bugün

Ben gönüllü olabilirim bunu kanıtlamak için. Denemek isteyen kızlar fav.
biri ibne öbürü lezse belki olur.
Kızın erkekten bir şekilde menfaati vardır. Yoksa kız güzelse erkeğe sümüğünü atmaz.
Niye olmasın ya. oKULDA hepimizin kız ya da erkek arkadaşı vardır mutlaka.
gulyabani mevzusu gibidir.

(bkz: gulyabani diye bir şey yoktur ama olabilir de)
Olabilir. Olamaz demek nasıl sığ bir düşünce tarzı ya hala bu konuların konuşulabiliyor olması beni hayretler içerisinde bıraktı.
şu saçma başlıklardan o kadar sıkıldım ki anlatamam. yahu arkadaşlığın da mı cinsiyeti var? trans bir bireyle, erkek bir birey, ya da ne biliyim biseksüel bir bireyle bir kadın, ya da bir lezbiyenle bir gey arkadaş olamaz mı ya? nedir şu cinsiyetçilik?
erkekle kadin yan yana belli bir muddet sonra kadinin gozu kol kaslariniza takilir sakaliniza takilir aslinda hikaye soyle basliyor..
aklinin bir kosesinde kadinin sacini sol taraftan alip sag omuzuna koyusu tesadufen bir an sicak nefesini boynunuzda hissetmek. denk gelmis bir sekilde iste agzinizdaki sigarayi tutmasi icin verdiniz refleks olarak agzina goturup derin bir nefes cekiyor dudagindaki vahsi kirmizilik dikkatinizi ceker. kolunuzun altindan elini uzatir tesadufen bir sey alir. saclari ellerinizden kollarinizdan kayip gider sizin de akliniz bir miktar gider. al sunu suraya koy dersiniz elinizdekini alirken avcunuza baska hisler birakir. tehlikeli bakislarini yakalarsiniz aklinizda olduguna emindir dudaginin kenarindaki hep ayni gulus.
egildiginde omuzundan dokulen saclari kendisi gibi soz dinlemeyen hircin saclari.
her seyin sacma bir sekilde denk gelisi. buyuk carpisma.
tanrim al aklimi..
Bence yanlış bir tespittir. Neden olamasınlar. illaki hoşlanacağım diye bir kaide yok elbet.
bazı kızlar erkeğin ondan hoşlandıklarını hissetmelerine rağmen o erkekle arkadaş olmaya devam ediyor sevgilisi olsa bile kız sevgilisine o öyle şeyler düşünmez deyip keriz yerine koymaya çalışıyor buna ne diyeceksiniz peki.
hayır gayette olabilir gayet yakın olduğum kadın dostlarım var.
7,11 ve 13 yıllık arkadaşlıklarımla yıktığım kalıp. Gayet de güzel olurlar, olmaz diyen herkesi kendi gibi art niyetli zanneden bir abazandır.
Arkadaş olur ama kanka olamaz. Kanka ayağı göt ayağı.
Saçma cümle.

Sevgilimin kız arkadaşları var diye taşaklarını mı ezeyim? Zaten yakisikli cocuk eger yapmak isterse ne kadar sakinsam da diledigi an muhtemelen diledigi kizla yapar. Fakat onun mizaci benim mizacimdandir. Aldatmaz o bal dudak. Yoksa cocuk biseksuel zaten yalnizliga mi hapsedeyim adami? Nitekim ben de biseksuelim yani bir kizla ya da erkekle arkadas olmayayim mi? Oluyorum. Gayet de arkadaslarima hallenmiyorum.
Mümin erkeklerle mümin kadınlar birbirlerinin dostlarıdır. (Tevbe, 71)
Bence bu tür düşünce daha da boktan hale getirdi bizi.

bir kız bir erkeğe selam verse, erkek alışık olmadığından bana mı yürüyor lan bu diye düşünür.

bir erkek bir kıza selam verse aynı şekilde kızda böyle düşünür.

neden arkadaş olamasın ki. abi çok saçma ya. valla az mantıklı olun lan.

olum aşın artık bunları.
Olur kanka oluyor...
Konu cinsel istek üzerinden şekillenince saçma olan önermedir. Bu açıdan baktığında kız ile kız da arkadaş olamaz erkek ile erkek de. Cinsel istekleri heteroseksüel ilişkiyle kısıtlayamazsınız hatta bırakın insanın insana olan tutumunu bu sapkınlık olduğu sürece damacana ve her türlü hayvanla da "arkadaş" kalamayanlar var. Mühim olan kime / neye nasıl yaklaşman gerektiğini ve ne hissetmen gerektiğini iyi bilmek, bunun da aslında çok zor bir meziyet olmaması gerekiyor.
ahlaklı ve dindar olmayan, at gözlüklü yobaz düşüncesidir. Yani komşusunun kızının sokakta bir erkekle yürümesi ayıp, günah; ama bilip bilmeden o kızın arkasından atıp tutmak, dedikodu yapmak, iftira atmak mübahtır onlar gibiler için.
Ben yıllardır olabiliyorum ama keşke bundan sonra herhangi biriyle olamasam.
(bkz: Abaza)
(bkz: Yobaz).
olur niye olmasın ki.
şu da var, arkadaş arkadaşı arzulayabilir. kadın kafasını bilmem de, bir erkek olarak diyebilirim ki, bir kızla ne kadar yakın, samimi arkadaş olursa olsun, arkadaşlığı boyunca aklından bir kez olsun o tür biseyi geçirmeyen erkek yoktur. ha bunu dışa vurur vurmaz ayrı, ama düşünü. ne yalan söyleyim durum bizde bu.
hormonlar bırakamaz dediğin arkadaşa göre değişir şimdi o, süt gibi bir arkadaşın varsa evini ocağını hatta yarinin kucağını bile bırakırsın.

ha değilse erkek kankan gibi takılırsın.
doğru tespittir.

erkek ile kız arkadaş olmaz.
karı koca olur.
konfüçyüsçü müsün.konfüçyüsçülüğe göre kız ve erkek 7 yaşından sonra yan yana oturamaz.bana göre kızın ve erkeğin arkadaşlığı ahlak çerçevesinde kaldıkça sıkıntı yoktur.