bugün

potansiyel hey girl okuru olarak görülen, 12-21 yaş aralığındaki genç kadınlar.
arda bakılmadan kaçılması gereken kızlardır. günün en karanlık zamanının, güneş doğmadan hemen önceki an olması gibi, bu kızlarımız da sonradan güzelleşecek olmalarına rağmen fevkaladenin fevkinde çirkindirler * * teneffüslerde kol kola girip kırıta kırıta tuvalete gitmek evrenimizi oluşturan tüm deneklerde saptanmıştır. "beni anlamıyosunus yaağğ" mealli bağırış çağırış ve serzenişler default olarak gelmektedir. ergen bir kız kuzen sahibi olarak son söz niyetine esefle belirtmek istediğim, zamana-mekana göre özellikleri birbirlerinden farklı kızlar olsalar da, bizim jenerasyonumuza nazaran anormal boş bir kuşağın üyeleri olduklarıdır. bizim kuşaktan da kötü. o derece diyorum bak.
%95'i lan bi sttirgit seviyesindeki kızlardır.

(bkz: http://www.facebook.com/profile.php?id=1025477169)
ona sttirgit gözü ile bakanların, onun feysbuk profiline kadar girerek ne amaçladığını merak etmeme sebep olan kızdır.
sütyen giyemeyecek kadar küçük göğüsleri olduğu için yarım atlet denilen ikamesiyle tanışmış kişidir.
piç erkeklerin peşinden koşan kızdır.
düzgün olanına rastgelinmesi durumunda hemen tanışılıp konuşulmalıdır. türünün son örneği olabilir. korumaya alınmalıdır.
her an "bıktım bu hayattan, öldürücem kendimi" havasında yaşayan, sinirden kardeşini doğrama potansiyelini içinde barındıran sivilceli genç kızdır. tüm gününü kankalarıyla erkeklerden bahsederek harcayabilecek kadar konuşma cevherine sahiptir. ailesiyle devamlı bir çatışma içerisinde olan bu gencimiz, kendisini hiç kimsenin anlayamayacağını zannederek "günlük" adında bir dost edinmiştir kendine ve akşamlarını o günlüğe hayatını sayfa sayfa işleyerek geçirmektedir. tüm bu olumsuz ve can sıkıcı özelliklerine rağmen yolun başında olmanın verdiği büyük bir umutla kabarmaktadır yüreği.
cep telefonu ile yapışık yaşayan kız.
her şey neyse de;geçmişim beni üzdü diye dolanan,geçmişi diye de tabir ettiği şey bir piçle bir iki gün çıkıp bişey yaşamadan ayrılması olan kız türü.
erkekler konusunda her zaman bahaneleri yaratici olan kizdir.
(hoslandigi ama ulasamadigi cocuga)
-bu ara kendimi iyi hissetmiyorum bi yerlere ciksak dolassak olmazmi alptug??
(hoslanmadigi ve basindan atmak istedigi cocuga)
-bu ara kendimi iyi hissetmiyorum beni yalniz birak huseyin! yalnizlik isyiyorum oke?
herkes tarafından itilen kakılan küçük kızların, karakterlerinin oturduğu dönem. biriside demiyor ki sorunun ne yavrum ? bizden istediklerin var mı ? sevgimiz yeterli mi ? hayır! yıllarca bastırılmış duygularla besliyorsunuz körpecik çocukları. cinselliği anlatarak bilgilendirmek yerine, beynine örümcek ağları örüyorsunuz. sonra kocasının koynuna girmeyince ''kahpe'' oluyor adı. ailesinden görmediği sevgiyi sokaktaki serseride buluyor. serserinin sevgi gösterisi neden, belli. koynuna alacağı bir kız arıyorda ondan! sonra kız serseriyle yatıyor, aile haberdar olup mahkemeye gidip tecavüz davası açıyor. hayır büyükhanım, çoktan kaybettin sen o davayı! kızını eğitmek yerine içine kapattın. et parçası gibi gördün o'nu. sonra biz erkekler ortalıkta gezen fahişe gibi kızlar hakkında konuşuyoruz. başlıca sebebi eğitim görmemiş ailelerin, saçma dayatmalarından geliyor.
henüz lise çağına yeni geçiş yapmış gömlek altına renkli tişörtler, renkli ayakkabılar, ilginç çoraplar giyen çantasının kolları uzun olduğu için ta kalçasına kadar inen kulağından kulaklık elinden telefon eksik olmayan 20. yüzyılın 14-17 yaş arası genç kızlarıdır.
"forever alone" tribindeki kızdır. onu kimse anlamaz, kimse sevmiyordur filan. geçicek bunlar hep.
(bkz: öptüm say gömdüm bay) vb. itici sözleri sürekli facede görmemize sebeptir.
herkese abi diye hitap eden kızımızdır. Lise'de hayatın sillesini yemiş, büyük anılar besler kendince. Kesinlikle eleştirilmemesi gereken kızımızın bu dönemi bitirmesi beklenmelidir.
nisa taifesinden bir kiz cesidi olmakla birlikte 13 ila 19 yas arasinda olanlari bol miktarda mevcuttur.
Ne giydiğinin farkında olmayan yerinde konuşmasını bilmeyen tuhaf tuhaf hareketler yapan lüzumsuz şeylere ağlayan ilginç ve çekimsiz bir kızdır..
şudur: http://inciswf.com/ergenkiz.swf

(bkz: yaran videolar)
insanı hayattan soğutur. Mümkün olduğunca uzak durulmalıdır.
Hepsi değil öyledir.
sözlük kızlarının %89,78'ni ihtiva eden grup.
Sözlükte bol miktarda olan beyin olarak gelişmemiş boş beleş kızdır.
görsel
Ergendir.