entry'ler (75)

ibb nin mobil ekmek satışının yasaklanması

yoksulun ekmek yemesini istemeyenlerin yaptığı icraat. En kısa zamanda burunlarından gelmesi dileğiyle. Aşağılık köpekler.

üstteki yazarın yaşı

32 falandır.

sözlük yazarlarının ruh halleri

O kadar sıkıldım ki uludağ sözlüğe entry girdim öyle düşünün işte. Öyle bir ruh halindeyim ben de.

uzaktan sevmek

Doğal olarak tensel ve dokunsal şeylerin uzaktan yaşanamayacağının bir kanıtıdır. Bir süre olur tabii ama en nihayetinde olmaz o iş.

her entry sonuna swh ekleyen yazar

Her mesajının sonuna random kahkaha ekleyen yazardır.

hayata dair iç burkan detaylar

Hiçbir şey ifade etmeyen bir hayatta sürünmek zorunda olduğun gerçeğidir. Çekilen hiçbir derdin nihai sonucu çekilenlere değmez.

hayatın boş olduğu gerçeği

Çok doğru önermedir. Yapılacak her aktivite, dünyaya bırakılacak her şey, devam ettirilecek her soy sadece yaşayanları ilgilendirecektir. Kendi hayatınızın önemi kendi hayat süreniz kadardır. En dolu yaşanmış hayat bile kendi hayat süreniz kadar doludur ki o süre hiçbir şey ifade etmez.

nazik olmaya değecek insan kalmaması

Nazik olmak karşıdakine yapılması gereken bir eylem değildir, aksine kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayacak, moralini yükseltecek bir eylemdir. Dolayısıyla herkes nazik olmaya değecek insandır. Kanımca yanlış önermedir.

iyi sevgi dolu birinin nefret dolu birine dönüşmes

Hayatı kendisi için değil başkaları için yaşayan ve bu vesileyle iyi, sevgi dolu olduğunu düşünen insanların hayat tarafından tokatlanması vesilesiyle ortaya çıkan durumdur.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu sözlüğe 2009 yılında 14 yaşındayken yazar olarak katılmışım ve utanmadan bir sürü de entry girmişim. 10 yıl sonra, şimdi utanmak nasip oldu. Ama artık yaşım tutuyo yazarım bişiler belki.

sözlük yazarlarının itirafları

ben doksanbeş(95) doğumluyum...

birada kadın hormonunun bulunması

Doğruysa amcam babam ve benim %100 top* olmamıza yol açacaktır.

okula gitmeme bahaneleri

ders işlemiyozkii.

başkanına küfreden taraftar

Başkanından memnun olmayan ayrıca s.kerim böyle başkanı ulan şeklinde düşünen taraftardır.
(bkz: Çarşı)
(bkz: Ankaragücü taraftarı)

ttnet kota aşım bedeli

3 ay üst üste götümüze giren koca kazıktan sonra sınırsız internete geçmemin sebebidir. Zaten yavaşsın bi de soyuyosun bizi be ttnet.

çal çırp cebe at partisi

Türkiye' nin durumuna bakınca kazanması garanti olan parti. Çalan çırpanlar kazandığı sürece tek başına iktidar olacaktır.

ulan şu okul bir bitsin

Hiç bitmeyen boş geyiktir. Ayrıca şu tarzı da ünlüdür;

- Ulan okul bitsin varya şu fizikçinin anasını belliycem amua goim.
+ Aynen kanka arabasını çizelim camlarını kıralım bide dövelim ibneyi.

ash tasosu

Deyim yerindeyse "ulu" bir tasoydu ben ve diğer minik arkadaşlarım tarafından neredeyse tapılırdı kendisine.

çocukken yapılan abukluklar

ninja kaplumbağalar şarkısını "Vivet Vit vit Vinve Vörvül" diye söylemektir.

behlül e özenip yengeyi düdüklemek

Yengeyi düdüklemek için en ufak bir fırsat beklendiğinin bir göstergesidir.