bugün

Rıdvan dilmen'in beyanıdır.

https://tr.sputniknews.co...an-parkasiz-deniz-gezmis/
rıdvan dilmen söylemidir.

ps: lacivert ile ilgili bir benzetme canlandı gözümde.
(bkz: bi siktiriniz gidiniz efendim) evet tabi
Deniz gezmiş: Yaşasın tam bağımsız Türkiye. Yaşasın Türk ve Kürt halklarının bağımsızlık mücadelesi.
Kahrolsun emperyalizm.
Yaşasın işçiler, köylüler.”

Tayyip erdoğan: “Bu komünistler, sol görüşlüler hiçbir zaman vatansever değildir.”

Rıdvan dilmen: "ben tayyip erdoğan beye baktığımda parkasız bir deniz gezmiş görüyorum.”

Şaka gibi ülkenin, şakacı vatandaşı rıdvan beyciğimi bu akıl almaz tespitinden dolayı kutluyorum.
partisini kurar kurmaz ilk ziyaretini amerika'ya yapan,

o dönem ülkede yükselen anti amerikancı düşünceyi eleştiren ve ana muhalefet partisini de bu düşünceyi paylaşmakla itham eden,

hiç utanıp sıkılmadan ırak'ı işgal eden amerika'ya peçete tutan ve dualarını esirgemeyen adam nasıl anti emperyalist oluyor anlamadım.

çıkarları örtüştüğü sürece her cenahla kol kola gezebilecek kadar midesiz deseniz anlayacağım da tablo böyleyken, bu midesiz insanlardan ideolojik bir dik duruş beklemek ancak bizim kıt zekalara yakışır.
Bi bitmediniz kardeşim be.
amerika hem ülkeyi hem milletin kafasını aldı.
Ben daha çok daltonlardaki avareli görüyorum baktığımda.
Demek ki kendi fikirlerinde örnek alabilecekleri biri yokmuş ki deniz'e sarılmışlar. La o kadar adamsiniz bi kahraman cikaramadiniz mi? Çakma ertugrul gazi sayılmaz ama.
(bkz: kral çıplak)
evet o kadar parkasız deniz gezmiş ki saraylarda yaşıyor. bu arada bir zamanlar çalışanı olarak müşavirlik bürosunda tanımış olduğum hamdi gezmiş abim üstadım bu konuda ne düşünüyordur az çok tahmin edebiliyorum * tam bir şeytanlık kokan söz, hayırdır anketlerde yolunda gitmeyen bir şeyler mi var acaba solculara, kemalistlere yamanma derdiniz nedir anlamadım.
ağız ishaline tutulmuş pislik, aklı sıra birilerine poh poh yapacam derken pis ağzıyla deniz gezmiş adını kirletmeye kalkmış. midem bulandı, kustum.

denizler filistin'e ölümüne gittiler ve arkadaşlarını şehit verdiler. israil ordusunun gece saldırısında ölen 8 devrimciden biri de bora göze idi. yaralı yakalanan faik bulut ise israil hapishanesinde 7 yıl yattı.

bu kahramanlarla bir başka ağzı bozuk takiyeciyi aynı kefeye koyan çirkin topçu haddini aşmasa iyi olurmuş.

Edit: Rıdvan su katılmamış cahil olduğu için (gerçi hangisi değil ki) kime benzeteceğini bilememiş: takkesiz Mussolini, takunyasız Hitler.. yerlisi mi: Çatlılar, çakıcılar, çelenkler, çiftçiler..
Bu şimdi tayyip erdoğan mı? Lütfen kokaini 0,3 gr ile sınırlandırın.

