bugün

bir dönem türk dizilerinin vazgeçilmez noktalarından biri.

hay belanızı sikeyim bir türlü doğru düzgün olamadı şu tv. şimdi de ne zaman bir dizi reklamına vs. denk gelsem feryat figan amına koyim. çığlık çığlığa bağırıyor birileri. lanet, şirret, gudubet allahın belası tiplemeler. götlerine kazık giriyor gibi bağırıp çağırıyorlar sadece. bu mu lan dizilerin olayı. böyle mi bu işler.

niye bu yüksek desibel sevdası. nefret ediyorum ve emeği geçen herkese, hepinize kucak dolusu sövüyorum. afiyet olsun.
kadınlığından utanması gerekir. allah düşmanımın başına vermesin ama ben boşanırdım büyük ihtimalle. alsın kızına da kendi baksın.
kaan tangöze ne o zaman AMK..demek ki vermekte yetmio..
Sen yapamıyorsundur belki. Kadına suç bulma hemen. Kadın ne yapsın. Erkek kız ne fark eder. Evlat evlattır. .
Ahahahhahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahah.

Tanım hahahahahahahhaahahhhahahh
(bkz: anan seni vermiş de nolmuş)
--spoiler--

kimileri de çocuğun cinsiyetini erkek belirler demiş ne günlere kaldık..

senin neyin kafasını yaşadığını anlayamadım. buraya kimleri alıyorlar ya. önce bir genel kültür testi, bir ön değerlendirme yap sözlük. bilgi eksikliğini, genel kültür eksikliğini anlarım. ama yüzyıllardır bilinen ilimi,tıbbı anlamayan beyin eksiği olan insanları anlayamıyorum. din’en düşünsen gene x ve y kromozomu var. hayır bu neyin cahilliği. cahil kimse bakar göremez diyeceğim. ama bu cidden aşırı fazla beyinsizlik.

gerildim ya la. offf.

bir bitmediniz.

Edit: eksileyen o arkadaş tam olarakta sözüm senin gibi o beyni tam olarak gelişmemişlereydi. Yakalandın. Şimdi git köşene de diyeceğim ama gidemeZsin. Eylem için de önce akıl gerekiyor.
Kimileri de çocuğun cinsiyetini erkek belirler demiş ne günlere kaldık..
erkeğin dünyaya gelmesini sağlayan annesinin annesidir.
anneannesidir .
(bkz: anneanne)

anlayan anladı.
Teorik olarak Cinsiyeti kadının belirlediğini düşünecek kadar cahil cühela olmaktan kaynaklanarak açılmış başlık.
Böyle düşünenlerin kendilerinin yetersiz erkek olduğunu falan anlatmak gerekir. Erkek ya da kız çocuk veremediği için değil, beyinsiz ve gerizekalı bir cahil olduğu için.
Bu zihniyet hala kaldı mı derken evet kalmış olduğunu görmek beni kahretti. Katlanamıyorum çok fazka gerizekalı var.

(bkz: salak valla gerizekalı bu çocuk)
Bu memleket kadın olmak cidden zor.
ilk celsede boşanılması gereken kadındır. evet..
Defalarca anlatılan ve x ve y kromozomlarının cinsiyet belirlemedeki görevlerini anlamamakta ısrar eden insan düşüncesi. Bunların sonu genelde cinsiyeti belirleyenin erkek olduğunu bilen pek muhretem bir 'hoca' efendinin özel seansları olur.
öyle düşünen adamda 'erkek olacak,soyumu devam ettirecek' takıntısı oluyor genelde. kraliyet soyundan geliyor sanki pezevenk.erkek evlat istemekle erkek doğur diye dayatmak çok ayrı şeyler.istemekte bi sıkıntı yoktur. istersin olmaz, bi burukluk olabilir belki icinde.ama kızını da bağrına basarsin yine.
ihtiyarlıkta anneye babaya kol kanat geren genelde kız evlatlar.
Hesabı daha iyi yapmak gerek. ..
Evladı erkek kız diye ayıran zihniyetinize sokayım.
adam olmadiktan sonra erkek dogmanin bir anlami yok,senin gibi. simdi burayi terket
Evladın cinsiyetini babadan gelen gonozomun belirleyeceğini bilmeyen bir cehalın diline düşmüş kadındır.
yıl 2017 mağarandan çık güzel kardeşim. geldik.
Bana 5 tane kız versin alnından öperim . Erkek Olup piç olmasındansa 5 tane babacı kızı her türlü tercih ederim .
erkekten gelen y krozomunu işleme sokmayan kadındır.
recm edilmelidir.
çocuğun cinsiyetini babadan gelen kromozomun belirlediğini bilmeyen kişi söylemidir. Dişilerin eşey kromozomları XX, erkeklerin ise XY'dir. Dişiden her halükarda X gelir, erkekten X gelirse dişi, Y gelirse erkek oluşur.
Yetersizlik diye birsey yoktur eger varsada erkektedir y kromozomunu gondermeyen erkegin sucudur.
gerizekalının biriyle evlenmiş kadındır.

zihniyeyinizin amına koyayım evladın kızı erkeği mi olur lan maloşlar.