1. 1.
    1984 Almanya doğumlu şarkıcı. elveda deme bana ve seviyorum seni anla şarkıları ile dikkat çekmeyi başarmış. Gerçekten de güzel şarkılar.
    1 ... darkbow
  2. 2.
    susam sokağı'ndaki kurabiye canavarı karakterini seslendiren kişi.
    ... morsque
  3. 3.
    damarcıların vazgeçilmezlerindendir.
    1 ... mal sahibi
  4. 4.
    elveda deme bana isimli şarkısında mükemmel ötesi solo gitar olan yetenekli şarkıcı.
    1 ... tridox
  5. 5.
    elveda deme bana şarkısını an itibariyle adanalı dizisinin tekrar bölümlerinden biriyle duyuran şarkıdır.. Dinledim iyi gibi.
    ... yeni nesil aliye rona
  6. 6.
    (bkz: gitme kal be yanımda)
    ... crepuscolo
  7. 7.
    bir duyuma göre türkiyedeki ilk barış manço fan klüplerini kuran şahıstır ve pek çok enstruman çalmaktadır. 'ahahah bu gün yine ne kadar moderniz yahu' derken şarkılarıyla taşşak geçtikten sonra bir gece kendinizi içinde bulursunuz o şarkının. fazla yürektendir ve bok yemişsinizdir. pişman olursunuz. ama bu 'elveda deme bana' adlı şarkının klibinde 'o deniz gözlerinden' denilen yerde kara gözlü bir kızın oynadığı gerçeğini değiştirmez. ve her şeye rağmen ercan demirelin gerçekten 'duygulu' bir müzik yaptığını. önyargılardan arınıp anlamaya çalışmak, saygı duymak lazım.
    1 ... random stranger
  8. 8.
    umudum var, elveda deme bana, haketmedim asla, ayrılamamki severken, zor geliyor şarkılarından bazıları-iyileri.
    1 ... ne zaman gitti tren
  9. 9.
    damara bağlanılan ve aşk acısı çekilen anlarda dinlenilen isimlerin başında gelir.
    ... utopik genc
  10. 10.
    elveda deme bana şarkısı dinlenesidir. Zat-ı muhteremin sesi gecenin bir köründe dinlenmeye gayet uygundur.
    1 ... necronom