bugün

mutluluk.
bu sıcakta kışı özledim.
sadece ELMA...
alışveriş.
20-25 yaş arasında yaptığım hemen hemen her şey.* *
huzur huzur huzur.
Sonbaharda aşık olmak.
zamanı geriye akıtmak gerekmektedir.
muhtemelen bugün de yaptığımız ama kıymetini sonradan anlayacağımız herşey.
küçükken uyur numarası yapmam ve ablamın her defasında bu numarayı yeyip * beni yatağa taşıması.
cok degil,3 gun evvelki benim olan eller,gozler, dudaklar..
anne.

fazlasına gerek yok.
Kışın oruç tutmayı özledim.
kuzenimle gizli gizli sigara içmeyi özledim.
görmek isteyip de ne kadar istesen de göremediğin annen.
(bkz: miss the happy time of youth)
abla, abla, abla. canımı hiç düşünmeden verebileceğim, onlar için yaşadığım, can parçalarımdır.
işimi çok özledim.. gökyüzünü özledim. sabahı gökyüzünde karşılamayı özledim. uçakları özledim. kalabalık limanları özledim. insanlara gülümseyen olmayı özledim. sıcak bir el olmayı özledim. bebek yolcuları özledim. komik yolcuları özledim. hot cup'ı özledim. galley'i özledim. çöpe çıkmayı özledim. * para kazanmayı özledim. ilaçsız hayatımı özledim. en çok annemi özledim. annemin mezarını özledim. 18 yıldır görüşmediğim arkadaşımı özledim. uzaklardaki uzak adamı özledim. hooouuupppp, abartma lan. girme hemen bu melankolik havaya. *
Mc donalds'ın tarçınlı donutı. Nıye kaldırdınız pislikler?
sevgiliyle saatlerce mesajlaşmak.
piko. *
pizza hut'ın sınırsız pizza kampanyası.
lise yıllarım, okulda salak salak gezmeler, butun sınavlara tek bı kişinin calışıp bütün sınıfın aynı kağıdı vermesi, bütün okula kanka diye hitap etme... ne günlerdi ya...
Dışarda kar topu oynadıktan sonra eve gelip, ıslak eldivenleri sobanın üstündeki demire astıktan sonra sobanın yanına oturup eldivenlerden düşen su damlalarının sobada çıkardığı sesi dinlerken, ellerimin çok soğuktan çok sıcağa geçerken ki o garip hissi yaşamak.
Bazen; bir ses, Bir nefes, Bir kelime...
güncel Önemli Başlıklar