bugün

sürekli tanım olmayan, sözlük formatına aykırı entryler giren bir donuzlu yazarın eski ve yeni nicki.
geçen gün bayram sabahı olabilir. eşini aldatan kadın başlığında bir şey yazdı; bi karı vardı gittim evinden aldım kocasıda iyi eğlenceler dedi gibisinden.

bende adamı da sikseydin abi yanaşmadı mı dedim hiç aklıma gelmedi dedi bundan sonra gelmesini diliyorum.
yine bu nickini almış çılgın yazar.
gerçek nick ve profil resmine kavuşmuş yazar. inşallah kızdır...
Mezuza umreye gitmiş, o yüzden.

görsel
Hasımlara ibbbbne demek yerine lubunya diyen saygılı yuzır.
Ereksiyon sıkıntısı var herhalde. Kafayı oraya takmış. Üstad telefonla görüşelim. Bende acaip macun tarifleri var. Bir başladınmı 1.5 saat devam ediyor.
Nicki çalmış gibi.

Bu mezuza,habakkuk değil mi.

Nickaltı entrylerinden anlaşılıyor.

Erecto dedikleri şahıs kim ki
hesabını mı silmiş.
sürekli başlığın ilk entry'si olmasına rağmen tanım olmayan, formata aykırı entryler giren, donuz listemde bulunan bir yazar.
Edirne işgali sırasında dedesi selimiye camii ne ayakkabı ile giren Bulgar subayını tek tokatla bayıltmıştır.
Nasreddin hocaya hocam göl hiç maya tutar mı diye seslenen o kişi...
sözlüğün birader yazarı.
var olan bir nicki nasıl aldığı merak edilendir.
(bkz: vay canınaaa)
Sözlüğün kıymetlisi galiba. Lan şu adamla az dövüşsem ne düşman kazanırım sözlükte hee.
şu an kitap satışlarında patlama yaşayan yuvzır...
Kendisini 19 matematiksel mucizesine tanık olmaya davet ettiğim yuzır.

Bir gün edirnede kendisine kağıt kalemle izah edeceğim inşallah. Tanrı uzun ömür versin.
En sevdiğim nickine geri dönmüş <3.
Arife günü edirnedeydim illa sana ciğer ısmarlayayım dedi Osman a çağırdı. Ben az ciğer az köfte yerim dedim. Ciğer 160 lira az ciğer az köfte 170 lira 10 lirasını ödersin dedi. Böyle de misafirperver biri.
Ben başladım içiyorum haberin olsun.
Şeyhim bana anonim kalmayo emrettii.
birader yazar.
koştursun sözlükte.
Hiç sormuyor dün o kadar içtin kendinden geçtin iyi misin diye.

Vefasız yuzır.
yazım hatalarıyla dolu başlıkları, tanım olmayan entryleriyle bilinen bir yazar.
güncel Önemli Başlıklar