1. 1.
  marmara üniversite ticaret hukuku ve kıymetli evrak hocası.derslerinde sınıflar mahser yerini andırır.ama bu kadar kibarlığıda anlamış değilimdir.birde üstüne osmanlıca hukuk dersi görmenize sebep olacak güzide şahsiyet.
  ... otuzyedibucukekrantv
 2. 2.
  verdiği dersi ilk senede geçebilen öğrencilere "deha" gözüyle bakılan hoca.
  ... arjen robben
 3. 3.
  hem amcamın hem babamın hem ablamın hocasıymış. amcamın zamanında da yaşlıymış ablamın zamanında da. varın ötesini siz düşünün. hala yaşlı hala hoca.*
  3 ... bettyboop
 4. 4.
  marmara üniversitesinde efsanedir.sınavlarında tüüüüm anfilerin açıldığı,tanıdığınız 53 yaşında bir amcanın da hocası olan fakat buna rağmen sınavında sıranın üstüne çıkıp öğrencileri öyle izlemek gibi bir vücut esnekliğine sahip,yasa tasarıları hazırlanırken kendisine danışılan,çok kibar,yaşlı hasta ruhtur.
  ... aktiflora
 5. 5.
  arkadaşımın babasını okutan ve şu anda arkadaşımı okutan bundan bi 20 sene sonra arkadasımın cocugunuda okutucak olan hukuk hocamız.
  1 ... alpertini
 6. 6.
  (bkz: ayaklı cenaze)
  ... arjen robben
 7. 7.
  dersini 2. senede mucize eseri geçtiğim şahsiyettir. sınavlarında 4 grup yapar, kopya çekmek neredeyse imkansızdır. 3,5 sayfa kağıt veren birine 4 puanı layık gorduğu gorulmuştur. ayrıca yine bu hocanın sınavında 100 üzerinden 22,4 puan almıştır başka bir şahsiyet. yaklaşık 200 sayfalık kitabı ezberlemeden geçmek zor gibidir. dersini her geçene madalya takılmalıdır aslında.
  1 ... vincentvega
 8. 8.
  kendisini onun üniversitesinde okumuş olmamam sebebiyle bir tanışıklığım olmayan, ancak yüksek lisans çalışmamda kaynak taraması esnasında kitap sahibi ticaret hukukçularından biri olarak yazdığı kitabı gördüğüm, fakat kitabı son derece yalın hatta konu için gereğinden fazla özet olduğu ve bu yüzden de çalışmalarımda kaynakçada kullanamadığım bir kitap olması sebebiyle kendisinin "kolay" bir hoca izlenimine kapılmıştım. hakkında anlatılanları görüyorum da akademik çalışmalarının bolluğu ve kapsamlılığı o hocanın dersinin de rahat olacağı gibi bir sonuç doğurmuyormuş; bunu öğrenmiş oldum.
  1 ... schenardi
 9. 9.
  marmara universitesi maliyet muhasebesi profesoru mehmet ozkan'ın da hocalığını yapmış güzide şahsiyet. bu sene de bırakıyor diye söylentiler olsa dahi inanılmaması gereken hatta platon'un ideal dünya ütopyasının bile gerçekleşmesinin daha olabilir olduğu söylenebilir.
  1 ... otuzyedibucukekrantv
 10. 10.
  bu sene tekrardan ergun tuna hocalığı bırakıyor diye efsanelerin dolandığı hocadır.
  1 ... otuzyedibucukekrantv