bugün

bir zatın saçma sapan beyanatıdır. şimdi bu ne üdüğü belirsiz adamın sözü yüzünden bu başlıkta erdoğana küfür seansları başlar. yarın öbür gün başkası çıkıp erdoğana haşa peygamber der, gene küfür eder bu kemalist tayfa. kardeşim erdoğanın bu olayda suçu nedir, herkesin çenesine fermuar mı atacak, kötü söz sahibine aittir. bu kadar hazır kıta gibi ne diye alaya dalgaya küfüre başlıyorsunuz.
güzel ama bence yine de bir göt kılı kadar değilsin,

bence o senden daha çok seviyomuş, hadi bakalım.
sözünün akabinde yılın en değerli göt kılı ödülünü alan göt kılı söylemi.
halifeliğin kulağına su kaçırmış dangalak beyanı.
(bkz: putperest)
(bkz: 100 metre şirk koşusu)
kula kulluk etme beyanatıdır. peygamberden başkasına biat etmek beyhudedir.
(bkz: müşrik)
allah tek ilahtir , hz. muhammed allah in kulu ve elcisidir.
baska ilah yoktur.

baska elciye ihtiyaciniz da yoktur.

eger varsa bizim inandiklarimiz farklidir.

vay ki vay.
göt kılı olmanın yetmediğini söylemektedir kendisi. hüloooooooooooooooooooooooooooooğ.
yok canım o kadarda değil demeyin sakın, bu dangalak, örümcek beyinliler bunuda yaparlar.
"ver bir kere de sevinsin o zaman gariban" diye cevap verilecek açıklamadır.
halifeni de al, hep birlikte çektirin gidin diyorum.
başka yerde halifecilik oynayın. burda çok gürültü yapıp rahatsızlık veriyorsunuz.
'erdoğan ı halife olarak tanıyor ve domalıyorum' demesinden yeğ açıklamadır.
bizi pek şaşırtmayan beyan. şu günlerde yalaka medya iyice coştu. birisi başbakanın adına belgesel çeker, birisi halife olarak tanır, biat eder. artık şaşıramıyoruz maalesef. "islam dünyasına uygulanan zulme ve bölünmeye karşı tek başına dik durduğunu söyledi” kısmına güldüm yalnız. kelimeleri özellikle dalga olsun diye mi seçiyorlar acaba? la biz elimizi attığımız hangi yerde bölünmeye karşı durduk? ırak parça pinçik olmuş, mısırda sadece mursi yanlılarını destekliyoruz, halbuki geriye kalan büyük bir kitle daha var, suriye konusunda açık açık sünni propagandası yapıyoruz. üstelik şimdilerde sünni grupların da bir kısmıyla aramız bozuk, el nusra ve el kaide gibi. nasıl bütünlük oğlum bu? zulüme karşıysak, neden zalimlerin zalimi, bütün derdi silah stoklarını eritip yeni silahlar satmak olan abdnin hamallığını yapıyoruz o zaman?

son günlerde bizim medyada başbakanı yüceltme çabası var. http://t24.com.tr/haber/c...eylere-yer-verildi/238263 daha dün böyle bir skandal çıktı ortaya. anlaşılan haşmetlümüzü edirneden ötede pek de kaale alan yok. bu da pek muhterem medyamızın canını sıkmış olmalı. yakında başbakanın itibarını artırmak için fotoşopa falan da başvurur bunlar.

işe bak. dünyada medya hükümetleri karalamak için uğraşır. bizimkiler de aklayabilmek için şekilden şekle giriyorlar.
yine ağzı bozuk kemocanların salya sümük sövdükleri başlık. kendilerini en kültürlü en aydın, en bilmem ne diye yıllardır lanse eden bu zümrenin neden derdini küfrederek anlattığını, niçin belden aşağı vurduğunu anlamak için bunların üç beş tanesini isviçreli bilimadamlarına inceletmek lazım.

sözlüğe alkollü mü giriyorsunuz, yoksa bira içe içe ağzınız da bira gibi pisleşiyor mu, ne oluyor arkadaş. bakın ben bu küfür edenlere alkolik diyebiliyorum en fazla. ayyaş diyebiliyorum, ruh hastası diyebiliyorum, bunlar da hakarettir fakat g..t bilmem demekten evladır. en azından bu hakaretimin nedenlerini açıklayabilirim. g..t kelimesini kullanarak mı fikir üretiyorsunuz bu mudur yani. herifin birisi patavatsızca bişey söylemiş, sanki başbakan söyletmiş gibi saldırıyorsunuz, bu işte başbakanın bir dahli olmuş olabilir mi, niçin her münferit olayı başbakana yıkıyorsunuz. bu cümleyi bir bakan mı söylemiş, müsteşar mı söylemiş. bu kadar alçalmayın arkadaş. gezi parkı olaylarından beri her duvara, her köşe başına o dikdatör dediğiniz kişiyle ilgili küfür yazıyorsunuz, internet twitter lağım çukuruna döndü kemalistlerin küfürleri yüzünden, küfür etmek eleştiri midir, fikir midir nedir arkadaş. yobaz gerici bilmem ne diye yaftalamanıza alışmıştık, 28 şubattan beri duya duya artık bu cümlelerden tiksinsek de alışmıştık, ama seviye iyice yerlere düştü. nedir arkadaş bu nefretin. misal ben chp tkp ip gibi partilerden zerre hazzetmem, hatta gezi olaylarını terörize ettiklerini defalarca söylemişimdir, kılıçdaroğluna vasıfsız demişimdir, çapsız demişimdir, çarkçı diyenlere alkış tutmuşumdur, fakat kılıçdaroğlunun annesine küfür etmemişimdir, edene rastlarsam da oopp kardeşim derim, çünkü bu kadar ağzımı bozacak kadar fanatikleşemiyorum, hiç bir partiden ve kişiden hele hele halk nazarında yüzde 5 bile itibarı varsa tiksinemiyorum, bu kadar gözüm dönmüyor, nasıl başarıyorsunuz bu kadar nefret etmeyi. kendine dön bi sor bakalım, bu kadar nefret niye diye. bu nefreti bi kenara bırak dostum, ak partiye karşı bir zümrenin duyduğu planlı nefret ve hakaret kampanyası asıl toplumu bölüyor.
Yazarlara siyaset meydanı yaratan kişi söylemidir. ortalığı galeyana getirmek için söylenmistir. bu sebeple insanlar ikiye bölünür ve herkes kendi fikrini savunurken tayyipçi olanlar ve tayyipçi olmayanlar şeklinde ayrılan insanlar meydana çıkacağından kişilerin düşüncelerini alenileştirir. kişiye, herkes istediğini düşünebilir sonuçta isterse allah sayar, seni inanmaya zorlamıyorsa sen ne karşı çıkıyorsun diye sorduran beyan.
Samimi bir dindarin soZu. Muslumanlari birlestirecek yegane sey halifeliktir. Erdogan layiki ile yapabilir. M kmal in halifelige sicak baktigini biliyorsunuz degil mi.
ben de erdoğan'ı muaviye olarak tanıyor ve cihat ediyorum.
"keşke imkan olsa da hepimiz erdoğan'a birer kere verebilsek" diyerek destek vermek istediğim açıklama.

(bkz: görüyor ve arttırıyorum)
türkçesi 'maaşıma zam isterim'dir. alacaktır.
görende erdoğan'da büyükelçilik açacak sanır.
basbakının basın danısmanı kadrosuna oynuyordur.
tapıyordur da şimdi bu.
(bkz: bi bitmediniz amk).
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar