bugün

kısaca feminist diye de bilinen kadınlardır. bunların en büyük fantazileri tüm erkeklerin siklerini kökünden koparmaktır.
genelde çirkin ve evde kalmış orta yaşlı kadınlardır. kendilerini hiçbir erkek beğenmediği için erkeklerden nefret ederler.
büyük aşklar kavgayla başlarmış.
nefretle koşup, aşkla sarılan bir kadın düşünün,
hem nefretinden, hem özleminden beslenen aşkı ile yanıp tutuşan, sadece seni seven bir kadın.
gerisi boş. önemli olan nefrete, aşkı ekmek.
(bkz: bindiği dalı kesmek)
hayatlarının odağına erkekleri yerleştirmiş kadınlardır. erkekler olmasa derin bir boşluğa düşer bunlar.
Bir erkekten yediği kazıkla beraber tüm erkekleri suçlayacak kadar dar görüşlüdürler.
Karşılarındaki insanı tanımadan yargılayabilirler. Ancak işine geldiklerinde de dişiliklerini kullanırlar.
Tüm erkekleri suçlar,kızgın dönemleri bittiğinde tam bir sevgi kelebeği olurlar.
seks onlar için bir zevk değil,araçtır. uygulasalar da uygulamasalar da. görüşleri bu yöndedir.
amiyane tabirle seksist kadınlardır, oysa ki erkekler ile mutualist bir yaşam sürmeleri gerekmektedir.
erkeklere düşmanlık ilan etmiş kadınlardır. başlığa gelsinler de düşmanlarımızı bilelim. sü uyur düşman uyumaz.
(bkz: ben)

düşmanıyım ve bu düşmanlığı eyleme hatta örgüte dönüştürebilirim. Sadece erkekleri yok etme üzerine bir terör örgütünün lideri olarak düşünebilirsiniz beni. Kadın kemiğinden sperm de üretildi. Kısaca artık size bu dünyada ihtiyaç yok.
kadın kemiğinden sperm üretilmiş ve erkeklere ihtiyaç yokmuş *

erkekler bu gün dünyadan silinse, kadınların ömrü max 2 veya 3 yıl sürmez. tırnağı kırılınca ühüühü diyen canlıların ( hepinizi genellemiyorum) bu dünyada ayakta kalabilmesi zor.
Sevgili bulana kadardır.
Dikkate alınmaması gereken kadınlar. Yine erkeğe aşık olacaksın dostum senin sorunun ne ha?
Erkeklerin önundeki en buyuk engeller.. Asilsiz duşmanliklari onlari çok komik yapiyor.
No feminizm.
Kadın düşmanı erkek kadar tehlikeli olmayandır.
yalnızdır .
öncesinde ya aldatılıp durmuştur yada hiç aşkına karşılık bulamamamış hep aşıkları izlemekle ömür geçirmiş kadın tipidir. henüz doğru insanını bulamamıştır.
Arkadaş çevresinde dişi sinek bile bulunmayan erkek beyanıdır. Yoksa yok öyle bir şey *
kendilerini tatmin edecek erkek bulup sabaha kadar dance olayı olana kadardır.
Feminist kadınlarla karıştırılan şeydir.
geçmişi taciz ve tecavüzlerle doludur.
(bkz: valerie solanas)
feministliğe aykırıdırlar ayrıyetten insanlığa, neden bunu yapıyorlar sormak lazım.
Niye dusman olasin. Bes parmagin beside bir degil ki kardesim. Onlar bizim kardesimizi babamiz abimiz sevgilimiz.
Şerefsizdirler. Tüm erkeklerden nefret etme durumu, yaratılış itibariyle ezik, basiretsiz ve zavallı olduğunu kabul edememelerinden kaynaklanır. Gülüp geçiniz bu mikro beyinli organizmalara ahahahahahahahaha.
düşmanlıkları 19 cm malafatı görene kadardır.

çıkarıp Masaya vurunca köleniz bile olurlar.
Bakınız ben. 3 yıldan sonra 5 aydır birisi ile konuşuyorum. Kendileri benim 9 yıl önce tanıdığım ilk okul arkadaşım. O zaman da seviyordu beni şuan da şüphem yok. Kendileriolmasaydı birisi ile tanışıp hayat kuracağımı sanmıyordum. Çünkü 3 yıldır kız arkadaş dahi edinemedim. Dipten çıktım zirveye gidiyorum.
Gözünden fitne fücur akan, kalbi olmayan, ahlak ve merhamet barındırmayan, entelektüelliği sıfır bir türe düşmandır. Bir yanlış göremedim?