olarak sıcacık bir gülümseme
hiçbir teknik uygulamamak* genelde en işe yarayanıdır.
tekniğe gerek yoktur. başınızdan atmak için teknik gerekir.
aklı başında olmak yeterlidir.
erkek milletinin sağı solu belli olmayacağından mütevellit sizin ona karşı ilginiz olduğunu bilmemesi gerekir. yoksa bunlar adamı vezir de eder rezil de.

özlü sözümüzü söyledikten sonra bu kişiye karşı gerçekten güçlü duygular besleyip beslemediğiniz de önemlidir. eğer ki gerçekten uykularınızı kaçıracak kadar sevdiğiniz biriyse yukarda belirtilmiş ve aşağıda belirtilecek olan taktiklerle tavlamış olmanız ileride sizin için vicdan azabı ve "neden mutlu olamıyorum?" tarzı sorularla geri dönecektir.

uyarılardan sonra anketimizi dolduralım.

-kurban veya müstakbel sevgili adayıyla arkadaş ortamındaysanız eğer o konuşmadığı halde ona bakın. o tam size baktığı anda içeceğinizden yudum alın ya da en olmadı başka yöne bakın. sonra aynı işlemi aynı gün/gece içerisinde birkaç defa daha tekrar edin. aynı gün veya birkaç gün içerisinde size olan davranışı işleminizin sonucunu gösterecektir. haydi rastgele.
(bkz: siz soyleyin ben not alıyorum) ****
işin hikaye kısmıdır. ortada birbirlerine karşı bazı duygular besleyen bir adet erkek ve bir adet hatun kişi varsa yönteme gerek yoktur.

ancak iş duygusallıktan öte bir alışveriş meselesi ise, zaten avın kokusunu alır avcı. sakin olmak lazım.
(bkz: tavlanmayacak erkek yoktur az votka vardır)