bugün

entry'ler (384)

merve isimli kızların genelde kaşar olması

cidden doğrudur. okuldan olsun dışardan oldun tanıdığım tüm merve'ler kaşardı, vurduruyordu.

okulda satanizm dersi

son günlerdeki insanı hayrete düşüren haberdir.

amerika'da hristiyanların okullara incil dağıtılması talebine ateistler harekete geçti. eğitimde eşitlik prensibinden hareketle, kendi inançlarına yönelik materyalleri okullara yollama kararı aldı. florida satanist kilisesinin hazırladığı 'the satanic children's activities (satanist çocuklar için aktiviteler)' adlı kitap, orange bölgesindeki devlet okullarında okutulacak.

r harfini söyleyemeyen kız

benim adımı söylerken zorlanacak olan kızdır. çok tatlıdır.

yazarların favori bilgisayar oyunları

Son favorim oynamaya devam ettiğim lord of the rings-war in the north'dur.

sözlük yazarlarının itirafları

soy ağacımı araştıttırdım bugün, lanet olsun soyum ermenilere dayanıyormuş galiba, isimlerine kadar söyleyecekti memur. dinlemedim. çektim gittim oradan. lan ben yıllardır ermeni düşmanıyım. orospu çocukları derdim hep. nasıl kan bağım olur onlarla? imkansız bir şey bu. banane amk ne olursa olsun türküm ben. galiba yani. ne mutlu türküm diyene. bir daha da araştırmam asla. ve bu olay aramızda kalsın sözlük.

kürtadam tarafından ısırılmak

ısırılınca kürtadama dönüşen kurbanlar, doğuya yaklaştıkça yavaş yavaş dönüşmeye başlar. ısırıldığını anlayan vatandaşlar acilen batıya doğru hareket etmelidirler.

uluda hiç yakışıklı erkek olmaması

ya şimdi hani nasıl olsa görmüyorlar diye uzaktan sallamayla olmaz bu işler ama allah var tipimiz halimiz vaktimiz yerindedir. yakışıklılık da herkese göre farklıdır, ama tipsiz denilecek sınıfta da değilim. ayrıca tahminimce sözlükteki kimse de o sınıfta değildir. hepimiz gayet de güzel insanlarız.

küçükken güzel olup büyüyünce çirkinleşen kezban

işte böyle birini tanıyorum, ilkokulda aşıktım geçenlerde facebook'ta gördüm, korktum.

sözlük yazarlarının söyleyemedikleri

ben bugün s........
yine söyleyemedim.

saçma trollemeler yapmayın

son derece haklıdır. trollemeler yüzünden başlıklara bakamaz olduk. yazacak bir şey de bulunmuyor bu tarz şeylere. yeni başlık açsak başlığın da ağzına sıçmaya kalkarlar. zamanında biz de açtık belki bir iki boktan başlık da bunun müptelası olmaya lüzum yoktur.

simit satan babamdan utanıyorum

bu durumda utanılacak bir şey yoktur. utanmak için maddi değil manevi sebepler gereklidir. bizimki de dükkan işletiyor ama ne selamı var ne sabahı. sebepsiz yere beni silmiş adam. sanki ben ona bi şey yapmışçasına. işte böyle bir durumda utanılır, üzülünür.

sözlük yazarlarının yabancı dizi tavsiyeleri

dexter izleyin. hem eğlenceli, gerilimli, kanlı, duygusal falan her bok var. her bölümde götüm götüm ettiren dizi. 8 sezonluk dev yapım. zaten 4. sezondan sonra belli ediyor kendini. başlarsanız bir bölüm izledikten sonra gece kafanı yastığa koyunca 'acaba bir sonraki bölümde nolcak lan?' dedirtir adama.

eğer tanrı gerçekten varsa bu entry i silsin

boş konuşan yazar beyanı. yav arkadaş tamam madem inanmıyorsun yok diye, onu anlarım da, belki bir ihtimal var o ihtimali düşün, tanrı var mı yok mu sorgularsın tamam bu gerizekalı olmadığını gösterir belki ama alaya almak beyninin olmadığını gösterir. ve ayrıca neden sadece müslümanlara yönelik eleştiriler yapıyorsun git hinduizm tanrısını eleştir, bereket tanrısı hadi bana bereket versin de, git satanizmi eleştir, ama yok siz islam'la uğraşırsınız ancak.

herkes 5 arkadaşını öldürsün

arkadaş olalım mı?

hangi film karakteri olmak isterdiniz

Batman olmak isterdim.

gereksizliğin gerekliliği

dostum sen aydınlanmışsın.

bugün benim doğum günüm

10 Eylül günü söylediğim cümle.

800 tl ye alınabilecek en iyi telefon

Samsung galaxy s4 mini'dir. 800 liraya bulunur lakin iyi bakılırsa.

şeytanın allah tan istedikleri nelerdir

Allah şeytanın her duasını kabul ediyor da bizimkini neden etmiyor madem? diye düşündürür. çok saçma hikayeymiş harbiden. bu daha çok gavurların işi, o tarz hikayeler bunlar.

ateist insan neden yaşar

merak ettiğim konudur. çok zor zamanlar geçirdim ve eğer ben ateist olsam nasıl olsa yargılanmayacağım diye kafama sıkar ölür giderdim ya da başka insanların katili olurdum. ateistleri hayata bağlayan şey nedir acaba?