görsel
ulan rıdvan hep böhyle zamanlarda peydah oluyorsun. toplum mühendisi misin sen? bir sürü entelektüel karakter var. sana mı kaldı bu işler? bi bakıyoruz saraybosna'da dua. bi görüyoruz evet deyip padişahım çok yaşasıncılık. bir dıyuyoruz yok parkasız deniz gezmişmiş. yemezler rıdo? yemezler. para verseler böyle konuşturamazlar bir insanı? yok lan yok konuştururlar. ihtimaller dahilinde. yoksa rıdvan dilmen'in top sürüp çalım atmaktan başka vasfı ne? yok.
bi kere idealist değil. hoca olacam dedi eline yüzüne bulaştırdı. bari yorumculuktan, yalakalıktan yırtayım dedi. öyle tatlı su balığı gibi takılıyor işte. arada fıtı fıtı. oh ne güzel. yiyin milletin parasını.
Erdoğan deniz gezmiş siz parkadır.
kendi emekleri ve yeteneği ile yarattığı efsanesini son 2-3 senede gene kendi eli ile bitirmiş eski futbolcu söylemidir.
sağcılar deniz gezmiş'i sevmezler, deniz gezmiş onlar için bir vatan hainidir, sahiplenmeleri falan klasik sağcı omurgasızlığıdır. bu rıdvan cahili cümlenin tam tersini kuracakken, deniz'i rte için idol hale getirmiş. türkiye'nin kuzey yarımkürede mi güney yarımkürede mi olduğunu bilmeyen adamdan çok şey bekliyorlar, bu keriz de tff başkanı olucam diye sallıyor da sallıyor.
bu da tff başkanlığı için ne yaladı be dedirten hadisedir. valla ben rte'nin yerinde olsam bunun haline acıyıp 1-2 günlüğüne de olsa oturturdum tff koltuğuna. yazık amk!
Kendisi jakoben olduğunu açık bir şekilde belli ediyor gurur da duyuyor bununla beyefendi tuhaf. halka rağmen halk için yapmıyor bunu halka rağmen ben ve iktidarım için tavrı var ve bu çok saçma bir şekilde belli kesimin hoşuna gidiyor hala destekleyebiliyorlar diğer kesim zaten çöp.

Evet müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülkeyiz evet muhafazakar kesim ezildi belli bir dönem bunlara hep tamam da şimdi sende diğer kesime aynı muameleyi yapıyorsun. Eline kuran alıp imansızlar bu ülke için bir namaz kılmadılar diye sen ayırıyorsun. Bu adamı nasıl olur da hiçbir fark gözetmeden insanlara sadece insan olduğu için değer veren deniz gezmiş ile bir tutuyorsunuz?

Neyse ya siyasilerin tek amacı bu değil mi zaten insanları dini dili ırkı için ayrıştırmak piyonlar savaşsın şah izlesin.
O zama parka ne manaya geliyor diye sorarlar adama sayın şeytan.
türkiye adlı ülkede çomarlığın sınırının olmadığını gözler önüne sermiş şeytan çomar sözü.
kaderi benzemesin de.
Rıdvan ilk başlarda kafasını yalıyordu. Baktı herkes yapıyor, farkım olmalı dedi ve;

Referanduma evet sürecinde başladı gırtlağına almaya.

Ee baktı 15 temmuzdan sonra zaten herkes gırtlaklamaya başlamış, şimdi görüyorum ki farkım olmalı demiş yine ve;

Topları falan da geçip makata doğru inmiş...

Blowjob tekniği, futbol tekniğinin gerçekten önüne geçti Rıdvan. Helal olsun sana!
örnek verebileceği bir dinci kahraman bulunmadığını gösterir ki esas acı olan da budur.
deniz gezmiş, kendiyle özdeşleşen parkayı odtü'de verilen bir baloda çalarak sahip olmuştur. yani öyle çok da romantik bir figür değildir o parka, bildiğin hırsızlık ganimeti;

http://www.radikal.com.tr...i-balodan-hatira-1119458/

tayyip reyiz öyle mi, soğuktan donar da elini sürmez çalıntı parkaya. "peki ya gemi" diyenin ağzına kürekle vururum, gemi değil bikerem onlar; gemicik.