1. 1.
  Sözlüğe gelmesi halinde devrim yaratacak özellik.

  Mantığı kısaca şöyle: örneğin fazla ofansif veya size tamamen ters bir konu hakkında entry giriyorsunuz; entry arşivleme sayesinde bu entry sizin profilinizde görünmezken, ilgili başlıkta gururla yerini koruyor olacak. Yani profilinize giren diğer yazarların mevzubahis entry’i görüp görmemesine siz karar veriyorsunuz.
  19 -2 ... bos salon konusmacisi
 2. 2.
  (bkz: uludagram sözlük)

  Story özelliği de gelsin de tam olsun. ilgi orospuları sever
  2 ... gethere
 3. 3.
  iki yüzlülüğün de böylesi. Afedersiniz.

  Edit: arkadaşlar adam diyor ki siz sürekli entelektüel paylaşımlar yaparken(!) bir an gaflete düşüp kalitenizi yerlere serecek bir entry girdiniz ve entrylerinizi okumak için profilinize giren biri bu absürt manzarayla karşılaştı. siz de bu absürtlüğün farkındasınız ama entryi silmeye de kıyamıyorsunuz işte bu durumda olaya entry arşivle giriyor. Böylelikle entryniz yalnızca girdiğiniz ilgili başlık altında gözükecek profilinizde değil.

  Tam bir “ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol” karşıtı insan davranışı.
  6 -1 ... feslemegen
 4. 4.
  Bazı testis kafalıların ss alarak yaptığını sandıklarıdır. Asla silmeyeceğim entrynin ss ini almak ancak böyle kafalardan beklenir.
  5 -1 ... tinuviel luthien
 5. 5.
  Var zaten sonra oku... Yap otomatikman.. Arşivliyor senin için her zaman senin elinin altında. O entry.
  2 -1 ... gezdimgordumyenildim
 6. 6.
  imzasız bir mektup gibi mi yani? tamamen anonim.
  3 ... anto
 7. 7.
  haklı bir istek ama sözlük yönetimi kadınlarla fingirdemekten buna zaman ayırmaz. Bir de trollerin işine geleblir bu durum. Kişiliği bozuk insanlar entrylerinde trollük yaparken, mesajlarda kendini farklı tanıtabilir. Riskli olsa da güzel bir öneri.
  9 -1 ... david gilmourun parmaklari