bugün

burçlara inanan insanların normal insanlara göre daha salak olduğunu düşünürsek bu gerçek değildir.
en zeki akrep.
doğrudur akrep, zeki ve kurnazdır.
kesinlikle ikizlerdir,kesinlikle.ama çok dengesiz burçtur,adamı delirtit o ayrı.
balık burcu olmadığı kesindir.
edit: kendimden biliyorum. eq muz yüksek bizim.
Yengeç değildir.

Kendisi sevgilim olurda..

Edit: 2. En zeki burç olabilir belki. Belki de 3. Asdfgdpm.
(bkz: terazi) bizzat denenmistir *
(bkz: at)
zeka genektir ne burcu. herkes kendi burcunun zeki olduğunu düşünüyorsa akrepdir o.
Zeki burç yoktur, zeki insan vardir. Burda ciddi ciddi yazanlarin da zekasindan suphe ederim.
yeni çıkacak olan 13. burçtur.
Kurnazlik falan olaylarında akrep. Yaratıcılık, duygusal zeka, çabuk kavrama falan olarak terazi
13.burç diyenlerin sahip olduğu burç olmayandır. aynı espriyi yapmışlar.
aslan degildir. onlar egolarina yenik dustuklerinden midir bilinmez salak olurlar. istisnalar kaideleri bozmaz. * kuskusuz en zeki burclar ikizlerdir. sivri zekali olurlar ve dogustan herseyi ogrenmeye calismak gibi bir istekleri vardir ogrenirler de nitekim.
zeki olmayanları yazınca dışarda kalandir. Herkes tecrübelerden bildiğini yazarsa bulunabilir. Mesela yengeç, balık, kova tanıdıklarm zeki değil, aslan, akrep, terazi bunlarda zekiler tanıyorum. Evet.
en zekisi burçsuzluktur.en iyisidir aynı zamanda.herkes bir siz tek.hayatın özeti gibi aynı zamanda.
en zeki burç grubu genelde ateş grubu burçlardır. zira mantık dediğinde akla ilk gelen burçlar bu burçlardır. örneğin aslan burcu. aslan süperdir, aslan zeki çevik ve ahlaklıdır. düzen, denge, başarı ve destek olma konusunda da terazi derim.
Öküz burcudur.
yaydır. kesinlikle.
(bkz: zeki burç)
herkes kendi burcunumu yazdi acaba. Burcla alakasi olmayan zekilik.
kimilerine göre kova, balık burcu zeki değil. Ama ben araştırmalarımda Albert Einstein, graham bell gibi mucitlerin bilim adamlarının bu burçlardan olduğunu öğrendim .
Abicim kimse kendi burcunu övmesin boş yere biraz objektif olun mına koyim ya.

Terazi burcu zekilikte nirvanaya ulaşmış bir burçtur. Ortalama bir terazi az biraz bir çabayla evde bilgisayar yapabilir. Toplama değil olum bildiğin ekran kartı falan yapar lan.
Şüphesiz tartışmasız kesinlikle oğlaktır.
strateji ve hinlik konusunda akreptir. matematiksel zeka hangısındedir bilemicem. terazi olaylara bakış konusunda mükemmeldir.