bugün

--spoiler--
Aydın'da 70 yaşındaki Ali Y.'nin zihinsel engelli 10 yaşındaki S.S.'ye tecavüz ederken, çocuğun annesinin çektiği görüntüler, tecavüzcünün ölümünden sonra ortaya çıktı. Dava, S.S.'ye 'bakire' raporu vererek sanığın serbest kalmasına neden olan doktor ile kızlarına tecavüz edildiğini gizleyen anne ve baba hakkında hazırlanan yeni iddianameyle yeni bir boyut kazandı. Bu arada Ali Y.'nin daha önce de cinsel istismarda bulunduğu ve çektiği görüntüleri Almanya’da sattığı iddiası üzerine bu yönde de araştırma başlatıldı.
--spoiler--

http://m.t24.com.tr/haber...esi-de-filme-cekti,237232
Gönderin Adana Kürkçüler cezaevine 15 gün içinde gerçek cezası nasıl kesilir görün. Böyle hayvandan da aşşağılık onun bunun çocuklarının yaşamaması lazım.
Tam da bu haberi okuyup sözlüğe girdim.

Annesinin 70 yaşındaki adamla ilişkisi var.10 yasındaki zihinsel engelli kızına da annesinin yaninda tecavüz ediyor bu orospu çocuğu. Babanın da haberi var durumdan, yaşlı sapık para veriyor bunlara.

Orospu çocuğu sonradan olunmaz, doğulur en büyük kanıtı bu. Böyle şerefsizlerle aynı ülkede yaşamak bile iğrenç.
"Kaldırımlar güzel. Bir de üzerindeki şu insanlar olmasa."

Maalesef orospu çocukları yüzünden dünya iğrenç bir yer haline geldi. Söylenecek söz yok.
işin kötüsü o anne baba büyük ihtimal ceza bile almayacak. ne güzel memleket be.
Toplumda nasıl insanlar, pardon yaratıklar yaşıyor ya?
Ne edecek bir kelime, ne yapacak bir yorum yok.
Inşallah cezaevlerindeki kader mahkumları bu şerefsizleri gerçek adalet ile tanıştıracaktır.
Elim ayagin titredi lan okurken.

Bi de isin kotu tarafi adaleti baska suc islemis insanlar sagliyor. Ne diyoruz 'iceri de yasatmazlar'. Devlet yasatmamali bunlari. Caydirici olmali. Resmen tecavuze kucak aciyor devlet.
Ne söylesek eksik kalır...

Biliyor musunuz? Ben bu çağdan nefret ettim. Etimle, kemiğimle nefret ettim!

Cahit Zarifoğlu
görsel
Bu ülkede tecavüz suçuna caydırıcı ceza verilmedikçe - hapisteki diğer mahkumların yaptığı olay ve işler hariç- böyle vahim ve üzücü durumlarla karşılaşırız. Ülkedeki sapıkların gereken cezayı alması gerekir. Bu ülke artık çocuklar, kadınlar için çok güvensiz. Adalet denen kavram bir partiye ad olmaktan öte gitmeli. Kravat taktı, takım elbise giydi gibi aptal bahanelerle cezai indirim vermek yerine verilebilecek en ağır cezalar verilmeli.

Yaşamak bu yangın yerinde
Her gün yeniden ölerek

Zalimin elinde tutsak
Cahile kurban olarak

Yalanla kirli havada
Güçlükle soluk alarak

Savunmak gerçeği, çoğu kez
Yalnızlığını bilerek

Korkağı, döneği, suskunu
Görüp de öfkeyle dolarak
halk isterse böyle suçlara cezalar artar, sadece halk olmayı beceremedik.
anne filan değildir. dün tv de otistik çocuğuna okulda şiddet gösterildiğini ağlayarak anlatan, acı çeken bir anne vardı. o da anne bu da anne.

bu çocuklar normal çocuklardan çok daha fazla korunmaya muhtaçlar. çünkü savunmasızlar. gözünün önünde çocuğuna tecavüz edilecek, bir de bunu kaydedeceksin. bu nasıl bir vicdansızlık. demek ki bu kadın insani her tür vasıftan uzak bir yaratık. allah belasını versin.
Benim bir sözüm var; her doğuran anne olamaz.

Ananı kanını sikeyim ruhsuz orospu.
Yemin ediyorum bunları okudukça insan katil olabilir diye düşünüyorum.
Ülkenin yarısından fazlasının kısırlaştırılması lazım.
Yine bir prim başlığı. Böyle haberlerden internette 100.000 tane var. Sizin amacınız nedir. Evet.
Şuan içimde oluşan isyanı kimse anlayamaz, bu nasıl bir oçluktur.
Akpye oy verenlerin ALLAH belasını versin.
Bu eski bir haber değil mi? dediğim başlık....
Biyolojik anne güya ama annelikle alakası yok. Kuş beyinli dediğiniz tavuk bile civcivlerini korumak için kendi canını ortaya koyar. Bu üste para alıp kameramanlık bile yapmış.
Bunun Adı
Şerefsizliktir...
Anne Baba Doktora Acilen Sert
Cezalar verilmeli
Tek üzüntüm
O Tecavuzu Yapan Bunak
Bu kadar kolay ölmemeliydi.
Bagıra bagıra gebermesiydi.
Hakkı...
Umarım bu istegim
Digerlerinde gerçekleşir...
Bir deve yüzünden semud kavmini helak eden allahım bizi artık niye yaşatıyorsun. Yok mu şöyle büyük bir gökdaşı Edirne'den Kars'a silip süpürse toptan bi gebersek de toprak kurtulsa artık.
insanlıktan çıkmanın cezası nedir bilemiyorum fakat toplumun gerçek bir ahlaki temizliğe ihtiyacı var. bu genler gelecek nesillere aktarılmamalı bu genlerin soyu tükenmeli. herkes istediğinde çocuk doğurmamalı.
advertorial amaçlı video çekmiş olabilir annedir. diğer müşterilerine gösterecektir. bu bok çukurunda iyi yaşamayı başarıyoruz. bize de helal olsun.
ulan bir engelli abisiyim kizkardesim engelli benim bu serefsizler yuzunden kardesimi aytanemi cikarmaya korkuyorum disari allah belasini versin lan hayatmi lan bu insanlikmi lan bu boyle insanlarla ayni oksijeni soludugum icin ben utaniyorum.
Vicdaniniz yokmu lan sizin
Yazacak cok seyim varda bu seref yoksununa yazmama bile degmez lan!
bu haber biraz eski ama gene de

o anası var ya o anası

aha onu şu sözlük abazanlarına versinler

dam yanmasından geberip gitsin

tarihe bir ilk olarak geçsin.
Bu 70 yaşındaki adam nasıl bir şeytanmış bu anne nasıl bir or.spuymuş aklım almadı valla. Adam birde bu videoları almanya'da satıyormuş. Kalp krizi geçirip öldükten sonra videolar ortaya çıkmış yani hiçbir ceza çekmeden ölmüş gitmiş şerefsiz. O değil doktorda tecavüz edilen kıza bakire raporu vermiş. Bu nedenle dava kapanmış, sonra ortaya çıkmış olanlar. Allah belalarını versin ya. Bu nasıl haber görmeseydim keşke.