bugün

aslında var olmayan ama varmış gibi davranılan bir inanç..
sözlüğümüzün medarı iftiharı olan über yazarımız.. yeni eklenen sözlük aparatlarından. gönüllü reklam kampanyası yürütücüsü.. seviyoruz kendisini canı gönülden.. ayyy fedakar şey seni.. koskocaman teşekkürler ayrıcana da...
bir cumartesi günü yapayalnız evinde oturup entry giren yazar.
#7705608 "evraka engel evraka" .. muhteşem tespitler yapan çok özel yazar.. bi' sen eksiktin mavi boncuk olayını keşfetmeyen sende anladın tam oldu artık canım benim.. offf bak şimdi iyice açığa çıktım çok utanıyorum!.. aslında o kadar da dikkat ediyorum çakılmasın diye ama naapıcan işte..
daha doğrusu mavi boncuk, tam da doğru tespit değil aslında.. doğal cazibe deniliyor buna.. allah vergisi yani.. özel bi' çabam yok asla!...

#7705628 kıyamam.. ahhhh be kuzum benim.. dağıttın dediğin mavi boncuklarımı madem kıskandın! o upuzun kuyruk olan sırada aradan kaynatma yapıp kapaydın ya üçbeş tane.. çekmezdin sende bunca yalnızlık.. bak millete! dağıttığım söylenen o mavi boncuklardan kendine tespih yaptı adımı sayıklıyor gece gündüz sağda solda..
valla lan içim acıdı bak şimdi.. sen neden mahrum kalasın ki! herbikeslerde mavi boncuk varken!..
o vakit bende alenen sözlüğün gözü önünde!! sana özel olarak bir cam kase dolusu mavi boncuk veriyorum.. acilen yap mavi boncuk tespihimi sayıkla adımı sende gece gündüz sağda solda...*
kib kskcman öptm bys..
"arlı arından utanmış arsız korkuttum sanmış" *
bana da, ''yazdığı entrylerle sözlüğe hiçbir şey katmayan, tikkylerin kankası yazar'' demiş.

aslında hakkında daha önce yazılanları okuyunca pek yorum yapası gelmiyor insanın.

neyse fazla söze gerek yok...
1.80 boyunca sarışın bir o kadar da karadenizlidir.
en gaz rammstein parçalarından biri. birini döverken dinlemek için ideal.
haftada üç defa mastürbasyon yaptığını itiraf eden yazar. ayıp değil birşey değil.

kader kimine güzel kadınlar verir, kimine bol para verir kimine de böylesi bir durum verir.

boynumuz kıldan ince ne yapalım allah hastalık vermesin.
dinlemekten hiç bıkmadığım bir rammstein şarkısıdır.
sonne ile beraber rammstein'ın en iyi şarkılarından.
uzun zamandır görünmeyen.. bu zaman içersinde de heybesine hayatın insana öğrettiği gerçekleri toplayıp gelmiş yazar.
bir an önce mektebe götürülmesi gereken yazar.*
cinsellikte sınır tanımayan, her cinsel başlıkta entrysi olan yazardır.
(bkz: Barikat)
bir an kernel sandım. ama değilmiş.
(bkz: kein engel sein)
nurcularla ilgili saçma sapan gereksiz başlıklar açan yazar.
riffleri bu şarkıyla neredeyse aynı olan bir raubtier şarkısı için,

(bkz: achtung panzer)
kulağın pasını alacak, kulak açıcı olarak kullanılabilecek über bir rammstein şarkısı.
moderasyonun sözlükteki bazı kadın yazarların baskısına dayanamayarak keyfi olarak hesabını kapattıkları yazar. kendisi sözlükte doğru bildiklerini yazmıştır bu zamana kadar.
hesabının kapatılması hukuka aykırıdır.
sözlükte her türlü kaşarlığı yapan bazı kadın yazarların bu keyfiliği yaptırmaları sözlüğün geleceğini açıkça göstermektedir.
özgür internet platformunda görüşlerini açıklamak neden engellenmektedir.
bu sözlük slywitch , selci gibi yazarların oyuncağı mıdır?
bu silik yapılma kararı haksızdır.
silik olmuş yazar. bizi öksüz bırakıp da nereye gittin haci ya?! keyifli nick altı atışmalarımız yarım kaldı. *
lütfen dönnnn gelllll.. !!
görsel
çok ama çok sevdiğim bir rammstein şarkısıdır. böyle gecenin ilerleyen saatlerinde dinleyince daha bir tatlı olmaktadır.

http://www.youtube.com/wa...xKXjo&feature=related
Bu şarkıdaki klavye solosu bana başka bir rammstein şarkısının melodisini hatılatıyor. Evet yine klavyeden çıkan bir ses. Biraz daha yavaşlatın...

(bkz: mein herz brennt)
sadece 1 kere dinleyip geçilemeyecek olan, üst üste en az birkaç kez kendini dinlettiren rammstein şarkısı.