bugün

entry'ler (78)

dindarlaştıkça artan şeyler

Hakkını helal et demek.

şu an eksikliğini hissettiğiniz şey

Çalıştığım yerin karşısında karton toplayan bir aile var. En ufak çocuklarını topladıkları kartonlar çalınmasın diye burda bırakıyolar. Bugün baya bi yağmur yağdı ıslanmış bizim ufaklık gel içeri dedim. Oturduk tv falan konuşuyoz. Bizim ki susamış. al dedim iç benim suyu. E abi sen bunu şişeden içiyon ben nasıl içcem dedi. iğreniyon mu benden dedim. Göt bi şekilde. sanki o insan değil ben daha yüceyim ondan. Ben ondan iğrenirim o benden iğrenemez. insanlığımın eksikliğini hissettim. Nasıl aciz bi varlık olduğumu gördüm. Hiç bi farkı yokken ötekileştirdiğimi anladım tek bi sözümle.

dertsizlik aslında en büyük derttir

Dertsizliğini dert ediyosan büyük bi dert olabilir doğrudur.

nasıl hissediyorsun

Evet bok gibi. Ama öle sıçtıktan sonra hemen sifon çekilen bok değil,hani sıçtıktan sonra bakarsın ya bu iğrenç şey benden mi çıktı diye onun gibi. iğrenç bi şekilde duruyorum orda.çatır çatır sıçmışlar beni parçalarım dağılmış sağa sola.gitmemek için direnmişim,tutunmaya çalışmışım ama hayat gibi parlak, beyaz, çekici fayans yapmış yine yapacağını nemli bırakmış üstünü kaymışım. yetmezmiş gibi beni yaratan bana iğrenerek bakmış, yakıştıramamış kendi yüceliğine bu pisliği ondan çıkmış olamazmışım. evet bu boku siz yarattınız. Sözlerinizle, davranışlarınızla bu insandan bi bok yarattınız çekin artık sifonu.

acı ama gerçek tespitler

Sen bile onun için kendinden vazgeçerken,günü gelipte birgün onun senden vazgeçmesini nankörlük olarak görme.esas nankör kendini göt gibi bırakan sensin.

rüyada ankaralı turgut u görmek

Eğer turgut parlak gri takım elbisesini giymiş ise güzel günler sizi bekliyor demektir.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Neden yere göğe sığdıramadıkları aşklarını işine gelmeyen bi durum olduğunda bırakır insan? sırf gösteriş için mi sever yoksa? Gerçek sevgi sosyal medyada foto atıp altına "ömrüm,hayatımın anlamı vb." Yazmak mıdır? Yoksa sırf başkasından kıskandığı için mi gösteriş yapar? Hadi diyelim bu sebeplerden peki sen niye gerçek sevginin çiçekten, facebookta mıç mıç olmaktan ibaret sanmaktasın?

yol yabdı

Yol yaptı...
Çocuk istismarının yolunu yaptı.
Cebini doldurmanın,yandaş zengin yapmanın yolunu yaptı.
Vatandaşın içinden geçmek için yol yaptı.
Yol yaptı,islamdan şeritler çizdi aykırı gelene yol verdi.
Kendine göre yol yaptı,koydu bizi bu yola gidiyoruz biyere.yaptığı bu yolda önümü göremiorum tek gördüğüm yaptığı yol.

istinye parkta açılan yataklı sinema

(bkz: sinemada sevişmek) hadi yaşadınız liseliler.

en nefret ettiğiniz üç şey

1. Çaya batırdığım bisküvinin çayın içinde dağılması.
2. Çaya batırdığım bisküvinin çaydan çıkardığım gibi düşmesi.
3. Çaya batırdığım bisküvinin tam ağzıma atarken üzerime düşmesi.

yov yov demeden rap şarkısı söylemek

(bkz: işemeden sıçmak) benzeri durumdur.

neden mutsuzuz

Artık başkalarının mutlu olması için mutsuzuz.

cumhurbaşkanı nın mezun olduğu üniversite

Ne üniversitesi ya. Adamın okuma-yazma bildiğine şükür edelim.

32 yaşında bakir erkek normal midir

Normaldir. Yalnız evlilik öncesi bayana tetanoz aşısı önerilir. Malum bölge pas tutmuş olabilir.

sizi sevenleri görmediniz

Çünkü ideal eş tanımınıza uymuyodu. Normaldir. duygusala bağlamayın lan platonik çomarlar.

her il ve ilçede en az 1 tane olan dükkan isimleri

Köşem tekel. Bırak her ili ilçeyi her köşede var.

hayatta en çok neyden kaybettiniz

Karakterimden. Gittikçe daha göt, yavşak oluyom hadi hayırlısı.

mühendis dururken öğretmenle evlenen güzel kız

Garanticidir. Sırtını devlete yaslamıştır. Sonuçta kocişkosu dersi anlatır çıkar alır yine maaşını.

bağışlanan organların akepeliye verilmesi

Ötekileştirmeye devam hee? Gerçi akepe nedir a. Q.

a haber

Annem gibi gaza getirio. Garip anamda öle aslam oğlum, yakışıklı oğlum, sen yaparsın oğlum...