sahafları sıkıştıralım...
sahafından alışveriş ve kendisiyle de muhabbet etmek istediğim nadide yazar.
vatısaptan çağırdım geliyor...
(bkz: junkman)
nerede yahu bu adam? başına bir şey mi geldi acaba diye merak ediyor insan...
junkman'ın ta kendisidir.
mayış yatınca ortalardan kayboluyor...
bana law and order special victims unit dizisinde zaman zaman zorluklarla karşılaşıp bir sürü ortağının gidişini görse de prensiplerine eklediği tecrübesi ve abiliği ile dedektiflik yapmayı sürdüren jarofin tutuola' yı hatırlatan nick. hataları oldu mu ? oldu, benim de oldu, herkesin oldu. ama asla sözlüğe kendi tarzında katkı yapmaktan vazgeçmedi. bu da geç gelmiş bir hak verme ve tebrik olsun. 20' li sözlük yılları da görmesini temenni ederim. ben belki olmam ama o kesin olur. herhangi bir anda da onun sözlükte yazdığını düşünüp gülümserim.
kaavede oralet eşliğinde kuki bey ve çuki bey amca ile dönüşünü bekleyeceğim yazar. gel hocam yine , antikalar ve dergiler ile ilgili muhabbet edelim.
Silik olmuş.

Gene birinin eski nesil hesabını alıp gelir.

Git gel git gel yalama yaptı kapı.

Swh..
tamam.. tavuğun vanilyalı et dondurması olmasını biri açıklasın o zaman..
Bilen bilir ki Yazdığı her şeyde bir mana vardır.
kinayesiz söylüyorum, boğdu bu gece... ara ara böyle manik bir şeyler geliyor, sonra sakinleşip bir müddet normal şeyler yazıyor.
Kinayesiz söylüyorum; yüksek zeka belirtisi var.
kitap sattığı kişilere minik sürprizler yapan yufka yürekli yuzır.

görsel
vay be yakışıklı adammış.*
bugün kaavede kendisi, kuki bey ve çuki bey amca hasbihal etme imkanı bulduğum altın zall ödülüne aday yazar.
gönlü kiliseden yana olan... melami torunu...ortak paydada buluşamayacağım...hakkında yazılanları önemsemeyen...olgunlukla boşvermişlik arasında gidip gelen... hurdacılık yaptığını gizlemeyecek kadar ekmeğine saygılı bir emekçi.
pamuğa toz şeker döküp yiyen yuvzır...
tecavuzcu seri katil olsam sececegim isim.
Hoşgelmiş. inşallah duldur.
hoşgelmiş inşallah kızdır.
Espri kaldıran, kötü gün dostudur kendisi.

Kendisiyle aynı dilden yazayım;

Dilsiz gorse dile gelir kalbinin güzelliğini görse ihihi.

Evet.
allahtan amın yok abi.
kendisine takılmayı çok seviyorum.*