bugün

http://www.habervaktim.co...urani_degistirecekti.html

muhteşem vakit gazetesinin süper haberidir.
vakitten yine bir gazetecilik örneği kendilerini esefle tebrik ediyoruz.
(bkz: ulkemin guzide mizah dergileri)
(bkz: deli saçması)
haberi veren vakit, haber de zaman'dan alıntı.
yahu akıl dağıtılırken bunlar neredeydi merak ediyorum!
iddianamede yazan herşeyi gerçek sananları kekleyen iddia.
vakit gazetesinin ergenekon ile ilgili haber sıkıntısı çektiğinin göstergesidir.

(bkz: bugün allah için ne yaptın)
(bkz: bugün ergenekon için ne yazdın)
(bkz: menemen olayı)
(bkz: ergenekomik haberler)
(bkz: Yok artık LebRon James)Okumaya bile gereksinim duymadığım başlık . hemde Vakitin başlığıysa iyice okumayasım geldi..
(bkz: ergenekonun uzay bilimleri kanadı) *
(bkz: nuh tufanında ergenekon parmağı) *
(bkz: büyük patlamada ergenekon parmağı) *
(bkz: maya takvimini kimler deşifre etti)
(bkz: ergenekon tertibi adem e elmayı yedirdi)
doğru yazılmış. kuranda 5 vakit namaz emredilmez.

(bkz: namaz/@jackskellington)

bunu bilemeyecek kadar salak ve kuranı hiç okumamış müslümanın çok olduğu ülkede vakit gibi gazetelerin bulunması da normaldir. sanıyorum vakitte bile kuran okuyan yok. bu da demek ki değiştirilse kimsenin haberi olmayacak demek.

--spoiler--

155 inci entryin ben olayım dedim.

şaka bir yana 154 adet entry de eğer başlık içinde arat kısmından 5 sonra da beş aratırsanız toplam 37 başlıkta yani nerdeyse dörtte birinde müslümanlarca 5 vakit farz olduğuna inanılan ibadet. aslında geri kalan entylerden sadece bir tanesinde 5 vakit farz olmadığı yazılmış. yani başlıkta bulunan 153 adet entry namazın 5 vakit farz olduğunu sanan müslümanlarca dolu. ülkenin %99'u müslüman ama aynı oran inanıyor oldukları kitabı hiç okumamış olmak konusunda da geçerli. zaten şunun şurasında 5 farklı ibadetiniz var onun da hepsini yanlış biliyorsunuz. çünkü kendiniz okumadınız, size öyle anlattılar.

tanım : 5 vakit farz olmayan ibadet. kuran'da 3 vakit farzdır. geri kalan 2 vakit; öğle ve ikindi muhammedin can sıkıntısıdır. sünnettir. kılmak şart değildir.

peki kendi dinini bir insan neden bilmez. kendi dilinde olmadığı için. ilk kelimesi oku olan bir dini okumayı bilmediğiniz ve anlamadığınız bir dilde anlamaya çalışmak allahın yüce kanunlarına karşı gelmek değil mi? bu kadar basit bir şeyi bile bilmeyip her gün 5 vakit farz diye dolanan tüm müslümanlar günah işliyor ve tek sebebi kuran'ı kendilerinin hiç okumamış/okuyamamış olmaları. bunun da sebebi kendi dillerinde ibadetin islam lordlarınca tu kaka edilmesi. çünkü adam okursa ışığa gider. düşünür. islam lordu bunu istemez.

--spoiler--
(bkz: maya takvimini ergenekon yazdı)
(bkz: mars ta ergenekon cephaneliği bulunması)
gündemi değiştirmek konusunda sıkıntı yaşanması halinde, akıl bulandırıcı, lavabo açıcı, saç ağartıcı yerine geçen, sıçılabilir akp saçması..
(bkz: ergenekonun akpyi devirmek için ufolarla anlaşması) *
adamlar şaka gibi gerçekten.buna inanıp okuyan da var helal olsun bu ülkeye.
(bkz: mars ta ergenekon cephaneliği bulunması) *
Bir hukumet dusunun ki vakti zamaninda bu haberlere canak tutsun...
Bir basbakan dusunun ki tamamen iftiralarla yurutulen davanin savcisi oldugunu soyleyin...
Bir devlet dusunun ki tum kolluk guclerine fetocularin yuvalanmasina goz yumsun...
Bir halk dusunun ki hala bu adamlari her secim doneminde desteklesin...
insan gercekten hayret ediyor...