bugün

87 li voleybolcu.
fenerin oyuncusudur ama nilüfer beld. de kiralık oynamıştır geçen sene.
beni aşan spor insanıdır. en azından şöyle natalia hanikoğlu falan olsaydı bari..
2011-2012 sezonu için vakıfbank türk telekom ile anlaşmış, takımla da hemencecik kaynaşmış oyuncu.
yaşının gençliğine rağmen profesyonel oyuncu olması, azmi, başarı grafiğinin sürekli yükselmesi, ileride büyük işler yapacağının göstergesidir.
bugün tekrar fark edilmiştir ki iyi, düzgün blok yapsa durdurulması zor bir oyuncu olacak.
bahar toksoy gibi istikrarsız, oyun içerisinde sürekli olarak düşüşler yaşamamasına rağmen olimpiyatlar* öncesi yaşadığı sakatlık sebebiyle kaybettiği formayı bir türlü geri alamayan oyuncu. christiane fürst'ün sürekli yükselen formu ve istatistikleri bahar toksoy'un düşüşlerini sürekli olarak gölgelediği için kendisi yeteri kadar şans bulamıyor, bundan kelli de üzülüyorum. zira hırsı, yeteneği ve istikrarı bahar toksoy ile kıyaslandığında rahatlıkla üstün gelecek nitelikte ve yeterlilikte kanaatimce. ha giovanni guidetti beni siklemez ayrı mesele. üzülüyorum çünkü yarın birgün bu takımdan gitmek durumunda kaldığında gio bahar toksoy'la olmayacağını fark edecek ve iş işten geçmiş olacak.
Boy ve kilosuyla bildiğin amazondur.