bugün

çen çaylak mi oldun ücülme sayili günley geliy gecey.

görsel
daha biraz önce frank lucas'ın ardına geçip, değişik fanteziler yapıyordu, şimdi çaylak olmuş. kalleş moderatör, size ne oluyor bu tür ilişkilerde?
Çaylak yaptırmak için birileri yalamış yutmuş finalde cimcif bile yapmış.
tuzla bit pazarından albay’ın selamı var desem inanmaz.
Asansöre binip 3. Kata basıyormuş. Ama zemin katta iniyormuş, kavede dediler bugün.
Sözlüğün sırtlanı bu galiba. Evlerden ırak.
gerçek erecto değildir. Çakmasıdır.
Gerçek erecto ekşi sözlükte kafası hariç 25 cm. Nicki ile yazmaktadır.
Yaşlı başlı adamsın. Püü.

Yakıştıramadım. Pehh.
Kendini iyi eğlendiren yazar.
(#44147299) şu entry ve başlığa ne güldüm ben yaa.
beni elmas bogazici sözlüğe dönecek diye kandıran yazar.
Dün dinozorusu merak ediyordu. Canı küfür yemek istiyor herhalde.
Emmi gitti gideli sözlük rahat. Adam ölüyü diriyi kalaylıyordu.
ceviz kafede şal altında sarılmak istediğim yazar. karaağaç güzelse sebebi sensin...
Ya muhterem sen neredesin ya? Sen yokken buraları hep meme başlığı yaptılar. Sol frame'de hiç orijinal bir şey olmadı. Gözüm hep kapıdaydı, ama kapı hiç çalmadı! Yani erecto ölüm gibi bir şey oldu, ama kimse ölmedi!

Sol frame'e yeni başlıklar bırakan, Uludağ sözlük karşılama komitesi.

inşallah kızdır. *
aleyhisselam...
Kusura bakmasında. Uyku vakti gelmiş yazardır.

Saçmalıklardan seçmeler.
Bulgarya güzeli.

Borisi bana ayarla. Kipss kipss.
mesaj kutusunu elmas bogazici nerede sorularıma cevap veremediği için kapatan yazar.
inşallah kızdır.
Göbek adındaki harflerin deliği yoktur. A'ların falan hep içini doldurur elde yazarken.
Mezun olduğu lisede bir dönem talat paşa edebiyat öğretmenliği yapmıştır. Ne kadar derin ittihatçı olduğunu daha açık anlatamam.
Resneli niyazi de bizim yan köylü ama olsun.
Babaannem resneli. ibrahim temo direkt sturgalı ama hava atmayı sevmem. Yoksa kocacık'ta atanın köyü ve benim akrabalarımı anlatırım.hassetlenirsin.
anne tarafım Makedon Kralı II. Filip ile hemşehri. ne kadar derin helenistik olduğunu daha açık anlatamam.

mehmet çelebi de bizim yan başkentten ama olsun. *
Erecto arnavut ama tam yarım çarık köylü arnavut.
Yürü be ordan skiptare. Ne heykeli.dedonun domuz çiftliği varmış. Bunu demiyacektım ama açtırdin kutuyi süylettin kötüyi.